HéIIéMcorN Gratis Koninginnedagpakket voor jonge winkeliers! Kantoren gesloten tijdens feestdagen Rabo Mobiel SMS Betalen Rabobank West Twente In verband met de komende feestdagen zijn wij de volgende data gesloten: Regel uw bankzaken 24 uur per dag op: Het is tijd voor de Rabobank. - Rabobank Journaal Heb je nog geen rekening bij de Rabobank? Kom er dan snel eentje openen en je krijgt, naast het Hoera! Het is bijna Koninginnedag. Heb jij een rekening bij de Rabobank? Dan gaat Rabobank jou helpen om met Koninginnedag de beste winkelier van de straat te worden! Als je nu één van onze kantoren binnenloopt, krijg je namelijk het Koninginnedagpakket gratis. Daar zit alles in om je eigen winkeltje te beginnen op de rommelmarkt, zoals ballonnen, stoepkrijt, prijsstic- kertjes, een pet en een boekje met slimme tips. Zo kun je deze dag lekker veel geld verdienen waar mee je je spaarpot aan kunt vullen. Koninginnedagpakket, een kaartje voor het Avon- turenpark Hellendoorn kado! Haal dus nu jouw Koninginnedagpakket op bij de Rabobank, maar wees er snel bij, want op=op! Deze actie loopt tot 15 mei* Vraag naar de overige voorwaarden Donderdag 30 april Donderdag 21 mei Vrijdag 22 méi Maandag 1 juni Koninginnedag Hemelvaartsdag 2e Pinksterdag Open je mobiele portemonnee op www.rabobank.nl/smsbetalen Met één sms deel je de rekening Met SMS Betalen kan je direct geld overmaken van mobieltje naar mobieltje. Bij welke bank of aanbie der van mobiele telefonie je ook zit. Zo kan je dus makkelijk en snel je vrienden terugbetalen. Handig als je nét even geen geld op zak hebt en toch de rekening wilt delen. www.rabobank.nl/mobiel

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 12