Nominaties vrijwilligers Speciaal voor lezers van deze krant effeweg.nl effeweg.nl lï heutink ANBO Beurs .,€229 Welzijn Zorg Wonen Lekker weg Vrije tijd Maatschappij Body Soi PG0B «.€119.- Voor de actieve 50-plusser Büis-aan-huisMec Meer info? Brochure aanvragen? Boeken? www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 Dinsdag 6 januari 2009 20 HOLTEN/ WISSEN - De vrijwil ligers van het jaar 2008 zullen woensdag 21 januari om 20.00 uur in de Boschkamp aan de Tuinstraat 2 in Holten bekend worden gemaakt. Door diverse organisaties, maar ook door mensen op persoonlij - ke titel zijn diverse namen van kandidaten ingediend. De jury heeft (opnieuw) geconstateerd dat er veel inwoners van Rijs- sen-Holten zijn, die zich bijzon der verdienstelijk maken als vrijwilliger. Uit alle inzendin gen heeft de jury per kern drie vrijwilligers genomineerd. Voor de kern Holten zijn dat in wille keurige volgorde: Adrie Bouw huis, Okkenbroekseweg 15 Hol ten (Stichting thuis sterven ZW Overijssel); Bennie Ophof Pas toriestraat 43 Holten (Welzijn Ouderen Rijssen-Holten, tafel tje Dekje); Jan Kolkman Maar straat 23, Holten (EHBO, Gere formeerde Kerk). Voor de kern Rijssen zijn de vol gende personen door de jury genomineerd, ook in willekeuri ge volgorde: Riek Eshuis, C. Huygenstraat 28 Rijssen (Schut- se en cliëntenraad); Valeriana lansen De Kaempe 5, Rijssen (Wereldwinkel, dubbelportret); Jan Mol, Kattenhaarsweg 43, Rijssen (veel sociale contacten met ouderen, Wellehof, tuinon derhoud Eskerk). Nieuw dit jaar is dat men ook organisaties kon nomineren dus hele groepen. Genomi neerd zijn: de vrijwilligers van ZVG Zwemvereniging verstan delijk gehandicapten; de vrijwil ligers van de vrijwillige thuis zorg; de chauffeurs van de Rode Kniis-bus. 8 dagen Lourdes en Pyreneeën 4 dagen Parijse" 4-5 dage" Thüring en 3-5 dagen Berlijn Oalmotischekust CaterburryKent Inspirerend dagje uit! 5 dagen Skireis Zuid-Duitsland Vertrek: o.a. 20 februari, 6,13,20,27 maart, 10,17 april. Hoogtepunten: Sacré-Coeur, stadsrond- rit Parijs, het Louvre, Döme des Invalides, Champs Elysées, boottocht Seine, La Grande Arche, Versailles, Eiffeltoren. Inclusief: - 2-4 hotelovernachtingen - 2-4 maal ontbijtbuffet - Vervoer per Tourist Class touringcar Vertrek: o.a. 20 maart, 3,25 april, 4 juli. Hoogtepunten: Lourdes, Moulin de Boly, Cachot, Place du Rosaire, Grot van Massabielle, lichtprocessie over de Esplanade des Processions, Pyreneeën, Cirque de Gavarnie, Bartrès, Pau, kasteel Hendrik IV. inclusief: - 7 hotelovernachtingen - 7 maal ontbijt - 7 maal diner - Vervoer per Comfort Class touringcar Vertrek: o.a. 16 februari, 16 maart, 13,27 april. Hoogtepunten: stadswandelingen Florence, Napels en Rome o.l.v.een gids, Palermo, Etna, Taormina, Syracuse, Parco Archeologica, eiland Ortigia, Piazza del Duomo, Catania, Sorrento, bloemeneiland Capri, Pompei. Inclusief: - 10 hotelovernachtingen - 1 overnachting op de boot - Bootovertochten - 11 maal ontbijt - 10 maal diner - Stadsrondleiding Rome, Napels, Florence o.l.v. een gids - Vervoer per Comfort Class touringcar De fiv 50+ Beurs is de grootste beurs voor de actieve 50-plusser in Oost-Nederland. Wegens groot succes vindt deze beurs, in sa menwerking met Wegener Huis-aan-huisMe- dia en de ouderenbonden, van 29 januari tot en met 1 februari 2009 voor de tweede keer in het ExpoCenter Hengelo plaats. Bent u een 50-plusser die nog midden in het leven staat? Die nog volop geniet, allerlei activiteiten onderneemt en openstaat voor nieuwe mogelijkheden? Bent u nieuwsgie rig naar de laatste trends op het gebied van wonen, vakanties, koken, hobby's, mode of zelfontplooiing? Voor u organiseert fiv 50+ Beurs een groots opgezet evenement met volop plezier, entertainment en informatie. Het bruisende evenement waar alles te bele ven valt. Kortom: een gezellig dagje uit! Gratis busvervoer vanaf diverse opstapplaatsen! Van Kempen Reizen organiseert gratis bus vervoer. Kijk voor route en opstapplaatsen op: www.fivbeurs.nl (gj Health City WwÜihttAHN-S 'ÖfKRtN OLDEN2AAL SENtrum Stichting Senioren Organisaties Overijssel SAS* ANVR iffeweg.nl, Postbus 23, 7710 AA Nieuwleusen. look groepsreizen mogelijkI Prijzen zijn vanaf, per persoon en excl. reserveringskosten, overige verzorging, entreegelden en eventuele toeslagen, fouten voorbehouden. Sr." supervoordelige busreizen supervoordelige busreizen Vertrek: 14,24 februari, 16,23 maart. Hoogtepunten: beleef uw skivakantie in de prachtige omgeving van het Zwarte Woud. Maak wandelingen door het prachtige landschap en geniet van de uitgebreide mogelijkheden om te skiën en te langlaufen. Inclusief: - 4 hotelovernachtingen - 4 maal ontbijt - 4 maal diner - Vervoer per Tourist Class touringcar Vertrek: o.a. 16,23,30 maart, 6,20,27 april. Hoogtepunten: stadstour Berlijn, Brandenburger Tor, Alexanderplatz, Checkpoint Charlie, Gedachtniskirche, Unter den Linden, Reichstag, boottocht rivier Spree, Slubice, Neuzelle, boottocht Spreewald. Inclusief: - 4 hotelovernachtingen - 4 maal ontbijtbuffet - 4 maal dinerbuffet - Vervoer per Tourist Class touringcar

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 20