nl BINNEN 1 UUR! D66: 'Rondweg is helemaal niet nodig' Marti Jansen stopt als international STOPPEN MET ROKEN Winst voor HV Holten BEL GRATIS: 0800 - 77 67 867 VEILIG, BETROUWBAAR EN VOORAL EFFECTIEF! °OK,*No- Prostop, de unieke stoppen-met-roken lasermethode is zó succesvol dat u binnen een uur van het roken af kunt zijn. De Radboud Universiteit Nijmegen conclu deerde na een uitgebreid onderzoek dat Prostop met dit wereldresultaat tot de top behoort. "Een gemiddelde roker bespaart per jaar al snel 1700,00 Wilt u uw besparing berekenen? Ga naar www.prostop.nl HOLTEN - D66 is niet alleen tegen de realisa tie van de noordelijke rondweg, ook tegen het totstandkomen van het Zilverzandtracé en het Wansinktracé. HOLTEN - De beste van de wereld zijn en niet de titel 'sportman van het jaar' van de gemeente Rijssen-Holten toebe deeld krijgen. Het over kwam Marti Jansen het afgelopen weekend. MÊtÊÊ Dinsdag 10 februari 2009 tSVSKK^*tagfSMSWSa» '"fi Ra Terbo veen, VünP^^^KRTensing Almere, Amersfoort, Amster dam, Arnhem, Boxtel, Oen Haag Doetinchem, Dronten, Eindho ven, Etten-Leur, Geleen, Goes Groningen, Heerhugowaard Hengelo, Hillegom, Hilversum Hoogeveen, Nijmegen, Raams donksveer, Schiedam, Terborg Tiel, Tilburg, Uffelte, Valkens waard, Veghel, Woerden, Zaan dam en Zwolle, De methode begint met een persoonlijk consultgesprek om u de werkwijze uit te leg gen en u te motiveren. Na dit gesprek vindt er een be handeling plaats met een computergestuurde softlaser. De door Prostop zelf ontwik kelde lasermethode is uniek omdat het de lichamelijke be hoefte aanpakt en ontwennings verschijnselen minimaliseert. Maar naast de lichamelijke afhankelijkheid ondersteunt Prostop ook bij het mentale aspect. Zo krijgt u naast voor bereidende adviezen een per soonlijk rookprofiel en voert een ervaren therapeut een consultgesprek op maat met u. Na de laserbehandeling krijgt u een handig boekje met waar devolle tips. Mocht u ondanks de uitstekende begeleiding toch nog een keer terug wil len komen, dan kunt u gebruik maken van de gratis nabe handeling binnen 6 maanden. Dat is de Prostop service! Prostop bestaat al 12 jaar en behandelde de afgelo pen jaren alleen al in Neder land ruim 100.000 cliënten voor het stoppen met roken. Met een eigen verslavingsarts en aansluiting bij diverse be roepsverenigingen is Prostop een professionele organisatie die goed aangeschreven staat bij de meeste zorgverzeke raars. Daardoor is het vaak mogelijk om de behandelkos- ten (deels) vergoed te krijgen zonder dat u daarvoor uw ei gen risico aan hoeft te spreken! De éénmalige behandeling kost slechts €179,00. Bel Prostop voor meer informatie of een afspraak op het gratis telefoon nummer: 0800 - 77 67 867 Of surf naar www.prostop.nl Vooral het snelle en definitieve resultaat maakt Prostop al jaren tot één van de beste ondersteu ningsmethodes! Hak vandaag nog de knoop door en maak kennis met de Prostop service! Oud-raadslid Dick van der Torre van D66 Iaat aan dui delijkheid niets te wensen over: "Het Zilverzandtracé is een ramp voor het dorp!" Volgens Van der Torre ligt de oplossing van de ver keersproblematiek in de al bestaande rapporten. "Maar er is weinig dossie rkennis in de raad. Er ligt zo'n dertig centimeter aan rapporten, maar ze hebben zich er niet in verdiept", al dus de D66'er die ook het college een zwartepiet toe schuift. "Door achtereen volgende colleges is ver zuimd om het centrum ver keersluw te maken. Ver schillende aanbevelingen en adviezen zijn in de wind geslagen. Er liggen rappor ten waar niks mee gedaan wordt", zegt Van der Torre die over twee kampen spreekt. "Het ene kamp wil de noordelijke rondweg om twee bedrijfsterreinen met elkaar te verbinden. Dat on dernemers en sommige be woners ten zuiden van de spoorlijn daar gevoelig voor zijn, begrijp ik. Maar het aanleggen van een zeven meter diepe bak is een hu zarenstukje. Men heeft geen notie waar men het over heeft. Het is bijna een tun nel en niet nodig. Het komt 70 tot 80 meter op de Enk te liggen, dat is heel zonde." Het andere kamp bestaat volgens Van der Torre uit de huidige collegepartijen. "In elk programma is gezegd dat de noordelijke rondweg er moest komen", aldus de democraat. Van der Torre is van mening dat het verkeerscirculatie plan in uitvoering "moet worden gebracht.'Het staat in de rapporten en wordt geëffectueerd in heel Neder land. Ie moet het centrum verkeersluw maken. Verge leken met vier jaar geleden is nu al veertig procent