meivakantie Bezorgers m/v Holten Tubantia Bezorgers m/v Holten Tubantia Bezorgers m/v Enter Tubantia De Distributie-Organisatie van De Twentsche Courant Tubantia zoekt voor de De Distributie-Organisatie van De Twentsche Courant Tubantia zoekt met spoed De Distributie-Organisatie van De Twentsche Courant Tubantia zoekt met spoed (Leeftijd vanaf 15 jaar) in: Aanmelden: De Twentsche Courant Tubantia Postbus 28 7500 AA Enschede Tel. 053-484 28 64 E-mail: bezorgers@tubantia.wegener.nl of H.Botter@tctubantia.nl of www.bezorgers.nl (Leeftijd vanaf 15 jaar) in: Wat staat er tegenover? Een prima maandelijkse vergoeding Gratis De Twentsche Courant Tubantia en vele extra's Aanmelden: mevrouw Bouwhuis, Aapolsweg 6, tel. 0548-361 849 E-mail: bezorgers@tubantia.wegener.nl www.bezorgers.nl (Leeftijd vanaf 15 jaar) in: Wat staat er tegenover? Een prima maandelijkse vergoeding Gratis De Twentsche Courant Tubantia 2 gratis bioscoopkaartjes en vele extra's Aanmelden: dhr. Langenhof, Roetershof 19, 7468 GJ Enter tel. 0547-382 790 E-mail: bezorgers@tubantia.wegener.nl www.bezorgers.nl Dinsdag 21 april 2009 DE TWENTSCHE COURANT DE TWENTSCHE COURANT De Stichting Dienstverlening Huisartsenzorg Stedendriehoek (SDHS) is een professionele organisatie in de huisartsenzorg. Vanuit onze vier huisartsenposten wordt spoedeisende huisartsenzorg verleend buiten kantoortijden. Op de huisartsenpost werken doktersassistenten in teamverband samen met de huisartsen. Voor de Centrale Huisartsenpost Salland, gevestigd in de Spoedpost van het Deventer Ziekenhuis, zoeken wij ter aanvulling van het team: VERPLEEGKUNDIGEN/ DOKTERSASSISTENTEN 6-70 uur per week werktijden: avonden, nachten, weekenden Wie zoeken wij? Wij zoeken enthousiaste, ervaren doktersassistenten of verpleegkundigen die beschikken over zeer goede contactuele en organisatorische vaardigheden. Het is belangrijk dat je zelfstandig kunt functioneren in wis selende situaties en dat je stressbestendig bent. Wat wordt er van je verwacht? Als doktersassistente/verpleegkundige ben je het eer ste aanspreekpunt van de huisartsenpost. Je verricht de triage aan de telefoon en van patiënten die zonder afspraak komen binnenlopen. Dat betekent dat je uit vraagt wat er aan de hand is, beoordeelt of de klacht spoedeisend is, zelfzorgadviezen geeft in ongeveer de helft van de gevallen) en afspraken maakt voor het spreekuur of een visite. Je moet zowel medisch in houdelijk als communicatief sterk zijn. Daarnaast kun je goed met de computer overweg. Je bent een belangrijke schakel in de communicatie met de huisarts, de meldkamer ambulancedienst en de SEH. Tevens assisteer je de huisartsen op de post. Gezien de omvang van het contract 4 tot 6 diensten per maand) is het werken op de huisartsenpost goed te combineren met een andere parttime baan of met een gezin. Een groter contract is bespreekbaar, leder een die als assistente bij de huisartsenpost aan de slag gaat volgt de cursus tot triage-assistent. De studiebelasting is beperkt tot een aantal scholings- dagen. Daarnaast leer je veel tijdens het werk. Wat bieden wij? Werken op de huisartsenpost betekent afwisselend, verantwoordelijk werk in een enthousiast team op een prettige werkplek. Voor beide functies geldt dat salaris (min. 1.861,-, max 2.580,- bruto per maand bij 38 uur, plus een toeslag voor onregelmatige werktijden) en secundaire arbeidsvoorwaarden gebaseerd zijn op de CAO Huisartsenzorg. Contracten worden aangegaan voor de periode van 1 jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie Informatie kun je inwinnen bij één van de locatiemanagers Paulien van Dijk of Helga Pruijssers, tel. 0570-501770. Je sollicitatiebrief met CV kun je voor 9 mei 2009 sturen naar SDHS, t.a.v. afdeling P&O, Lage Bergweg 10, 7361 GT BEEKBERGEN of per e-mail: pnOsdhstedendriehoek.nl. Zie ook www.huisartsenpostsalland.nl. SECRETARESSE 20 uur per week 5 ochtenden Wie zoeken wij? Wij zoeken een ervaren secretaresse op MBO niveau met een afgeronde secretaresseopleiding die uitste kend zelfstandig kan werken. Je hebt een groot ver antwoordelijkheidsgevoel en kunt goed prioriteiten stellen. Je bent communicatief sterk en kunt goed met de computer omgaan. Daarnaast ben je bereid inci denteel buiten kantooruren te werken. Wat wordt er van je verwacht? Als secretaresse in onze organisatie ben je een echte 'spin in het web' door de veelheid aan taken die je uitvoert en contacten die je hebt met huisartsen, me dewerkers en leveranciers. Je taken bestaan o.a. uit het ondersteunen van het management (agendabe heer, telefoon beantwoorden, notuleren, documen- tenbeheer), websitebeheer, administratieve taken, contactpersoon voor facilitaire zaken, voorraadbeheer en eerste aanspreekpunt van meldingen m.b.t. ons patiënteninformatiesysteem. Er is volop ruimte om je eigen kleur aan de functie te geven. Dienstverlening Huisartsenzorg DE TWENTSCHE COHRANT

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 18