Nieuwe directeur Bedrijven Workshop "Druk, Druk, Druk": druk bezocht! Rabobank West Twente Audrey Antuma - Koops De Rabo WelkomService® voor bedrijven Bij een overstap naar een nieuwe huis bank komt veel kijken. U zit vast niet te wachten op alle rompslomp, ingewikkel de administratieve procedures en nieuwe contactpersonen. Rabobank Journaal Net als de andere directeuren vind ik het een pré om hier te wonen. Hoe kun je anders invulling geven aan de merkwaarden 'persoonlijk, betrokken en dichtbij'?" Rabobank West Twente stelt jaarlijks 10.000 beschikbaar voor elke afdeling van de bank: de Rabo Projectprijs Extra. Het bedrag verdelen we over drie geselecteerde projecten. Begin augustus 2008 trad Audrey Antuma aan als directeur Bedrijven. "Ik ben 39 jaar, getrouwd en moeder van drie kinderen. Ik ben geboren en op gegroeid in Noord-Drenthe. We woonden tot voor kort in Hasselt, maar inmiddels hebben we mooie woning in Nijverdal gevonden". Mensenmanager Hoe ben je bij Rabobank West Twente terecht gekomen? "Ik werk 16 jaar binnen de Rabobank- organisatie en heb in die jaren bij verschillende banken diverse functies bekleed. Hiervoor was ik directeur Bedrijven bij Rabobank Gemeente Voorst. Rabobank West Twente spreekt me aan omdat het een bank is in een mooi werkgebied, waar ik me ongetwijfeld snel zal thuis voelen, en waar de organi satie al goed staat. Mijn taken en doelstellingen zijn om binnen de afdeling zelf aan de slag te gaan, maar ook een heel groot deel buiten de bank te werken. Denk aan het onderhouden van klantrelaties, bezig zijn in netwerken, enzovoort. Ik vind dat een mooie combinatie." Misschien een wat onbescheiden vraag, maar: wat is je grootste talent?Moeilijk om zoiets van jezelf te zeggen. Ik denk het feit dat ik in staat ben om goede resultaten te behalen, maar wel op een menselijke manier. Daarmee bedoel ik vooral dat ik de mens, met al zijn talenten, centraal stel." Dan is het goed om ie weten dat de Rabobank dat lastige overstaptrajett heel overzichtelijk en ge makkelijk heeft gemaakt. We noemen het de Rabo WelkomService*. Deze dienst: pakt het overstappro- ces heel gestructureerd aan. Met één duidelijk aan spreekpunt, uw persoonlijke accountmanager. Hij of zij onderhoudt het dagelijkse contact met u en vraagt daar waar nodig de ondersteuning van een team specialisten. De Rabo WelkomService* zal waarschijnlijk niet dé reden zijn om over te stappen. Maar het is goed om te weten dat die service er is. (0548) 373 310 jj bedrijven@westtwente.rabobank.nl De workshop "Druk, Druk, Drukvoor verenigingen en stichtingen van afgelopen maandagavond werd druk bezocht! Maar liefst 71 deelnemers konden we begroeten in de kantine van ons kantoor in Nijverdal. Rabomedewerkster Yvonne Beekman heeft de deel nemers uitleg gegeven over bestuursaansprakelijk- heid. Daarna was het woord aan Rob de Jong van het NECP (Nederlands Expertise Centrum Projec ten). Hij liet de deelnemers aan de hand van een in teractieve presentatie kennismaken met manieren waarop besturen tot een andere aanpak van hun werkzaamheden kunnen komen.Tijdens de presen tatie was ervoor de deelnemers gelegenheid onder ling ervaringen uit te wisselen en van elkaar te leren. Na afloop was er gelegenheid tot nabespreken on der het genot van een hapje en een drankje. Naast het door de deelnemers ingevulde evaluatiefor mulier (cijfer 7,9) bleek uit gesprekken al, dat de opgedane kennis een goede aansluiting gaf aan de dagelijkse praktijk van de vereniging of stich ting. De Rabobank werd van harte bedankt en uitgenodigd om vaker een dergelijke workshop te organiseren.

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 14