3 Ab Schuppert stopt als secretaris bij WBE Holten Expositie werken cliënten Zozijn Holtens Nieuwsblad Holtens Nieuwsblad 5 Haarschool Smikkelen in restaurant Woody's Broodmaaltijd Passage WN-keuring caravans Workshop taarten maken Gerhard Voordes: 'Iedereen die er niet is geweest, heeft wat gemist' Paasdiner voor senioren Dinsdag 24 maart 2009 Geslaagd concert HMV HOLTEN - Het jaarlijkse voor jaarsconcert van de Holtense Muziek Vereniging HMV was afgelopen vrijdag een groot suc ces. De Kandelaar was met onge veer vierhonderd bezoekers zo goed als vol en het programma mocht er wezen, zo was de alge mene tendens. "Iedereen die er niet is geweest, heeft wat gemist", vat Gerhard Voordes de avond krachtig sa men. De voorzitter van HMV stond zelf als één van de drie te noren op het podium en liet een fraai 'Das gibst nur einmal für mich' horen. Ton Grondman en Jack Heijnders waren de andere twee tenoren. Het programma begon met een optreden van het jeugdorkest van HMV. Zij lieten 'Practice chacha' en 'Starting the engine' van Patrick Verhagen horen en 'Elephant March' van Keith Str- achan. Vervolgens was het po dium beschikbaar voor de jeugddrumband van HMV. Zij speelden onder meer 'Techno 1' van Michiel Büttrof en 'March of the bongo' van A. van Veluwen. Na de pauze zorgde de drumband van HMV voor een mooie show met 'Building' van Büttrof. Met behulp van al lerlei bouwmaterialen werd muziek gemaakt, terwijl er ook nog muziek bleek te zitten in bierflesjes. Het orkest van HMV zorgde ook voor een spranke lende voorstelling. Zij brachten 'Musical Village' van Jacob de Haan, 'Hymn to the fallen' van John Williams en 'de Zwaanrid dersage' van Jan Bosveld. "Een geweldig nummer", aldus Voordes over de Zwaanridder- sage. Ook het optreden van het Hol tense koor Amazing viel in de smaak bij het publiek. Niet al leen 'Dock of the bay1 van Otis Redding werd met verve gezon gen, maar ook 'What can I do' van The Corrs en 'Mister Sand man' van Pat Ballard. Bij de laatste twee nummers waren de arrangementen van Ton Grondman. Ook van het Barba ra Streisand-nummer 'Send in the clowns' en 'Cecilia' van Si- HOLTEN - Leerlingen van de Haarschool mochten afgelopen week een kijkje komen nemen in de keuken van restaurant Woody's aan het Holterbergplein. Natuurlijk mochten ze zelf ook proeven hoe lekker de pannenkoeken zijn. Het werd een gezellig feestje. FOTO: SANDER SCHEPERMAN HOLTEN - De leden van Passa ge Holten krijgen donderdag 26 maart om 17.30 uur een geza menlijke broodmaaltijd in de Kandelaar. De deelnemers moeten zich zo spoedig mogelijk opgeven bij Bartha Bossetters, telefoon 0548-3634 82. Na de maaltijd zal Holterman uit Raalte een lezing houden over Kruiswegstaties. 1 HOLTEN - Veilig Verkeer Ne derland Holten biedt vrijdag 3 en zaterdag 4 april de mogelijk heid de caravan uitgebreid te la ten keuren voor slechts 20 euro (WN-leden gratis). Deze keuring vindt plaats bij Autobedrijf Erik Huzen in Hol ten. Maak meteen even een af spraak: 0548-366101. HOLTEN - Bij Wild Beheer Een heid Holten zijn maandag 16 maart drie bestuursleden afge treden: Jan Megelink, Henk Dikkers en Ab Schuppert. Jan Megelink is vanaf de oprich ting algemeen bestuurslid van de WBE geweest en Henk Dik kers was vanaf 1995 voorzitter. Ab Schuppert heeft vanaf het begin van de vereniging als se cretaris gefunctioneerd. Sinds de oprichting van de WBE is er steeds goed contact ge weest tussen de WBE en de di verse landbouworganisaties. De WBE heeft over de jaren zeer veel gegevens over biotoop en wild verzameld. Daarnaast is de WBE verantwoordelijk voor de volgende activiteiten: reewild- beheer en verkeersslachtoffer registratie van reewild; com missie bescherming weidevo gels; roofvogelregistratie en het maken van nestkasten voor ui len en valken; biotoopcommis sie. Vanuit deze is een zelfstan- Drie bestuursleden van WBE Holten namen afscheid. FOTO: IOHAN BOLINK dige stichting opgericht: de SBNL. De SBNL houdt zich be zig met biotoopbeheer van klei ne landschapselementen. De WBE is alle drie de afgetre den bestuursleden zeer erken telijk, maar wil in het bijzonder Ab Schuppert danken voor zijn niet aflatende inzet. Hij heeft 17 jaar lang als een spin in het web van de vereniging gefunctio