van het verkeer bij de Smidsbelt verdwenen. Als je de gemid delde snelheid van de auto mobilist op 20 km/uur zet, dan komt het maximum aantal voertuigen op de Smidsbelt op minder dan 2500 te liggen. Dit beant woordt aan de definitie van een stadserf. Het doorgaand verkeer kun je missen als kiespijn. Dat heeft in Holten niets te zoeken. Dat de mid denstand voor een minima le hoeveelheid doorgaand verkeer is begrijp ik, maar zolang de Kalfstermanswei- de en de Smidsbelt niet aan elkaar geknoopt worden is het niks. Je moet een inte ressante ruimte creëren met terrasjes en winkels. Maar het college heeft de midden stand in de houdgreep. Het resultaat is dat er straks 10.000 auto's over de Sta tionstraat gaan. Het Wans- ink is straks een belangrijke ontsluitingsweg. Krankzin nig allemaal, het heeft geen ratio meer. Het is puur poli tiek geworden. De actie groep van Jansen? Als je iets wilt doen moet je naar de Raad van State!" De touwtrekker van OK1A ver overde vorig jaar in Zweden met de Nederlandse ploeg in de 680-klasse de wereldtitel, maar genoeg voor de ereprijs in zijn eigen gemeente was het niet. "De jury besliste anders", zegt een teleurgestelde Jansen. Jansen werd al eerder wereld kampioen, maar nog nooit sportman van het jaar. Hij had de titel graag willen winnen, helemaal omdat hij dit jaar heeft bedankt voor de nationa le ploeg en het EK in Assen laat schieten wat Oranje betreft. De kans om nog een keer sport man van het jaar te worden is daarmee nadrukkelijk geslon ken. Vóór de verkiezingen dacht Jansen wel een goede kans te hebben op de eretitel, want hij was immers de enige wereldkampioen onder de ge nomineerden. "Ik denk dat het wel terecht was geweest als ik het was geworden, maar ik lig er niet wakker v an hoor", laat Jansen weten. Dat Jansen stopt als interna tional houdt ook in dat hij de World Games in Taipeh aan zich voorbij laat gaan. "Ik ben gevraagd voor Taipeh, maar dat is in de zomervakantie en dat is zakelijk gezien gewoon lastig. Dat ik bij het Neder lands team ben gestopt komt omdat ik wat minder verplich tingen wil hebben. Als je op topniveau aan EK's en WK's mee wilt doen moet je je goed voorbereiden. Dat betekent zes, zeven weken hard trainen. Mijn leeftijd speelt daarbij ook een rol. Ik zit al vanaf 1986 bij de Nederlandse selectie. In ben één keer wereldkampioen geweest in de 680, twee keer in de 720 en één keer Europees kampioen. Ik heb het wel een keer gezien." Het grote doel voor dit jaar is het EK voor clubteams, waar Jansen met OKIA hoge ogen wil gooien. Daarnaast hoopt de Holtenaar op goede resultaten in de regu liere competitie. Rolf Hof is bij OKIA overgekomen als nieuwe ankerman. Hof komt uit Den Ham en speelde vorig jaar bij Heure in Borculo. Jansen kent Hof als international in de 680- ploeg. OKIA begint dit jaar in de competitie met een A- én een B-ploeg. Bij de jeugd zijn er ook twee teams, terwijl de damesploeg nog één goede kracht kan gebruiken. Jansen: "Het zou mooi zijn als we in de competitie eens een keer kam pioen zouden kunnen worden. Maar de concurrentie is groot met Heure, Bisons en Eiber gen." HOLTEN - HV Holten speelde afgelopen zondag tegen V&L 2 uit Geleen. Holten begon sterk aan de wedstrijd en kwam al snel op een 2-0 voorsprong. V&L had hier een goed ant woord op en kwam terug tot 2- 2. Daarna ging het gelijk op, tot 8-8. Holten was er even een mo ment niet bij. V&L profiteerde hier goed van en liep dan ook uit naar een 8-11 voorsprong. Vlak voor rust pakte Holten de draad weer goed op en kwam goed terug. Rust: 13-13. Na rust kwam Holten door een ondertalsituatie en een aantal fouten in de dekking op ach terstand. V&L kreeg in deze situ atie maarliefst 3 strafworpen die ook allemaal werden benut, 13- 17. De dames gingen niet bij de pakken neer zitten, maar zetten door. Hierdoor werd er een voorsprong gecreëerd van 3 doelpunten, 23-20. Toch wisten de dames uit Limburg weer aan te klampen tot 26-26 en werd het in de laatste minuten nog een bloedstollend duel. Met nog 15 seconden op de klok werd Jessica onreglementair verdedigend wat een strafworp opleverde. Bianca schoot deze beheerst raak, wat resulteerde in een dikverdiende 27-26 over winning. Hopelijk kunnen ze deze lijn doorzetten. Volgende week za terdag spelen de dames een uit wedstrijd tegen HA'Angeren. De eerstvolgende thuiswedstrijd is op zondag 1 maaart 2009 om 13.00 tegen M.H.V. '81 uit Mill.

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 7