Kromme Vingers winnen darttoernooi PORTKS uitvaartcompact.nl Peter Baan en Angela van Lies in de prijzen bij Sportverkiezing Valentijn actie Valentijnskaart gratis hart lolly 05 46-6311 37 Woonwensen realiseren! www.portas.nl bel DEUREN KEUKENS TRAPPEN PLAFONDS T0TAAL@GEMAK SPITH0FF Interesse? Kijk op www.huislijn.nl Uw woning gratis hier? Vraag het uw makelaar! Uitvaart in essentie Crematie al voor 1800 Direct regelen PC Hooft Uitvaart Compact Dinsdag 10 februari 2009 4 De winnaars bij de sportverkiezingen in Lucky Co. foto: johan bounk HOLTEN. - De darters van Kromme Vingers zijn met de hoogste eer gaan strijken bij het jaarlijkse darttoernooi voor be drijven in het Bonte Paard. Het vriendenteam onder aanvoe ring van Marco van Mennum uit Holten was in de finale te sterk voor Vosman 1. Kromme Vingers klopte Vosman 1 met 3- 2. In de halve eindstrijd had Kromme Vingers gewonnen van ACN uit Rijssen. Vosman 1 bereikte de finale door Metsel- bedrihf Schooien te verslaan. In de strijd om de derde plaats Metselbedrijf Schooien met 3-2 van ACN. Het darttoernooi voor bedrijven en vrienden- en familieteams werd voor de zesde keer gehou den. De organisatie was in han den van dartvereniging Tik van de Mölle en het Bonte Paard. Het toernooi werd net als vorig jaar over drie avonden gehou den. Er werd gespeeld op zes tien borden, terwijl er ook een hoofdpodium was. Gerwin Hol- mer was de speaker die af en toe een 'onehundredandeighty!' kon laten horen. Over de be langstelling had de organisatie niets te klagen. Op de eerste avond van het toernooi, de dinsdag, waren liefst 35 teams van vier darters present. Op donderdagavond kwamen nog eens 28 teams in actie, waarna de beste zestien teams zich plaatsten voor de finales op vrij dagavond. Op de eerste avond plaatsten zich acht teams voor de finales: ACN Rijssen, Brand weer Rijssen Holten, Metselbe drijf Schooien, Kromme Vin gers, Café Vosman, Pompme- ijer, Loonbedrijf Reijlink en Ha verslag. De finalisten van don derdag waren: Supportersver eniging Rood Zwart, Kumagaya, Onbs Cntrum, Paasvuur Dijker- hoek, Pöste, MM Koeling, Bier tekst en Wissink. In de finale ronde waren de teams verdeeld in vier poules van vier, waarbij elke darter drie singlepartijen speelde plus een bierronde. De laatste wedstrijd was vrijdag avond iets na 00.30 uur afgelo pen. "We hadden een mooi aantal deelnemers en het is alle maal vlotjes verlopen", zegt Mark Meijerman, de voorzitter van Tik van de Mölle. "Boven dien hadden we een heel span nende finale." Dat het toernooi aanslaat bij de darters, vindt Meijerman uiteraard mooi. "Maar veel groter kunnen we het toernooi niet laten worden, want dan moeten we naar meerdere avöriden toe en dat is lastig in verband met de be schikbaarheid van het Bonte Paard." Meijerman speelde zelf mee bij MM Koeling. Het team van Meijerman haalde de fina leronde wel, maar werd vrijdag in de poule uitgeschakeld door de latere winnaar, Kromme Vin gers. RIJSSEN - De Holtenaren wa ren goed vertegenwoordigd bij de winnaars van de sportver kiezingen. Zo werd survival man Peter Baan (kipp'n beern- tje) sportman van het jaar ge worden. En Angela van Lies sportvrouw van het jaar. Vol leybalteam Rivo Heren 1 mag zich sportploeg van het jaar noemen en Rivo Jongens A ta lentvolle sportploeg van 2008. Sabine van den Hoeven werd gekozen tot jeugdtalent van het jaar en Alien Smelt als ge handicapte sporter van het jaar. lans