ARTECH AIR BV eek Nu 40% korting bij Canvas Holidays li vera vlotte jongeman DTA Krant Een baan die geschreven is? VERKOOPSTER Livera Rijssen 'dé jou op het lijf REKO Raalte Deskundig Toezichthouder Asbestverwijdering mms AA Raalte|jpelefoon: 0572-3519 72-3 A. Ie monteur CV/Sanitair B. 2e monteur Godeschalk Diervoeding v.o.f. Luxe stacaravans, chalets en bungalowtenten op de mooiste plekjes van Europa live life love livera RIJSSEN v>. Reko is een veelzijdig bedrijf dat actief is in grondverzet en wegenbouw, transport, sloopwerken, asbestsanering, bodemsanering, zandwinning, mobiel puinbreken en het ontvangen van puin, bouw- en sloopafval, bedrijfsafval en groenafval. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een De werkzaamheden zullen bestaan uit het begeleiden, meewerken en uitvoeren van asbestsaneringsprojecten. Daarnaast worden er contacten onderhouden met onder andere opdrachtgevers en certificerende instellingen. De werkzaamheden worden hoofdzakelijk verricht in een straal van 50 kilometer rondom Raalte. Wij vragen van u dat u beschikt over het persoonscertificaat DTA of dat u bereid bent de opleiding voor DTA te volgen. Tevens dient u in het bezit te zijn van een rijbewijs. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij graag binnen 10 dagen tegemoet. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot de heer R.HJ. Reinders (telefoon: 06-20012821, mail: rob@Reko-Raalte.nl). igiiifjfijÉi 'ir ''frwV lnrÉftii* - Artech Air BV is gespecialiseerd in het ontwerpen en de montage van klimaatinstallaties. Artech Air bestaal al ruim 30 jaar en is hoofdzakelijk werkzaam in de utiliteitsbouw. Het werkterrein omvat geheel Nederland. Artech Air is STEK erkend en maakt zeer gevarieerde installaties voor fabrieken, labaratoria, etc. Dit maakt Artech Air een boeiend bedrijf, met afwisselende werkzaamheden. (CV/AC/luchtbehandellng/sanltalr) heeft vacatures voor: Gevraagd wordt: zelfstandig kunnen werken vakdiploma's meerjarige ervaring rijbewijs enige ervaring diploma installatietechniek niveau 2 Artech is een erkend leerbedrijf en biedt gemotiveerde medewerkers een prettige baan in een solide onderneming. Kijk ook eens op WWW.Artech-Air.nl lnteresse?Bel of schrijf naar Artech-Air Fahrenheitstraat 20 7461 JA Rijssen Tel. 0548-51 43 53 (Dhr. J. M. Ulkeman) Of na 19.00 uur: 0548-62 03 34 (Dhr. J. ter Stal) WGGGNGR Huis-aan-huisMedia GODESCHALK DIERVOEDING HOLTEN Tel. 0548-36 12 39 Fax:0548-36 33 55 E-mail: godeschalk.diervoeding home.nl Godeschalk Diervoeding is een bedrijf dat gespecialiseerd is in verkoop van diepvriesmaaltijden voor hond en kat aan de dierenspeciaalzaken. Wij zijn gevestigd aan de Waagweg 7 te Holten. Voor het uitleveren van onze produkten zoeken wij een van ongeveer 20 jaar In bezit van rijbewijs B Voor inlichtingen tel. 06-53 67 09 72 Graag uw sollicitatiebrief met CV sturen aan: Oranjestraat 61 7451 CB HOLTEN. Genieten van de vrijheid van kamperen, maar wel van alle ge makken voorzien. Bij Canvas Holidays staat uw luxe stacaravan of bungalowtent al compleet ingericht voor u klaar! Op de mooiste plekjes van Euro pa beleeft u uw ideale vakantie. Strand, natuur of cultuur, dichtbij of verder weg, bij Canvas Holi days vindt u de vakantie die bij u past. Onze accommodaties vindt u op bijna 100 topcampings in 9 landen in Europa. De kinderclubs van Canvas Holidays organiseren volop activiteiten onder leiding van speciaal opgeleide Canvas kindercouriers. Wilt u in een rustige periode weg en profiteren van hoge kortingen? Het voorjaar is een ideale periode voor een luxe kampeervakantie. Ook als u gebonden bent aan de schoolvakanties zijn er diverse mogelijkheden: wat dacht u van de meivakantie of een lang week end rond Pasen, Hemelvaart of Pinksteren? Aanbieding Boek snel zo'n heerlijk ontspan- i- -r nen vakantie bij Canvas Holidays met maar liefst 40% korting op de basisprijs van een bungalowtent, stacaravan of chalet. Reserveren of informatie? Bel nu met Canvas Holidays, tel. 0900-8824 0,20 p.min) en boek met extra voordeel. Vermeld hiervoor boekingscode: WEG019. Kijk voor meer informatie op www.canvasholidays.nl/wegener Voorwaarden: - Geldig voor boekingen gemaakt vóór J 5 april 2009 - Geldig voor verblijven die volledig vallen vóór 26 juni 2009. - Alleen geldig voor nieuwe boekingen - Kipt voor alle campings op www.canvashoIidays.nl/wegener - Op basis van beschikbaarheid - Op basis van eigen vervoer - Vermeid bij uw boeking code WEGOJ 9 Bij Livera vindt de moderne vrouw een uitge breid assortiment nachtkleding, lingerie en badkleding. Logisch dat steeds meer mensen de weg naar Livera weten te vinden. Daarom zoeken we voor onze winkel in Rijssen een Parttime voor ca. 15 uur per week. Hebben kleding en lingerie je interesse? Ben je tussen de 25 en 45 jaar en ben je ook bereid om 1 keer in de 2 weken op zaterdag te werken? Als je ervaring hebt met de verkoop van linge rie/foundation en/of damesmode, heb je natuurlijk een streepje voor. Schrijf dan je sollicitatiebrief met pasfoto naar: T.a.v. Thea Eshuis Postbus 229, 7460 AE Rijssen.

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 18