GOEDE VOORNEMENS eek Pak ook in 2009 uw voordeel bij Firezone! Van Dalen opent Viverion Krant Voordelig naar Landal Villapark Livingstone 149,-! rdé Het nieuwe jaar is alweer een week oud en hoe is het met uw goede voornemens? Kunt u van de sigaretten en lekkere hapjes afblijven? En trimt u nog trouw iedere morgen drie rondjes in de wijk? Firezone wenst u de komende tijd veel sterkte bij het nakomen van uw voornemens en hoopt met haar eigen voornemens u het leven wat draaglijker te maken. Dit jaar gaan we weer veel leuke acties organiseren en zal de prijs van onze brandstoffen het hele jaar door de moeite van het omnjden waard blijven. Komend week end beginnen we het jaar alvast goed met een foTse koT- ting op onze brandstofprijzen. Komend weekend extra korting! Firezone wenst u een voordelig nieuwjaar! vrijdag 9 jan. t/m zondag 11 jan. vrijdag 9 jan. t/m zondag 11 jan. Een midweek- of weekendverblijf voor 6 personen al vanaf Aankomstdata en prijzen WGGGNGR Huis-aan-huisMedia Bij Firezone tankt u benzine en diesel tegen bodemprijzen. U betaalt met uw bank- giropasje en uw eigen pincode. Wethouder Van Dalen snijdt de taart aan als opening van het nieuwe kantoor van Viverion. FOTO: HARRY BROEZE RUSSEN - Door het aansnijden van een taart opende Wethou der Th. Van Daten maandag morgen het nieuwe kantoor van Viverion op de hoek Water molen/ Boomkamp, waar voorheen makelaar Stukker was gevestigd. Dit kantoor is bedoeld voor de huurders van Viverion in Rijs- sen en Holten. Viverion is de nieuwe naam voor Spectrum Wonen dat met ingang van het nieuwe jaar is gefuseerd met De Goorse Volkswoning. Er was veel belangstelling voor de opening van het kantoor van vertegenwoordigers van instellingen die zich met wo nen bezighouden. "Ons doel is niet alleen het verhuren van woningen, maar ook de leef baarheid in de kernen te ver groten", memoreert directeur/ bestuurder J.W.T. Allersma van Viverion in zijn welkomst woord. "Viverion wil ook me despeler zijn op het gebied van de leefbaarheid en zich bege ven op het terrein van maat schappelijk vastgoed. Denk bij dat laatste aan dorpshuizen of muziekscholen." Tot 2006 had Spectrum Wonen een kantoor aan de Oosterhofweg. In de ja ren daarvoor had de Lochemse woningcorporatie twee Rijs- sense woningbouwvereniging ingelijfd. Ruim twee jaar gel den wilde men de werkzaam heden centraliseren en het contact met de huurders on derhouden vanuit het hoofd kantoor. Nu Spectrum Wonen wederom is gefuseerd met een woningcorporaties was het ook tijd voor een nieuwe naam. Het nieuwe kantoor van Viverion aan de Watermolen wordt ge rund door drie personeelsle den. Zij onderhouden de con tacten met de huurder in Rijs- sen en Holten. Net als toen de woningcorporatie nog Spec trum Wonen heette, is Viverion een corporatie met jarenlange ervaring, die zich als maat schappelijk ondernemer inzet voor de lokale woningmarkt in de kernen Lochem, Laren, Bar- chem, Diepenheim, Markelo, Rijssen en Holten. De activitei ten zijn gericht op het ontwik kelen, verhuren, beheren en verkopen van onroerend goed. De nieuwe organisatie heeft nu vestigingen in Goor, Lochem en Rijssen. De fusie heeft als doel meer te kunnen beteke nen voor de huurders van bei de woningcorporaties. De nieuwe corporatie is eigenaar van zesduizend (huurwonin gen en heeft een kleine zestig personeelsleden in dienst. Kijk voor weer inforwatie over deze actie en voor een Firezone-station bij u in de buurt op www.firezone.nl Uitwaaien aan het strand, wandelen door Natuurge bied De Zeepeduinen, fiet sen door Boswachterij Westerschouwen en bo venal genieten van de Zeeuwse gezelligheid! Dat kan in de kop van Schou wen op Landal Villapark Livingstone! Het park ligt op loopafstand van het ge zellige plaatsje Burgh- Haamstede en op circa 2,5 km van het strand. Naast het park ligt Sportcentrum Westerschouwen met on der meer restaurant, bar/terras, minimarket, bowlingbanen, midgetgolf- baan, jeu-de-boules- en tennisbanen. De comforta bele vrijstaande villa's lig gen tussen prachtige wa terpartijen en zijn voorzien van ondermeer woonka mer met zit- en eethoek, TV, radio-/cd-speler en een open haard. Boven dien is er een open keuken met o.a. combimagnetron en afwasmachine aanwe- Midweken (ma-vr) 2 en 9 februari 2009 2,9,16,23 en 30 maart 2009 6 en 20 april 2009 Weekenden (vr-ma) 30 januari en 6 februari 2009 27 februari, 6,13,20 en 27 maart 2009 3 en 17 april 2009 Meer informatie of reserveren Voor reserveringen en meer informatie kunt u contact op nemen met het Contact Center van Landal GreenParks via tel. 0900-8842 0,20 p. min.). Vermeld bij de reservering wel de code: WEG09G. Of kijk op www.landal.nl. Voorwaarden De aanbieding is geldig op Landal Villapark Livingstone, type 6D1, alleen voor nieuwe reserveringen en niet geldig in combinatie met andere acties, kortingen, spaarprogramma's en voordeelcheques. De beschikbaarheid van villa's voor deze aanbieding kan per aankomstdatum verschillen en is beperkt. De genoemde prijzen zijn exclusief reserveringskosten, bedlinnen, toeristenbelasting en overige gemeentelijke heffingen. 149,- 169,- €209,- 149,- 179,- €219,- sL èk

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 22