Vincent werd geko zen tot seniorsporter van het jaar. Lucky Co was afgelopen vrijdagavond goed gevuld met genomineerde sporters en supporters. Hans Kraay jr. en Arjan te Lintelo presenteerden het programma en lieten alle genomineerden naar voren komen om te vragen waarom zij met de prijs naar huis zou den moeten gaan. Hanno Bui ten van Lucky Co had voor de talentvolle sportploeg en voor het jeugdtalent cheques ter waarde van 1200 euro. Dit geld kunnen ze gebruiken om in hun sport tot betere presta ties te kunnen komen. Om zo hun talent te kunnen uitbui ten. Angela van Lies uit Holten verdiende de oorkonde Sport vrouw van het jaar. Zij is actief in de paardensport en traint zowel in de dressuur als in het springen met verschillende pony's en een paard. "Bijge staan door opa, haar trouwste fan, heeft ze al heel wat prijzen gewonnen. In het afgelopen jaar won ze onder meer de kringkampioenschappen in dressuur en springen." Volgens de jury is ze een grote belofte en traint ze op het Hip pisch Talent Centrum. "Tij dens de nationale wedstrijden in Ermelo behaalde zij haar grootste overwinning: zij werd er met pony King Kadanz Ne derlands kampioen in de klas se M springen." Peter Baan, ook uit Holten, mag zich Sportman van 2008 noemen. Hij is gespecialiseerd in iets wat wellicht de zwaarste duur- sport is: de survivalrun. Daar bij moet in ruw terrein gerend worden, beken over worden gezwommen of gekanood en zijn er allerlei hindemissen te moeten worden genomen. "In 2008 behaalde Peter na een competitie van twaalf wedstrij den het NK in de klasse boven de veertig jaar. Ook in het nieuwe seizoen staat hij in het tussenklassement op de eerste plaats." FOTO: JOHAN BOLINK Wij renoveren, moderniseren en bouwen nieuw op maat! de renovatiespecialist Nr.1 in Europa nijverdal, borculo, rijssen, goor en vroomshoop Bij aankoop van een (zeer ruime keuze) tevens zeer uitgebreid ass. Valentijn kado's koop huur nieuwbouw RUSSEN RIJSSEN 115.000 woningen RUSSEN Elsenerstraat 60 167.500 k.k Otten Flim makelaardij o.z. www.huislijn.nl Holtentorensweg 12 339.000 k.k. Velten Makelaars B V. www.huislijn.nl Jarr ter Horststraat 4 329.000 k.k Mijn Makelaar Rijssen www.huislijn.nl Veel mensen die een uitvaart moeten verzorgen, hebben redenen om daarvoor alleen de essentiële diensten te willen afnemen. Met Uitvaart Compact is de dienstverlening van perfecte kwaliteit, simpel en geheet passend in de huidige tijd. Eenvoudig, puur en respectvol. Met uitvaartcompact.nl is het voor de eerste keer mogelijk om een uitvaart geheel online te regelen. Dit kan snel en eenvoudig. Op de website heeft u steeds overzicht van de gemaakte keuzes. Met Uitvaart Compact regelt u een respectvolle uitvaart waarbij de dienstverlening is teruggebracht tot de essentie. U betaalt 1800 voor een crematie en 1900 voor een begrafenis. Daarmee regelt u het goed en kunt u rekenen op kwaliteit. UITVAART IN ESSENTIE Uitvaart Compact omvat: Melden van overlijden Overbrengen van overledene -> Verzorgen en kleden -> Standaard kist -» Aangifte bij burgerlijke stand Afscheid nemen -» Crematie of begrafenis -> Bloemversiering -> Gedenkteken bij begrafenis -♦ Asbestemming bij crematie -* Service digitale rouwkaart Is Uitvaart Compact mogelijk een passende dienst verlening voor u, dan adviseren wij u deze advertentie uit te knippen en bij uw officiële papieren op te bergen.

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 4