Holtens Nieuwsblad Vrijwilligers WBE en SBNL helpen met planten bomen Holtens Nieuwsblad 5 Fiets nodig? Kom naar de fietsenbeurs I Haag hoeft niet te wijken voor Scheperspad naar Yamaha SmaakLeerlingen Holterenk krijgen etiquetteles bij Hoog Holten Paaseitjesactie Mintonette Eendracht HOLTEN - De opening van de damesmodezaak L G aan het Kerkplein 8 in Holten heeft al vele leuke reacties opgele verd. 'Leuke reacties' op opening nieuwe modezaak L G aan Kerkplein HOLTEN - Het college van burgemeester en wethouders ziet er niets in om handhavend op te treden om het Schepers- breed te houden. Dit is de norm die staat ver meld in de wegenlegger. Dinsdag 3 maart 2009 Nieuwe damesmodezaak Mike Bolink De zakelijke partners, Lydia van Brussel en George Citgez, kun nen de ontvangen felicitaties en complimenten zien als een goe de start. Er was duidelijk behoefte aan een modezaak voor de vrouw die van mooie materialen en draagbare kleding houdt, zo blijkt. Naast kleding hebben de eigenaars riemen, sieraden en tassen in het assortiment opge nomen. L G heeft in de sfeervol aange klede winkel gekozen voor pre sentatie en verkoop van de mer ken Jackpot en Part Two. Eigen lijk hoeven deze merken nau welijks nog enige aanbeveling. Ze zijn immers al jaren bij de modebewuste vrouw in trek. Jackpot staat bekend om de vro lijke kleuren en is ook duidelijk herkenbaar. De mode is niet aan leeftijd ge bonden, er is voor elk wat wils. Pasvorm staat hoog in het vaan del en dat mag van beide mer- ken gezegd worden. Wie bij voorbeeld jeans van Jackpot of Part Two gedragen heeft zal er zeker op terugkomen. De da mesmode wordt verkocht vanaf maat 34 tot en met 44. De klant kan er verzekerd van zijn dat er geen rijen van een zelfde model in de zaak hangen. Mocht er een bepaalde maat niet zijn, dan kan L G er voor zorgen dat het artikel besteld wordt en met een dag of twee in haar be zit is. De zakenpartners van Brussel en Citgez moeten nog even af tasten wat de klanten in Holten en omgeving wensen. Draag ge rust ideeën aan of zeg wat u misschien nog mist in het assor timent "Elke vier weken wordt de col lectie aangevuld. Het is dan ook de moeite waard om regelmatig binnen te lopen", raadt Lydia van Brussel aan. Zij is zeer ervaren in de mode en geeft een goed en eerlijk advies. Waarschijnlijk kennen veel mensen uit Holten haar nog als verkoopster bij Hester Plus Mo de. Ook de heer Citgez weet waar hij over praat als het om mode gaat. Hij heeft ruim twin tig jaar ervaring in de textiel branche. Wie een kijkje wil nemen in de zaak kan terecht van dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 18.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. 's Middags is er geen lunchpauze en dat mag voor winkelende dames een voordeel zijn. HOLTEN - In goed overleg met Wim Oerlemans GasGas-im- porteur, is besloten dat Mike bolink per direct de overstap maakt naar de 65cc Van der Laar Yamaha en zal dan ook de ondersteuning van Peter van de Laar genieten. Dus volgende week zondag zal Mike in Emmen tijdens de eer ste NK jeugd wedstrijd de 65cc Yamaha bemannen. Mike komt uit in de klasse 65cc grote wie len met het nummer 31. Ko mende week zal er nog getest worden, zodat hij in Emmen ook optimaal aan de start kan verschijnen. HOLTEN - Speel-o-theek 'de Boshut' houdt zaterdag 28 maart van 13.30 tot 15.00 uur een fietsenbeurs. Deze wordt gehouden in de ontmoetingsruimte de Bosch kamp. Op de fietsenbeurs kan men mountainbikes, crossfietsen, grote en kleine kinderfietsen en fietsen voor volwassen inbren gen of kopen. Wanneer men fietsen heeft die men via de Speel-o-theek te koop wil aanbieden, kan deze zaterdag 28 maart van 10.00 tot 11.30 uur naar de ontmoetings ruimte van het dorpshuis bren gen. Van de opbrengst van de fiet senbeurs is 20 procent voor de Speel-o-theek. Het geld dat het verkochte ma teriaal tijdens de beurs heeft op gebracht en het materiaal dat niet verkocht is, kan men van 16.00 tot 16.30 uur afhalen. Voor inlichtingen kan men te recht bij: J. Bosman: 0548-36 53 13 of C. Nikkels: 0548-36 36 36. Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-hutskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Holtens Nieuwsblad. Stichtingsbestuur W.H. Beyers, secretaris, Kollingsetf 4,7451 XC Holten. Klachten bezorging: Tel. 0900- 424 5726 of verspreidklachten@whm.wegener.nl Abonnementen: tel. 053-4842 383 of e-mail: abonnementen@whm.wegener.nl Abonnementen worden na 15 december automatisch met een jaar verlengd. Eindredacteur Peter Bulthuis Tel: 0548-597 370 Fax: 0548-597 369 Mail: p.bulthuis@whm.wegener.nl Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 14, 7462 AT Rijssen. Persberichten: holtens.nieuwsblad@whm.wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot donderdags.) Advert en tie-adviseur Brenda Zieleman Tel: 0548-597350 Mobiel: 06-51198351 Fax: 0548-597359 Mail: b.zieleman@whm.wegener.nl Commercieel regiodirecteur G.J.M. ter Hedde Directie: j.V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur M.G.J. Jochemsen Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Algemene voorwaarden www.wegenerhuisaanhuismedia.nl HOLTEN - In het kader van het thema Smaaklessen heeft groep 7 en 8 van de Holterenk etiquetteles gekregen bij Hoog Holten. De kinderen hebben bijvoorbeeld geleerd hoe je iemand moet bedienen en hoe je een tafel moet dekken. Ook hebben ze een rondlei ding door het hotel gekregen. Ze mochten zelfs een kijkje nemen in de sauna. Op school wordt anderhalve week aandacht geschon ken aan het thema Smaaklessen. foto: harry broeze I HOLTEN - Leden van Volleybal vereniging Mintonette gaan in de week van 9 tot en met 14 maart op pad om paaseitjes aan de man te brengen. De opbrengst komt ten goede aan de verenigingskas. I Chocoladeliefhebbers kunnen uitzien naar overheerlijke eitjes, in drie smaken. Ze kosten 2 euro per zakje. HOLTEN - De uitslagen van de Eendracht. Geweer klasse A: 1. JA. Paalman, 174; 2. W. Paal man, 171; 3. G.J. van Aefst, 160; 4. M. Krikkink, 168. Opgelegd 55-plus klasse A: 1. G. Schup- pert, 183; 2. A. Pekkeriet, 183; 3. j E. Grootentraast, 177 (6x10); 4. G. Haverslag, 177; 5. W. Leef- tink, 174; 6. Klooster, 169. Klasse B: 1. D. Tiekink, 177; 2. J. Paalman, 171; 3. J. Nijendijk, 170; 4. H. Kevelham, 161. Pis tool: 1. H. Nekkers, 173; 2. H. Paalman, 155. Geknield: 1. D. ^^^venneenHM^^^Mörin&fa Op een plek langs dit oude her derspad op de Holterberg staat een uitgegroeide haag, die het pad daar zo'n een tot twee deci meter kleiner maakt. Hierover heeft de groep Vrien den van het Hoolterpad een brief naar de gemeente geschre ven. Zij wil dat de gemeente er voor zorgt dat de haag in be dwang wordt gehouden, zodat het pad weer overal 120 centi meter breed is. De gemeente heeft contact ge had met de eigenaar van het stuk groen. Deze zegt jaarlijks zo'n een tot twee keer te snoei en. In het voorjaar wil hij weer gaan snoeien, waardoor de uit steeksel ingekort worden. Volgens de gemeente is een handhavingsactie daarom niet nodig, omdat wandelaars er nog makkelijk ongehinderd langs kunnen lopen. DIJKERHOEK-Zo'n veertigvrij- willigers van de Wild Beheer Eenheid Holten (WBE) en Stich ting Behoud Natuur en Land schap (SBNL) hebben afgelopen zaterdag 28 februari geholpen bij het beplanten van een hecta re grond met vierduizend boompjes, bij Wim en Ellie Ban- nink aan de Oude Deventerweg 8. Ook werd er nog een kikker poel aangelegd. "De vrijwilligers komen voorna melijk uit Dijkerhoek, Beuse- berg en Espelo", weet voorzitter van WBE Holten, Henk Dikkers. Volgens Wim Bannink zijn er voornamelijk besdragende struiken geplant, waar vogels gebruik van maken. Niet alleen voor voedsel, maar ook als be scherming tegen roofvogels. Maar ook reeën hebben er baat bij. Wim wil het gebied inrichten als landgoed en heeft daarom WBE Holten en SBNL gevraagd om te helpen met planten. Zo'n kleine vierduizend boompjes werden op een stuk land van Wim Bannink geplant. foto iohan bolink Voorzitter van SBNL, Hans Toomeman, zegt dat zijn stich ting in 2001 is opgericht en land schapsbeheer hoog in het vaan del heeft staan. "We willen cul tuurhistorische monumenten in stand houden." Hij denkt dan aan stuw- en houtwallen. Agra risch onderhoud van het coulis selandschap. Om het initiatief van Wim en Ellie Bannink om een landgoed te maken te on dersteunen, bood hij beiden een geldelijke bijdrage aan in een si garenkistje. Ook gaf Hans aan dat "wie nog een hectare grond over heeft voor natuurbehoud" bij hem kan aankloppen.

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 5