Het is tijd om plaatselijke maatschappelijke en culturele doelen een extra steuntje te geven Het is tijd voor de Rabobank ZONDAG OPEN Ju£ü Wie of wat komen in aanmerking? 50% KORTING Bezoek onze gratis kookworkshop... KEUKENS Diinsdag 31 maart 2009 7 Op de ledenvergadering van 15 september a.s. beoordelen de leden een aantal door de ledenraad geselecteerde aanvragen. De aanwezige leden stemmen deze avond over de aanvragen die naar hun mening in aanmerking komen voor een financiële bijdrage. We verwachten van de geselecteerde aanvragers dat zij op deze avond een korte presentatie houden, waarin zij hun aanvraag motiveren. De vereniging of stichting moet een maatschappelijk of cultureel doel dienen Ook scholen komen hiervoor in aanmerking De vereniging, stichting of school moet binnen het werkgebied van de bank gevestigd zijn De Rabobank is of wordt de huisbankier van de vereniging, stichting of school Het bestedingsdoel moet binnen het werkgebied van de bank liggen. Voldoet uw vereniging, stichting of school aan deze criteria en wilt u meedingen naar die financiële ruggensteun? Lever uw gemotiveerde aanvraag dan in bij een van de Rabobank-kantoren in Enter of Rijssen t.a.v. de afdeling communicatie. De inzendtermijn sluit 30 april a.s. Rijssen Boomkamp 31 Enter Dorpsplein 1 Telefoonnummer (0548) 531100 U mag ons natuurlijk ook mailen: info@rijssen-enter.rabobank.nl Rabobank Rijssen-Enter heeft een sterke binding met de plaatselijke gemeenschap. Dit is ondermeer reden waarom we elk jaar een bedrag van 75.000,- beschikbaar stellen, dat wordt besteed aan maatschappelijke en culturele doelen. Evenals voorgaande jaren is besloten om daar dit jaar nog eens 25.000,- aan toe te voegen. Ook uw vereniging of stichting kan in aanmerking komen voor (een deel van) dit bedrag. Showroom APELDOORN geopend van 10.00 tot 17.00 uur 1 www.wolterskeukens.nl op alle apparatuur en GEEN aanbetaling As. zaterdag bent u van harte welkom in showroom APELDOORN van 11.00 tot 17.00 uur Topkok Stef de Wit nodigt u uit om te leren koken met de allernieuwste apparatuur, o.a. stoomoven, combi-magnetron etc Apeldoorn: Hei Rietveld 78 Tel. 055-3600920 (Woonboulevard Apeldoorn)

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 7