Elsrock heeft toch vergunning binnen PORTÈvS Speciaal voor lezers van deze krant effeweg.nl effeweg.nl Vergadering GB Budget starterslening omhoog Ruilbeurs voetbalplaatjes bij Radio 350 Gezien op TV 0546-6311 37 bel www.porfas.nl VERKOOPMEDEWERKSTER DEUREN KEUKENS TRAPPEN PLAFONDS MET DE MEESTERBOUWER UIT OOST-NEDERLAND VOOR AL UW NIEUW EN VERBOUW Lichtenberg Wenen en het Wienerwafd Meer info? Brochure aanvragen? Boeken? www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 Dinsdag 17 februari 2009 HOLTEN/ RIJSSEN - Gemeen tebelang Rijssen-Holten houdt woensdag 11 maart om 20.00 uur de voorjaarsledenvergade ring in Gelagkamer De Keizer aan de Holterstraatweg 186 in Rijssen. Leo Thiele is aftredend en stelt zich niet herkiesbaar. Eventuele kandidaten kunnen voor aan vang van de vergadering wor den aangemeld bij de secretaris. Rond 21.00 uur begint het twee de openbare deel van de verga dering. De fractie doet uit de" doeken, wat ze in de coalitie tot nu toe heeft bereikt en nog zal bereiken. De leden wordt ge vraagd hierop te reageren, waarbij wij hopen op een leven dige discussie. Ook zal de fractie nader ingaan op haar beleid in zake het Verkeersstructuurplan Holten. Dit om onduidelijkhe den over het GB standpunt uit de weg te ruimen.- RIJSSEN/ HOLTEN - Het maximale gemeentelijke budget voor de star terslening om een huis te kopen, wordt verhoogd van 100.000 naar 142.570 euro. Uit het budget van 2007 is namelijk nog een bedrag van 47.500 euro beschikbaar. Het college heeft vorig jaar november besloten dat be drag toe te voegen aan het budget voor 2008, omdat toen het maximale al was bereikt. Van het extra geld is in dat jaar 5.000 euro gebruikt. Het res terende- deel wordt nu toegevoegd aan het budget van 2009. De bedoeling van de starterslening is, om beginners op de woningmarkt de mogelijkheid te geven goedkoop aan een lening te komen. Zodat ze mak kelijker een huis kunnen kopen. Dit kan nieuwbouw zijn, maar ook een bestaande woning. RIJSSEN - Elsrock 2009 gaat definitief door. De organisa tie heeft de vergunning voor het muziekfestival binnen. Het bestuur van Elsrock zat even in spanning, omdat de termijn waarin de gemeente moest reageren op de aan vraag al was verstreken en de SGP duidelijk maakte fel te gen het festival te zijn, maar nu staat het licht dan toch op groen. "Wij afs bestuur van Elsrock zijn blij dat bijna alle politieke partijen, behalve de SGP, achter de vergun ningverstrekking voor Els rock staan. Ook al is men lang niet allemaal blij met de muziekgenres die we op het Elsrockfestival hebben. We zijn blij dat de wet door hen nagestreefd wordt", laat or ganisator Richard Dittrich weten. Elsrock wordt op 29 augus tus op de Elsmaten gehou den. Nieuw dit jaar is een speciale 'early bird price'. Voor 15 euro kan in de gehe le maand februari een toe gangskaart worden besteld via de website www.els- rock.nl. Dat de meningen verdeeld zijn over het metal en rockfestival blijkt op het gastenboek van de website. 'De discussie over het wel of niet doorgaan vind ik zeer beschamend, in een vrij land moet dit gewoon kunnen', stelt een zekere Harry. De mening van Jan Erik daaren tegen is ook duidelijk: 'Christen zijn en dit soort festivals en deze muziek gaan niet samen. Bands met namen als Sodom en de tek sten die gezongen worden zijn ronduit grof ten opzich te van God'. John ziet het als volgt: 'He he, de Rijssense revue is weer achter de rug, de vergunning is binnen. Wordt ongetwijfeld ver volgd.' RIJSSEN - Het programma Re gional van Radio 350 houdt woensdag 18 februari tussen 10.00 en 13.00 uur een ruilbeurs voor kinderen.Er kan dan ge- mild worden met voetbalplaat jes of ander speelgoed. Voor de kinderen die naar de studio ko men is er drinken en iets lek kers. De ruilbeurs wordt gehou den in de studio