Bram van Thiel wint tekenwedstrijd Leren of schofferen? Sterre wint beer Prijswinnaars Suzan's Haarmode ce 2 o o Openhuis i >isar Gffir/S 12, 13 en 14 maart 2009 Dinsdag 10 maart 2009 17 HOLTEN - Sterre Mooiweer (10) daarmee een mooie beer, die werd heeft een prijs gewonnen met een uitgereikt door Jeroen Temmink actie van Haribo-snoep. Ze won van de Albert Heijn in Holten. DOOR LEZER: JOHAN JANSEN Ongelofelijk... Niet te gelo ven... Geloof het niet! Dit waren de stadia van mijn gedachten de afgelopen dagen. Ongelofelijk dat B&W na- en waarschijnlijk door de enquête een 180 graden draai hadden gemaakt. Toen men mij opbelde met het grote nieuws was ik enigszins beduusd en tegelijk een beetje blij. Maar argwaan maakte zich snel van mij meester. Niet te geloven was de eerste gedachte die bij mij opkwam toen ik de volgende ochtend de krant onder ogen kreeg. B&W zijn voor de Noordelijke rond weg. Geld en Provinciale planologie is nog wel een pro bleem maar Raad en Burger hebben gesproken dus het moet maar. Het verbazingwekkende is dat men ondertussen vol gas blijft geven voor het Wansink- en Zilverzandwegtracé. Maar ook de verlengde Waagweg blijft verder op het programma staan. Vooral het uitvoeren van de Verlengde Waagweg is toch niet te geloven Als je de Rond weg werkelijk wil aanleggen is dit een volkomen overbodige investering. Je zou toch verwachten dat men eerst nog eens even keek wat er bij het uitvoeren van de Rondweg bij de huidige tracés te besparen valt. Of is dat weer een te rechtlijnige gedachte? Een leek kan al snel miljoenen besparingen opvoeren. Denk maar even aan het volgende: de 8-10 huizen aan de Drosten- straat, Waagweg, Lageweg, Sta tionsstraat en Kerkhofsweg niet afbreken, maar voor zover ze aangekocht zijn weer verko pen. De Verlengde Waagweg niet uitvoeren. De Rotonde in de Industriestraat/ Waagweg niet uitvoeren. Brandweergarage niet ver plaatsen. De Drostenstraat en de Waagweg slechts gering re construeren. Hiermee zijn de eerste 8-10 miljoen al snel gevonden. Door dit geld te laten liggen laat je zien dat je niet serieus bezig bent met de Rondweg en schoffeer je daarmee de Holte naren die massaal voor de noordelijke Rondweg hebben gestemd. Geloof het niet, dat ga je den ken als je alles nog eens goed overdacht hebt. DHV maakt een rapport en komt met de "openbaring" dat de provincie de weg niet ziet zitten. Terwijl er alles op wijst dat in de afge lopen jaren dit standpunt zorg vuldig door B&W bij de provin cie is aangereikt. Daarbij voe gend de vertragingstactiek die is toegepast bij het verlenen van de opdracht tot onderzoek naar Rondwegen kan men maar tot één conclusie komen. Er is niets veranderd. Men zegt nu dat men voorstander is maar: •De argumenten om het niet uit te voeren zijn nog steeds de zelfde •De vertragingstactiek, een reeds jaren beproefd middel wordt nog steeds gehanteerd. En daarmee kan de conclusie niet anders luiden dan: GE LOOF HET NIET 1 Je zou van bestuurders toch eindelijk eens wat anders mo gen verwachten dan tactische spelletjes, zeker gezien de uit slag van de enquête. Tenslotte: Er is nog hoop dat onze gemeenteraad op korte termijn het gezond verstand laat werken en B&W op het rechte spoor gaat zetten. Zij kunnen nu laten zien, in tegen stelling tot B&W, in hoeverre zij wel geleerd hebben uit de en quête. Verder moeten we de nieuwe wethouder, die gecon fronteerd werd met de conse quenties van het beleid van an deren, voorlopig, nog maar even het voordeel van de twijfel geven. Mocht dat alles niet goed uit pakken dan moeten we er ons maar weer op voorbereiden de stem van het volk nogmaals te laten spreken. Op foto van links naar rechts staan: H. Calkhoven, A. Rensen Suzanne Klein Bluemink en M. Tiekink. foto: johan bounk HOLTEN - Suzan's Haarmode heeft onlangs het 15-jarig jubi leum gevierd. Er konden prijzen worden gewonnen. H. Calkhoven won een dag racen bij Bleekermolen in Zandvoort; A. Rensen won een verwenarrangement voor twee personen bij de sauna Sare; M. Tiekink won een avondje uit voor vier personen met vier maal een gelukspakket van Hol- j land Casino. T r*r („2f. HOLTEN - Tijdens het jubileumactie van het 15-jarig bestaan van Suzan's Haarmode zijn er vele tekeningen binnengekomen om te strijden voor de mooiste, en die wint dan een jaar gratis naar de kap per voor twee personen bij Suzan's Haarmode. Omdat er zulke mooie tekeningen zijn gemaakt hebben de klanten van Suzan's Haarmode meegekeken van welke tekening de mooiste is. Vooral de laatste vier die overgebleven waren was het moeilijk beoor delen, toch heeft Bram van Thiel de prijs ge wonnen. Be drijfsleidster El ke Dorlas van Suzan's Haar mode overhan digd de prijs aan Bram van Thiel. O O a MODE VOOR DAMES EN HEREN Koedijk Jan Heedf laat u graag de nieuwe collectie zien tijdens het Openhuis op 12 13 en 14 maart onze deskundige medewerkers staan voor u klaar! Oranjestraat 143 - Rijssen - 0548 - 51 30 36

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 17