neerd. De leden zijn hem daar zeer dankbaar voor. Arie Westerik is bereid gevon den om het bestuur van de WBE vanaf 16 maart te versterken. mon and Garfunkel genoten de toehoorders. "Amazing was echt prachtig mooi", aldus Voordes. Voor de uitsmijters van de avond zorgde HMV zelf. Met José Reinaardus op key boards werd 'Phantom of the Opera' ten gehore gebracht, ter wijl het orkest 'Music' van John Miles opvoerde. De toegift be stond uit 'Graf Waldersee.' Tus sen de optredens door werd Harry Willems gehuldigd voor zijn veertigjarig lidmaatschap. Ook Sabrina Kolkman en Wille- ke Aaltink (12,5 jaar) kregen uit handen van de voorzitter een speldje en bloemen. HOLTEN - Stichting voor Soci aal en Cultureel werk houdt donderdag 26 maart van 19.00 tot 22.00 uur een workshop har tige taarten en salades. Op deze workshop zijn nog enkele plaat sen vrij. Tijdens deze avond maakt men onder leiding van Mirjam Ger ritsen diverse hartige taarten die zowel warm als koud geser veerd kunnen worden boven dien worden verschillende sala des gemaakt zoals een pastasa lade en een heerlijke couscous salade. Voor opgave en of in lichtingen, telefoon 0548-36 27 55. HOLTEN - In de ontmoetings ruimte van het atelier de Ver beelding hangen van 13 maart tot 14 mei werken van Zozijn. Het atelier, onderdeel van Zo zijn, is een kleine, knusse werk plek voor mensen met een be perking die hun creaüeve kwali teiten inzetten om mooie pro ducten te maken. Op het atelier worden de cliënten begeleidt door een beroepskracht. Zij be geleidt haar kunstenaars vanuit haar eigen talenten. Ze laat zien wat er met kleur gebeurt als ze bijvoorbeeld eens meer kleur gebruiken of gaan werken met een ander materiaal. De werken die momenteel tentoon worden gesteld zijn heel divers en zeker heel kleurrijk. De cliënten van het atelier werken meestal in opdracht. Klanten kunnen con tact opnemen en hun wensen voor een thema of een feestelij ke gelegenheid bespreken. In lichtingen over de exposities zijn te verkrijgen bij de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk, telefoon 0548-36 27 55. HOLTEN - Woonzorgcen trum Diessenplas houdt donderdag 9 april een feeste lijk paasdiner. Alle senioren uit Holten en omgeving wor den om 10.45 uur hartelijk ontvangen met een drankje in het restaurant van Dies senplas. Voorafgaand aan het paasdi ner kan men genieten van een pianoconcert met een klassiek repertoire, verzorgd door Roel Praas. Daarna kan er om 12.30 uur worden genoten van een viergangenmenu afgestemd op de tijd van het jaar: de len te. Een frisse voorjaarssalade, begeleidt door een heldere kervelbouillon. Ook wordt geserveerd een heerlijke var kenshaasmedaillon, kerrie rijst met courgette en andere smakelijke voorjaarsgroen- ten. Als nagerecht heeft de chef kok van Diessenplas een duo samengesteld van mango en rumrozijn. Als afsluiting is er een kopje koffie of thee met een paasei tje. Men kan zich opgeven voor het paasdiner bij de receptie van Diessenplas via telefoon 0548-362505, graag vóór maandag 30 maart. De kosten voor deelname aan het paasdiner bedragen 18,50 euro per persoon. Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegens Huis-aan-huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Holtens Nieuwsblad. Stichtingsbestuur W.H. Beyers, secretaris, Kollingserf 4,7451 XC Holten. Klachten bezorging: Tel. 0900- 424 5726 of ve5preidklachten@whm.wegener.nl Abonnementen: tel. 053-4842 383 of e-mail: abonnementen@whm.wegener.nl Abonnementen worden na 15 december automatisch met een jaar verlengd. Eindredacteur Peter Bulthuis Tel: 0548-597 370 Fax: 0548-597 369 Mail: p.bulthuis@whm.wegener.nl Adres Holtens Nieuwsblad: Haa5traat 14, 7462 AT Rijssen. Pe5berichten: holtens. n ieuwsblad@whmWegener, n I Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot donderdags.) Advertentie-adviseur Brenda Zieleman Tel: 0548-597350 Mobiel: 06-51198351 Fax: 0548-597359 Mail: b.zieleman@whm.wegener.nl Commercieel regiodirecteur G.J.M. ter Hedde Directie: ].V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur: M.G.J. jochemsen Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Algemene voorwaarden www.wegenerhuisaanhuismedia.nl

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 5