Onderzoek sporthallen Woonkeuzebon Niet goed ingevulde bonnen worden niet geaccepteerd I Op weg naar een huurwoning Geld Regio Twente in verkeersveiligheid Openingstijden: Maandag t/m Vrijdag van 8.00-12.00 uur en 13.00 -17.00 uur Vrijdagmiddag gesloten www.aoedewoninqriissen.nl De Goede Woning Rijssen Jan Steenstraat 31, RIJSSEN Op onze website www.goedewoningrijssen.nl kunt u zich ook inschrijven voor één van deze woningen De Woonkeuzebon dient uiterlijk a.s. maandag vóór 9.oo uur binnen te zijn bij: De Goede Woning, Boomkamp 16, 7661 AX Rijssen HOLTEN/ RIJSSEN - Om te controleren of de sportaccommodaties binnen de gemeente niet kunnen leiden tot ge- hoorschade bij docenten lichamelijke opvoeding, heeft de gemeente I Teensma Industriële Ge- luidbeheersing in de arm genomen. HOLTEN/RIJSSEN-Regio Twente zet in 2009 fors in op verbetering van de ver keersveiligheid in het bui tengebied van de Twentse gemeenten. In totaal wordt twee miljoen euro ingezet voor de veiligere inrichting van 60 kilometer-zones, de helft daarvan wordt door Regio Twente gefinancierd. Advertentienummer 9.08.1 Dinsdag 7 april 2009 Woningmarkt Reageren op het woningaanbod is ook mogelijk via internet: Postbus 89, Boomkamp 16 7460 AB, Rijssen Tel, 105481513 612 Fax I0548I540 533 www.aoedewoninqriissen.nl Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Zolder: Bijzonderheden: Beschikbaar ca.: eengezinswoning 3 dicht, met luxe inbouwapparatuur €471,81 1,50 combi HR-ketel met vlizotrap tussenwoning met extra schuur 15 mei 2009 Geen inkomensvoorwaarden Minimaal 2 personen of leeftijd vanaf 30 jaar Aanvrager heeft belangstelling voor de woning(en) Adv. nr. Adv. nr. Adv. nr. Straat Straat Straat Nr Nr Nr Woonplaats: Mobiel: Gegevens aanvrager Voorletters:Achternaam: Man Vrouw Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Telefoon: E-mailadres: Geboortedatum: Aantal verhuizende personen: (Gezamenlijk) belastbaar jaarinkomen 2008 (Incl. meeverhuizende kinderen) Indien uw geschat belastbaar jaarinkomen van 2008 20% of meer afwijkt, dan dient u ook dit inkomen te vermelden. Geschat belastbaar inkomen 2009: Woonsituatie O Zelfstandig in koopwoning O Zelfstandig in huurwoning Gemeente Rijssen-Holten O Zelfstandig in huurwoning overig O Starter O Inwonend bij (naam) sinds: O Anders, namelijk sinds: Door de woonkeuzebon in te vullen doet u mee voor de woning, waarvoor u interesse heeft. Als u wilt reageren op twee of drie woningen is de volgorde van invullen bepalend voor de mate van uw belangstelling. Uw inkomen moet voldoen aan de (inkomens) voorwaarden. De bon moet juist en volledig ingevuld worden. Puntentelling Vanaf de leeftijd van 18 jaar kunt u via de woonkeuzebon reageren op woningen. Opbouw punten De puntentelling start vanaf het moment dat u voor de eerste keer reageert op een ge schikte woning*. Dit kunt u kenbaar maken via een woonkeuzebon. U kunt zich ook laten registeren als woningzoekende bij ons kantoor of via de website www.goedewoningrijssen.nl. Vanaf de datum van uw eerste reactie of registratie krijgt u 1 punt per maand toegekend. Om doorstroming te bevorderen starten woningzoekenden die een huurwoning in de gemeente Rijssen-Holten achterlaten met 12 punten extra. In totaal kunt u maximaal 60 punten opbouwen. Bij elke 6e keer dat u reageert op een geschikte woning, krijgt u 1 punt extra. Geschikte woning U reageert op een geschikte woning indien u voldoet aan de gestelde voorwaarden. Ten eerste moet uw inkomen aansluiten bij de huurprijs van de aangeboden woning. Ten tweede moet u voldoen aan de criteria die bij de advertentie staan vermeld bijvoorbeeld: "minimaal 2 personen of leeftijd vanaf 30 jaar", "personen vanaf 60 jaar" of "starters". Minpunten Indien u reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert zonder geldige reden, dan worden 12 punten in mindering gebracht. Indien u reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert voor de tweede maal zonder geldige reden, dan vervallen uw opgebouwde punten. Indien u 3 jaar niet meer reageert op een woning, dan vervalt uw inschrijving en opgebouwde punten. Indien u verhuist uit uw huidige woning, dan vervallen uw inschrijving en de opgebouwde punten. Toelichting Wij gaan ervan u'rt dat woningzoekenden serieus op zoek zijn naar een huurwoning en zich niet op voorhand laten registreren voor het geval datof alleen reageren om punten op te bouwen. Daarom worden actief woningzoekenden beloond en wordt de mogelijkheid opengelaten om correcties toe te passen t niet-serieuze reacties. Zet- en drukfouten voorbehouden Dit naar aanleiding van een unaniem aangenomen motie van de Christenunie over de ri sico's op gehoorbeschadiging bij docenten en in hoeverre deze risico's ook voorkomen in alle andere gemeentelijke sportaccommodaties. De motie kwam tot stand na een onderzoek bij scholenge meenschap De Waerdenborch waaruit bleek dat, hoewel de gemeentelijke accommodaties voldoen aan de wettelijke nor men, er toch behoefte is aan aanvullende maatregelen om de nagalm te verminderen. Gehoorproblemen bij leer krachten kunnen zich ook voordoen bij niet-gemeentelij- ke accommodaties. Zo beschikken De Waerden borch, Reggesteyn, Pius X en de Elimschool over eigen gym zalen. Schoolbesturen is daar om het aanbod gedaan om mee te liften met het onder zoek op basis van een fifty/ fif- ty-kostenverdeling. Het is aan de besturen of ze hiervan gebruik willen maken. Met de realisatie van in totaal achttien projecten is het Twent se buitengebied nagenoeg ge heel ingericht volgens de eisen zoals die zijn gesteld in het pro gramma Duurzaam Veilig. De volgens deze eisen ingerichte zo nes blijken zo'n 35 procent min der verkeersslachtoffers te heb ben opgeleverd, terwijl niet-in- gerichte gebieden nauwelijks verbetering laten zien.De inrich ting van de buitengebieden con form de eisen van Duurzaam Veilig is in 1997 gestart. De in richting van 60 kilometergebie- den beïnvloedt het rijgedrag van de weggebruiker zodat er een veiligere route ontstaat. Het gaat om de lokale wegen in het bui tengebied die vaak ook als fiets route gebruikt worden. Regio Twente is één van de negentien regio's die de taak heeft gekregen het verkeersveiligheidsbeleid te regisseren en te coördineren. Om gezamenlijke aanpak van verkeersveiligheid te stimuleren, voeren de gemeenten hun pro jecten in afstemming met elkaar uit door middel van zogenaam de Regionale uitvoeringspro gramma's (RUP). Daarbij is Twente ingedeeld in drie RUP- regio's. Het aantal verkeersdo den moet in 2010 gereduceerd zijn met 15 procent ten opzichte van 2002 en het aantal zieken huisslachtoffers met 7,5 pro cent.

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 7