Starters opgelet: kies üw droomhuis uit ons startersaanbod! Het kan zijn dat u als starter graag een eigen woning wilt kopen, maar dat uw eigen financiële middelen daarvoor niet toereikend zijn. De Startersregeling overbrugt het verschil tussen de aankoopkosten van de woning en het bedrag dat een starter maximaal kan lenen volgens de normen van de Nationale Hypotheek Garantie. Zo wordt uw droomhuis toch misschien wer kelijkheid! Neem voor meer informatie over de financiering en de startersregeling contact op met ons kantoor. Holten - Noordenbergstraat 21 Holten - Kieftenbelt 3 Op korte afstand van het centrum van Holten ligt deze half- vrijstaande woning met oprit, garage en tuin. De woning is netjes onderhouden en gebouwd in de jaren zestig. Vraagprijs 197.500,- k.k. Op een mooie plek in de rustige en kindvriendelijke woonwijk Beuseberg ligt deze keurig onderhouden en goed afgewerkte tussenwoning met schuur en tuin. Vraagprijs C 197.500,- k.k, Holten - Eekelscharen 3 Holten - Nagelhoutstraat 26 Op een mooie plek in de rustige en kindvriendelijke woonwijk Lukensveld ligt deze goed onderhouden tussenwoning met zonnige tuin en tuinhuisje. Ruime verspringende tussenwoning met carport en berging, gelegen aan een kindvriendelijk woonerf met vrij uitzicht over openbaar groen aan de achterzijde. Vraagprijs 209.000,- k.k. Vraagprijs C 199.750,- k.k, Holten - Bergmanstraat 27 Holten - Nagelhoutstraat 5 Aan een rustig straatje ligt deze goed onderhouden en recent fraai afgewerkte tweekapper met oprit, grote garage, schuur en zonnige achtertuin op het westen. Charmante tussenwoning met carport, royaal gelegen in een groene woonomgeving, met blijvend vrij uitzicht en tegenover een dierenparkje, nabij diverse voorzieningen. Vraagprijs 186.000,- k.k. Vraagprijs C 199.750,- k.k Holten - Erve Teeselink 56 Holten - Kerkplein 29 In woonwijk Lukensveld ligt deze tussenwoning met schuur en tuin, aan de achterzijde heeft u zich op een weilandje. Bouwjaar: 1999. In het centrum van Holten, met alle voorzieningen binnen handbereik, ligt dit keurige 3- kamerppartement met berging in het souterrain. Vraagprijs 175.000,- k.k. Vraagprijs 209.500,- k.k Holten - Het Landeweerd 27 Holten - Nagelhoutstraat 12 In de kindvriendelijke en rustige buurt Beuseberg ligt deze goed onderhouden tussenwoning met schuur en tuin. Bouwjaar: 1986. Aan de binnenzijde gemoderni seerde zeer royale tussenwoning met berging en parkeergelegen heid op eigen terrein, aan de achterzijde vrij gelegen aan openbare groenstrook. Vraagprijs 197.500,- k.k. Vraagprijs 187.500,- k.k, Holten - Erve Joost 16 Holten - Kerkplein 31 Aan een doodlopend straatje in de kindvriendelijke woonwijk Beuseberg ligt deze nette tussenwoning met garage, achterom en fraai aangelegde diepe achtertuin (16 meter diep). Vraagprijs 199.000,- k.k. Royaal 3-kamerappartement gelegen op de 2e verdieping, in het hartje van het levendige centrum van Holten, in de schaduw van de dorpstoren. Vraagprijs C 175.000,- k.k Holten - Kenemansstraat 15 Holten - Verzetstraat 15 Op een mooi hoekperceel in de rustige en kindvriendelijke woonwijk De Haar ligt deze royale hoekwoning met schuur, carport en tuin. De woning is enkele jaren gelegen geheel gerenoveerd. Vraagprijs C 195.000,- k.k. Aantrekkelijk en grotendeels gerenoveerd woonhuis met aan de voorzijde een ruim vrij uitzicht, gelegen aan een doodlopend straatje in een rustige en kindvriendelijke woonwijk. Vraagprijs C 189.000,- k.k. Holten - Kenemansstraat 30 Goed onderhouden woonhuis gelegen in een rustige dood lopende straat. Vanuit de woonkamer heeft men vrij uitzicht Grenzend aan ruim openbaar plantsoen met oude bomen. Vraagprijs 197.000,- k.k. Dorpsstraat 33, Holten - T: 0548 - 36 19 64 I: www.vincent-makelaars.nl - E: info@vincent-makelaars.nl

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 16