2BSÉL.UK Eshuis en Rouwenhorst bouwen autocentrum i i ~r Veilig ontharen kan bij Beauty Annemarie Tegelwerken Totaal zorgt voor leg werk Nostalgische vloeren blijken erg in trek I mum 2^3 r M i M 1 Ki I K XI B)M UAH 11 M I ITTTT Van a,le zakelijk bekekens van aoos uit West Twente en net Holfens WBÊÊÊÊtm HOLTEN - "Het autocentrum is de toekomst", daar zijn de heren Es- huis en Rouwenhorst het roerend over eens. Ze baseren deze uit spraak op onderzoek dat ze hebben gedaan naar de ontwikkelingen op de automarkt en de veranderende wens van de klant. De gemiddelde consument van nu wil vooral gemak, als het gaat om de verzorging van zijn vierwieler. Waar men in de Randstad al goed bekend is met het fenomeen 'auto centrum', blijft de ontwikkeling van autocentra in Oost-Nederland wat achter. Jan Eshuis Auto's en Garage Rouwenhorst spelen hierop in en bouwen op dit moment het eerste alles-onder-één-dak autocen trum van Oost-Nederland. De ver wachtingen zijn hooggespannen. In een autocentrum zijn verschil lende bedrijven gehuisvest met elk hun eigen specialisatie. Het ene be drijf richt zich op het selecteren van de beste passende voertuigen, ter wijl het andere de reparaties van auto's met steeds vernuftigere (elektronische) techniek onder han den kan nemen. Doordal er ver schillende specialismen onder één dak te vinden zijn, hoeft de klant niet meer van hot naar her te reizen. "Een autocentrum is iets anders dan bijvoorbeeld een grote dealer", legt Eshuis uit. Een autocentrum is een pand waarin verschillende be drijven zitten en waarbij iedere klant, ongeacht zijn merk of type Eshuis en Rouwenhorst. nu nog bij een staalconstructie. Maar hier komt Autocentrum Holten. FOTO: SANDER SCHEPERMAN auto, welkom is. Bij een dealer kun je vaak alleen terecht met een spe cifiek merk auto." Eshuis is ruim een jaar geleden be gonnen om de mogelijkheden voor een autocentrum in Oost-Neder land in kaart te brengen. Vanuit die gedachte is hij zich gaan verdiepen in de veranderende wens van de consument. En zo kwam hij erach ter dat klanten van tegenwoordig veeleisend zijn. "Ze willen de beste kwaliteit en de beste service voor een redelijke prijs. En dat is nou precies wat wij denken te kunnen bieden. Ik zag dat in het westen al meer autocentra waren en dat klan ten daar zeer tevreden zijn over de mogelijkheden ervan. Dat principe sprak me zo aan. dat ik het naar Holten wilde brengen. Zo kwam ik op hét idee om een pand te bouwen dat ik voor een deel verhuur." Eshuis en Rouwenhorst zijn zeker geen nieuwkomers het Holtense en in autoland. Zo bestaal garage Rou wenhorst al vanaf 1924 en timmert Jan Eshuis auto's is ook al ruim 20 jaar aan de weg. Op dit moment wordt er druk ge bouwd aan het pand. dat gelegen is op industrieterrein 'Vletgaarsmaten II' in Holten. Er is nu nog niet veel meer te zien dan een grote staal constructie, op de hoek van de Handelsweg en de Productieweg. "Maar daar zal gauw verandering in komen", volgens Eshuis. "Wij bouwen hier een hypermodem pand, waar klanten terecht kunnen voor alles wat met auto's te maken heeft." RUSSEN - Salon Beauty bij Annemarie aan de Ligtenber- gerdijk 1 in Rijssen is al zes jaar gespecialiseerd in het per manent ontharen. Annemarie Schermerhorn, ei genaresse van de gelijknamige salon, heeft in 2002 haar diplo ma elektrisch ontharen via het ANBOS behaald. Na een jaar succesvol behande len van klanten met diverse overbeharingsproblemen in het gezicht, is zij gestart