Denk meer met politieke partijen Avonturen l> assistente 1 500 straat feesten cadeau! Uitvoerder (B&U) ambitieuze enthousiaste trainer Powered by Q JobTrack.nl (preventie-) - VAKANTIE- EN SEIZOENMEDEWERKERS van 16 +0+ 66jaar - HIGH DIVE STUNT ACTEURS Kom maar bij ons werken... als je durft/ WIE KOMT ONS TEAM VERSTERKEN? Bouwbedrijf SV Enter (www.sventer.nl) zoekt: en voor hoofdselectie (Ie en 2e team senioren) tenminste in bezit van TC II diploma Taken: Verzorgen trainingen op dinsdag- en donderdagavond Coachen van het 1e elftal op zondagmiddag Eisen: Positieve uitstraling en kan goed individueel als ook in teamverband met spelers en begeleiding samenwerken, is daarbij gericht op teamsfeer en -eenheid; Leeftijd 35 - 50 jaar; Reacties kunt u binnen 14 dagen richten aan: SV Enter, Postbus 35, 7468 ZG Enter t.a.v. Robert Brinks (06-48338825) Dinsdag 20 januari 2009 25 RIJSSEN/ HOLTEN - Als aan loop richting de gemeente verkiezingen in 2010, houden de gezamenlijke politieke partijen in Rijssen-Holten dinsdag 3 februari van 19.00 tot 22.00 uur in de hal van het gemeentehuis een politieke avond. Niet zomaar een avond, maar eentje waar bur gers hun mening mogen ge ven over welke punten zij be langrijk vinden voor de poli tieke programma's van de partijen. Dit voorjaar starten de partij en namelijk met het maken van hun politieke program ma's. Hierin kan men lezen wat de partij belangrijk vindt voor de gemeente. Deze wor den gebruikt voor de verkie zingen van de gemeenteraad in 2010. De politieke avond is een ge zamenlijk initiatief van de po litieke partijen in Rijssen-Hol ten die in de gemeenteraad zijn vertegenwoordigd. Partij en die (nog) niet in de ge meenteraad zijn vertegen woordigd en die mee willen doen, kunnen zich melden bij de griffie. De avond is bedoeld voor in woners, verenigingen, organi saties, kerken, ondernemers en alle anderen die hun stem willen laten horen aan de po litiek. Is er een onderwerp dat men een warm hart aan toedraagt? Of heeft men een idee waar van men vindt dat de politie ke partijen dat moeten we ten? Aarzel niet en geef u op voor het sprekersuur en zet de politiek aan het denken. Men krijgt een aantal minu ten de tijd om de ideeën voor het voetlicht te brengen. De politieke partijen luisteren naar het verhaal en gebruiken mogelijk de ideeën in hun po litieke programma's. Op deze manier kan iedereen mee denken aan een sterk en ge zond Rijssen-Holten. Vanaf 19.00 uur is het ge meentehuis open en kan ie dereen informeel met de ver tegenwoordigers van de poli tieke partijen spreken. Het sprekersuur is van 20.00 tot 21.00 uur. Alle sprekers krij gen dan enkele minuten de tijd om hun ideeën voor het voetlicht te bréngen. Alleen sprekers die zich vooraf aan melden, kunnen hieraan meedoen. Na het sprekersuur kunnen de vertegenwoordi gers van de politieke partijen op informele wijze met de sprekers persoonlijk nader van gedachten wisselen. De politieke partijen van bin nen en buiten de gemeente raad zijn deze avond herken baar aanwezig en krijgen de ruimte om hun huidige pro gramma's neer te leggen. Aanmelden als spreker kan tot uiterlijk vrijdag 30 januari. Dat kan door een e-mail te sturen naar de griffier: grif- fie@rijssen-holten.nl Men krijgt na aanmelding bericht. Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (053) 484 24 50 anenmark s Gratis advertent! Doe de komende maanden mee! Meld je aan op www.klimaatstraatfeest.nl En wees erbij op i6 mei! Wij zoeken per direkt een voor minimaal 3 dagdelen. Schriftelijke reacties richten aan: T andartsprakti j k F.W.J. Zwijnen Roelf Bosmastraat 39a 7462 MZ Rijssen Tel. 0548-512260 Of stuur een mail naar wj zwi j nen@zonnet.nl r AVONTURENPARK HELLENDOORN bezorgt zijn gasten een onvergetelijke dag uit in een wereld vol avontuur. Een prachtig park met talrijke attrakties, shows, events, restaurant, shop, foto en games! Allemaal speciaal voor families met kinderen t/m 12 jaar. Een onvergetelijke dag uit valt of staat met een goed team van medewerkers. Voor het nieuwe seizoen zijn wij dan ook op zoek naar enthousiaste: w.o. Operators Attracties, Teamcaptains Horeca en Retail, Leidinggevende Keuken, Gastheer/gastvrouw, Assistent teamleider Ben jij die enthousiaste collega die belangstelling heeft voor een avontuurlijke baan en ons wil komen versterken bij onder meer de volgende teams: Attracties, Horeca, Retail, Entree, Informatie of Huishoudelijke dienst Meer informatie over o.a. de vacatures, teams, functie-eisen en arbeidsvoor waarden kun je vinden op onze website www.avonturenpark.nl/vacatures.Van onze website kun je ook het sollicitatie formulier downloaden. Reageer wel vóór 1 februari 2009! Je kunt ook bellen: 0548 - 659 159, faxen: 0548 - 656 365 of e-mailen: ewippert@ avonturenpark.nl of de informatie en het sollicitatieformulier afhalen bij het CWI te Nijverdal. is een middel grote bouw onderneming die haar opdrachten uit voert in zowel woningbouw, utiliteitsbouw alsook onder houd- en ren- ovatiewerk- zaam-heden. Wij ken-mer- ken ons door een compacte organisatie structuur, korte lijnen, een enthousiaste en informele werksfeer in een jong team. Haase Bouwbedrijf BV is ISO 9001 en VCA** gecertifi ceerd. wij zoeken Je functie Wij zoeken een collega die op enthousiaste manier de functie van uitvoerder vorm en inhoud geeft. Als uitvoerder stuur je op meerdere projecten zelfstandig zowel collega vaklieden, alsook onderaannemers aan. Daarnaast onderhoud je intensieve contacten met het projectteam en opdrachtgevers. Verder ben je verantwoordelijk voor de voortgang van de projecten en stel je prioriteiten waar nodig om tijdig te kunnen voldoen aan de resultaatafspraken. Je kwaliteiten Je combineert relevante opleiding op MBO/HBO-niveau, praktische kennis en affiniteit met deze functie tot uitvoering van onze projecten. Wij vragen iemand met ruime werkervaring in deze functie. Verder vind je het vanzelfsprekend om mensen op de bouwplaats in teamverband goed te laten functioneren. Wij bieden Behalve uitstekende arbeidsvoorwaarden bieden wij jou de mogelijkheid om jezelf te ontplooien in een prettige, collegiale sfeer. Wij bieden zeer afwisselend werk, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, een salaris conform de UTA-CAO en een auto van de zaak. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kun je contact opnemen met H. Haase of H. Schippers. Spreekt deze functie aan, stuur dan binnen 14 dagen je sollicitatie vergezeld van een CV naar de heer H. Haase, Postbus 196, 7460 AD Rijssen. Bezoekadres: Nijverdatseweg 140, 7461 AH Rijssen Haase Postadres: Postbus 196. 7460 AD Rijssen Bouwbedrijf BV Telefoon: 0548-516442 Rijssen °^?18669 E-mail: info@haase-bouw.nl Internet: www.haase-bouw.nl Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 25