Rabobank Private Banking: U verdient onze aandacht! Onze bijdrage in 2008 Een weetje over internetbankieren... Rabo Career Event 301 www.rabobank.nl Bankgegevens Heeft u een vrij belegbaar vermogen van meer dan 80.000U wilt dat er verstandig en nuchter met uw vermogen wordt omgegaan Dan is de Rabobank met triple A-status een stabiele en betrouwbare bank. Rabobank Private Banking biedt u een persoonlijke accountmanager, een vast aanspreekpunt voor al uw financiële zaken. Dat biedt u gemak en u krijgt de juiste aandacht. Rabobank is marktleider onder vermogende klanten en grootste hypotheek verstrekker van Nederland. Bovendien is zij de grootste internetbankier en heeft zij met haar meest uitgebreide kantorennet altijd een contactpunt bij u in de buurt. Maar dat is niet het enige: u kunt deelnemen aan ons netwerk. U heeft toegang tot seminars en workshops. Daarnaast biedt de Rabobank u als lid van de coöperatie de mogelijkheid om invloed uit te oefenen op ons beleid. Bent u benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen? Bel voor een afspraak met één van onze Accountmanagers Private Banking. Wij staan persoonlijk voor u klaar. (0548) 373 118 In 2008 heeft Rabobank West Twente maar liefst 377.929,60 besteed aan sponsoring, dona ties, het Coöperatiefonds en de Rabo Projectprijs Extra. We hebben dus heel wat lokale initiatieven ondersteund het afgelopen jaar. En dat zullen we in 2009 ook weer doen! Wilt u een verzoek voor sponsoring, donatie of het Coöperatiefonds indienen? Kijk voor meer informatie en een aanvraagformulier op www.rabobank.nl/westtwente Wist u dat u via internetbankieren kunt inzien hoe uw persoonsgegevens bij ons bekend zijn? Bovendien kunt u uw telefoonnummers en emailadres online wijzigen. Ga snel naar www.rabobank.nl, log in en kijk onder 'Uw gegevens'. Zo blijft u altijd up to date! Rabobank West Twente Postbus 26 7440 AA Nijverdal Op 9 april was het zover. Op initiatief van hetJongerenpanel heeft Rabobank West Twente het Rabo Career Event gehouden in de bankhal in Nijverdal. Het event was leerzaam. De opkomst viel wat tegen, maar de jongeren die er waren hebben er echt iets aan gehad, zo lieten ze blijken. Het Rabo Career Event stond in het teken van het vin den van je eerste job. De jongeren kregen een goede blik op wat nodig is voor een goede sollicitatie. Hoe maak je indruk? Wat ben je waard? En wat trek je aan? Er waren zes workshops met uiteen lopende onderwerpen verzorgd door Randstad, Saxion, Reggesteyn, UWV WERK bedrijf en Durven en Doen. De workshop Dress to Impress was vooral heel populair onder de meiden. Zij kregen tips tricks over het dragen van gepaste kleding tijdens het gesprek. Ook in de bankhal waren de bedrijven vertegen woordigd met een stand waar persoonlijk advies gegeven werd. 'Het was een zeer geslaagd event, het is goed dat de bank ookaan de jongeren denkt', aldus een geïnteresseerde bezoeker. Door middel van een enquête blijft de Rabobank inventariseren wat de behoeften van jongeren zijn, om zodoende in de toekomst activiteiten te kun nen organiseren die daarop aansluiten. (0548) 373 000 www.rabobank.nl/ westtwente info@westtwente.rabobank.nl Onze kantoren vindt u in: Den Ham, Hellendoorn, Holten, Markelo, Nijverdal, Vroomshoop en Westerhaar

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 13