met Intens Pulse Light (IPL) omdat de vraag naar haarvermindering het lichaam steeds sroter werd. Ondertussen is Annemarie in mei van dit jaar trainingscen trum geworden voor Med- Cos® IPL. In totaal zijn er maar twaalf van deze trainings centra's in Nederland (van de 150 MedCos® IPL specialis tes). Het succes zit hem met name in het intakegesprek welke altijd gratis is. Hierin wordt duidelijk verteld over wat wel en wat niet mogelijk is met IPL. Klan ten die voor permanent ontha ren willen gaan. moeten zich goed laten voorlichten. Anne marie: "Laat u zich geen resul taten aanpraten die niet te beha- Annemarie: "Laat u zich geen resultaten aanpraten die niet te beha len zijn en laat u zich ook niet leiden door goedkope behandelingen" FOTO: HARRY BROEZE len zijn en laat u zich ook niet leiden door goedkope behande lingen. Vaak zegt een behan- delprijs ook wat over het appa raat waarmee gewerkt wordt. Goedkoop is dan vaak duur koop. Bij Beauty bij Annema rie zult u heel deskundig en veilig behandeld worden." Men hoeft zich bij Beauty bij Annemarie geen zorgen te ma ken over 'gevaren'. Behande lingen gaan volgens een streng behandelprotocol en de machi ne is de beste die er op dit mo ment te koop is in Nederland en straks ook in Duitsland en Bel gië. De MedCos® IPL is met zorg vervaardigd en geproduceerd volgens zeer strenge eisen en voldoet aan de internationale geldende voorschriften. De MedCos® IPL is ontwor pen voor schoonheidsspecialis tes. huidtherapeuten, artsen en andere op dit gebied werkzame professionals voor de behande ling van ongewenst haar. Verder garanderen uitgebreide technische testen en documen tatie de betrouwbaarheid van elke eenheid. Wie meer wil weten over IPL of een intakegesprek wil boe ken, kan bellen met 0548-521281. Men kan ook via www.beautybijannemarie.nl op de MEDCOS-site komen voor meer informatie. RUSSEN - De twee vrien den Tom Brandriet en Rick Klein Horsman, allebei 25 jaar, starten begin dit jaar samen met Natuursteen To taal aan de Kryptonstraat 9b, het nieuwe bedrijf Te gelwerken Totaal. Nu nog geen halfjaar later is hun orderportefeuille goed gevuld en hebben ze hun eigen zwarte bus, waar mee ze op karwei gaan. Tom en Rick zijn vrienden vanaf de kleuterschool. Tom heeft ai zeven jaar ervaring als tegelzetter en twee jaar geleden stapte Rick. die een timmeropleiding heeft ge volgd, ook over naar het te gelzettervak. Ze werkten bij dezelfde baas en besloten ruim een halfjaar geleden voor zich zelf te beginnen. Henk Brandriet, vader van Tom. begon in oktober 2006 samen Rob Rutjes met Na tuursteen Totaal. Het bedrijf houdt zich bezig met de ver- De twee vrienden Tom Brandriet en Rick Klein Horsman zorgen dat de tegels van klanten worden gelegd. FOTO: HARRY BROEZE koop van natuursteen aan particulieren en aannemers. "Regelmatig kwam het voor dat we heel lang moesten zoeken voordat we een te- gelbedrijf vonden die op de door de klant gewenste ter mijn de tegels kon plaat sen", vertelt Brandriet. "Hierdoor kwam bij ons de wens naar boven om samen met de twee jongens een te- gelbedrijf op te richten die al het werk voor Natuur steen totaal uitvoert en daar naast ook voor andere op drachtgevers kan werken. Tegelwerken Totaal legt niet alleen natuurstenen vloeren, maar verwerkt ook keramische vloer- en wand- tegels." In de showroom van Na tuursteen Totaal zijn zo'n honderd verschillende soor ten natuursteensoorten te zien, die uit voorraad gele verd kunnen