van Radio350, deze bevindt zich in de kelder van het .Parkgebouw, Ooster hofweg 49 in Rijssen. Kijk voor meer informatie op www ra- dio350.nl. JLadio 350 is te belui steren op 92.3 FM de renovatiespecialist Nr.l in Europa been- ondermode zoekt per direct 20 uur per week) Voor ons nieuw te openen Filiaal in Almelo zoeken wij een representatieve, spontane dame. Leeftijd tussen 20 en 50 jaar. Weet je van aanpakken en heb je gevoel voor mode, schrijf dan een korte brief met pasfoto naar: Jambelle, Bakkerstraat 14 6811 EG Arnhem of mail naar: jambelle.amhem@planet.nl www.jambelle.nl Wij renoveren, moderniseren en bouwen nieuw op maat! Van droom naar daad. Van kavel naar onder architectuur gebouwd droomhuis: Stappen die u solide, snel en secuur zet met Bouwbedrijf Lichtenberg. i|_icllt@llb£l',Cl Ambachtelijk gebouwd, in combinatie met de modernste eisen, realiseren wij "bouwbedrijf traditionele, luxe waardevaste villa's, enig in hun soort, in het betere segment. Op tijd, binnen budget, zorgeloos en afgewerkt tot in de kleinste details. Wum lx i_ BOUWBEDRIJF Voor elk budget realiseren wij graag uw droomvilla. ONDERHOUD Molendijk Noord 53 7461 JG Rijssen T: 0548 - 513 663 F: 0548 - 519 523 I: www.bouwbedrijf-iichtenberg.nl 8 dagen 70 dagen Wellness in Slowakije 5 dagen Luxemburg rbuty Ken supervoordelige busreizen supervoordelige busreizen Vertrek: o.a. 3,25 april, 15 mei, 12 juni Hoogtepunten: Passau, stadsrondrit Wenen, slot Belvedère, slot SchÖnbrunn, boottocht over de Donau, benedictijnenstift in Melk, Wienerwald, Heiligenkreuz, Hinterbrull. Inclusief: - 7 hotelovernachtingen - 7 maal ontbijtbuffet - 7 maal diner - Stadsrondrit Wenen en bezoek aan Schönbrunn o.l.v.een gids (exclusief entree) - Vervoer per Comfort Class touringcar Vertrek: o.a. 3 april, 4 mei, 22 juni, 13 juli, 3, 24 augustus Vertrek: o.a. 6,13,20,27 maart, 10,17 april Vertrek: o.a. 23 maart,6,13,27 april,4 mei Hoogtepunten: Bastei, Koningstem, Altenberger Bergbaumuseum, stadswandeling Dresden o.l.v. een gids, Frauenkirche, boottocht op een stoom schip over de Elbe, Freiberg. Inclusief: - 4 hotelovernachtingen - 4 maal ontbijtbuffet - 4 maal dinerbuffet - 5 maal iunch(pakket) - Diverse dranken in het hotel - Afscheidsdiner - Stadswandeling Dresden o.l.v.een gids - Vervoer per Tourist sé Class touringcar^ Vertrek: o.a. 23 maart, 27 april, 11 mei, 8,29 juni Hoogtepunten: oorlogsmuseum Mardasson, Vianden, Belvédère, Feodale Burcht, stadsrondrit Luxemburg stad o.l.v.een Nederlandstalige gids, natuurtocht Müllerdal en het dal van de Witte en Zwarte Egiz,Grevenmacher,Trier. Inclusief: - 4 hotelovernachtingen - 4 maal ontbijt 4 maal diner - Stadsrondrit Luxemburg stad o.l.v.een Nederlandstalige gids - Vervoer per Tourist Class touringcar Hoogtepunten: Sacré-Coeur, stadsrondrit Parijs, het Louvre, Döme des Invalides, Champs Elysées, boottocht Seine, La Grande Arche, Versailles, Placa de la Concorde, Are de Triomphe, Eiffeltoren. Hoogtepunten: Stadsrondrit Bratislava, 10 GRA TIS Wellnessbehandelingen, bezoek wijnbouwge- bied 'Kleine Karpaten', wijnproeverij, stadsrondrit Piestany, folkloreavond, Slot Schönbrunn. Inclusief: - 2-4 hotelovernachtingen - 2-4 maai ontbijtbuffet -Vervoer per Tourist Class touringcar Inclusief: - 9 hotelovernachtingen -10 GRATIS wellnessbehandelingen -9 maal ontbijtbuffet - 9 maal diner - Stadsrondritten Bratislava en Piestany - Wijnproeverij Kleine Karpaten - Folkloreavond - Vervoer per Comfort Class touringcar i" Effeweg.nl, Postbus 23,7710 AA Nieuwleusen. (ook groepsreizen mogelijk) Prijzen zijn vanaf, per persoon en excl. reserveringskosten, overige verzorging, entreegelden en eventuele toeslagen. Fouten voorbehouden. SCR ien en eventuele toeslagen. Fouten voorbehouden. SCR

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 18