worden. Tegelwerken Totaal is ge vestigd in het pand van Na tuursteen Totaal. Krypton straat 9b. Voor verdere in formatie kan men daar te recht of kijken op www.na- tuursteentotaal.com. RIJSSEN - Henk Brandriet en Rob Rutjes openden vorig jaar de showroom van hun nieuwe bedrijf Natuursteentotaal aan de Krypton straat 9b in Rijssen. Natuursteen To taal houdt zich bezig met de verkoop aan zowel bedrijven als particulieren van natuurstenen vloeren, wandte- gels, vensterbanken, tafelbladen, aan- rechtbladen en speciale opdrachten. Het eigen tegelzettersbedrijf Tegel werken Totaal, verzorgt eventueel het leggen en bevestigen ervan. Ter gele genheid van het tweejarig bestaan heeft Natuursteen Totaal enkele mooie aanbiedingen. "Sinds de ope ning gaan de zaken zo voorspoedig dat de showroom alweer te klein is geworden. We hebben daarom onze showroom met circa 100 vierkante meter uitgebreid", vertelt Brandriet, die echter aangeeft dat dit nog niet de laatste uitbreiding is. Vorig jaar besloten Henk Brandriet en Rob Rutjes. importeur en eigenaar van een groothandel in natuursteen samen te gaan werken. Door hun sa menwerking konden ze hun klanten een totaalbeeld geven van de vele mogelijkheden van natuursteen. Rob Rutjes legt uit dat de natuursteen uit voorraad wordt geleverd. "De ver schillende natuursteensoorten worden in de landen van herkomst bewerkt en door mijn importbedrijf Masterstonc geïmporteerd. De verkoop aan parti culieren wordt door Natuursteen To taal geregeld. In de showroom aan de Kryptonstraat zijn meer dan honderd verschillende soorten natuursteen te bekijken. Er liggen vele vloeren en grote plateaus van 120 bij 120 centi- Henk Brandriet en Rob Rutjes van Natuursteentotaal hebben de krachten gebundeld door samen te gaan «erken. FOTO: SANDER SCHEPERMAN meter in verschillende steensoorten, daarnaast zijn er nog allerlei monsters zodat klanten een goede indruk krijgen van de vele mogelijkheden. Er kan een keuze ge maakt worden uit onder andere hard steen uit België en China. Leisteen uit Brazilië en graniet uit India en Afrika. Brandriet: "Sinds enkele weken heb ben wij ook een aantal 'nostalgische vloeren' liggen. Dit zijn vloeren in zachte beige-bruine tinten met een he le mooie open structuur. Wij merken dat de interesse voor deze vloeren toeneemt en springen daar dan direct op in door ze heel mooi in de showroom te demonstreren. Zo kun nen wij nu ook diverse vloeren laten zien in grotere formaten: hierbij moet men denken aan afmetingen van 80 bij 80 cm. 70 bij 90 centimeter en zelfs 80 bij 120 centimeter. Maar in principe kunnen we alle denkbare ma ten leveren". Momenteel is Natuursteen Totaal vo lop bezig de showroom aan te passen en alvast opnieuw te demonstreren. De klanten kunnen echter gewoon de showroom bezoeken en alvast nieuwe dingen bekijken. "Wij kunnen klanten een totaalplaatje aanbieden en dat spreekt enorm aan. Zo wordt bijna el ke vloer uitgevoerd met vloerverwar ming, ook dat leveren wij. De ver koop. de planning en de uitvoering, alles in een hand. Dat is wat de klan ten willen want alles valt en staat met een prima organisatie", aldus Bran driet. Al met al is men bij Natuursteen Totaal lekker bezig en zullen zij bin nen afzienbare tijd uitbreiding moe ten zoeken in zowel een grotere be drijfsruimte alsook in hel zoeken van enkele goede tegelzetters en verkoop medewerkers. Meer informatie: www.natuursteentotaal.com

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 15