Meteen afslanken bij Beauty by Amice Oudej aarsshow 2008 bij Bloemendal Fietsplus rciNiMiMm a Bakker Nljkainp weer open I -I Wim van Brenk maakt tuinhuisjes op maat y h ff 'f BH I I I i ENTER - Schoonheidssalon Beauty by Amice (vrij ver taald: schoonheid door een vriendin) is een nieuw En ters bedrijf, dat wordt geleid door schoonheidsspecialiste Corien Schrijver. "Een lang gekoesterde droom gaat nu in vervul ling", zegt Corien. "De sa lon is ingericht met de meest moderne apparatuur toege spitst op de vraag vanuit de cliënt". "Persoonlijke bege leiding en aandacht met spe ciale producten van hoge kwaliteit tegen een betaal bare prijs vormen het totaal- concept." De praktijk richt zich, naast traditionele schoonheidsbe handelingen, op één speci fieke specialisatie: afslan ken. "De meeste vrouwen willen graag een of twee maatjes minder zonder een dieet te hoeven volgen. Hiervoor heb ik speciaal het afslan- kapparaat DS Turbo Plus aangeschaft. Samen met de importeur van dit apparaat, hebben we diverse afslan ken huidverstevigingspro- gramma's ontwikkeld." Het apparaat bevordert onder Met behulp van een speciaal apparaat is het mogelijk al bij de eerste behandeling resultaat te zien. Het resultaat is al zichtbaar na de eerste behandeling: men slankt dan gemiddeld zo'n 10 centimeter af. "Het afslankeffect is hoger bij vrouwen net na een beval ling. De hormoonhuishou ding is dan optimaal", vult Corien aan. Beauty by Ami ce verzorgt verder: tanden witten, gelaatsbehandelin gen, (klassieke) lichaam massages, huidverbetering, harsen/ epileren, peelings en make-up. meer de stimulatie van de lymfeklieren waardoor af valstoffen snel het lichaam verlaten. Beauty pend v: by Amice is geo- in maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 15.00 uur en op drie avon den in de week van 18.30 tot 22.00/ 22.30 uur. Ook kan men afspreken op zaterdag. Eens per twee weken van 09.00 tot 16.00 uur is de sa lon geopend. Behandelingen vinden plaats uitsluitend op afspraak. Voor meer informatie (www.beautybyamice.nl) kan men contact opnemen met Corien Schrijver via telefoon 0547-382750 of men kan een mail sturen via info@beautybyamice.nl. RIJSSEN - Bij Bloemendal Fietsplus aan de Banisweg 3 in Rijssen wordt zoals ge bruikelijk een knallende ou- dejaarsshow gehouden. Bloemendal Fietsplus is een speciaalzaak in ATB-, race, stads-, elektrische en kin derfietsen" en hybrides. Deze oudejaarsshow is al ja ren een enorm succes, mede door het aanbieden van fiet sen en accessoires tegen zeer scherpe prijzen en hoge kortingen tot 70 procent. Voorbeelden zijn: fiets- broek, fietsshirt, verlichting set, regenpak Eclips, oprui ming schoenen hoge kor ting, teamkleding Bloemen dal Fietsplus, Wilier Escape racefiets, Special Edition Team Discovery Race, Wi lier 18 caratie mountainbi ke. Uniek tijdens deze show is de rommelmarkt ten bate van het goede doel KIKA Bloemendal Plus ruimt op. Een deel van de opbrengst komt ten goede aan Kika. FOTO: harry broeze van diverse race en ATB- onderdelen, zoals: wielen en kleding is dan voor KIKA. "De naam zegt het al. Oude jaarsshow, de oude model len ruimen we op en de nieuwe modellen van 2009 staan ook al in de showroom om te bewonderen, dit alles onder het genot van een kop koffie en een lekkere olie bol", aldus Hans Bloemen dal. (Kinderen Kankervrij). De opbrengst van de verkoop De openingstijden zijn: zaterdag 27 december van 9.00 tot 17.00 uur. maandag 29 december van 9.00 tot 18.00 uur, dinsdag 30 de cember van 9.00 tot 18.00 uur, woensdag 31 december van 9.00 tot 16.00 uur, vrij dag 2 januari van 9.00 tot 18.00 uur en zaterdag 3 ja nuari van 9.00 tot 17.00 uur. "Graag tot ziens op een van de showdagen bij Bloemendal Fietsplus'1 HOLTEN - De verbou wing van Bakkerij Nij- kamp aan de Dorpsstraat is in drie dagen geregeld. Afgelopen donderdag ging de zaak alweer open. Een wand tussen de lun chroom en de winkel is eruit gehaald, waardoor er meer ruimte is ont staan voor de klanten. "We hebben nu meer lichtinval en het oogt ook ruimer", zegt Ingrid Nijkamp die de bakkerij al 28 jaar runt. "In het voorjaar hebben we de lunchroom al in een nieuw kleurtje geschil derd en nu hebben we het opnieuw aangepakt. Het was drie dagen hard werken, maar met onze nieuwe toonbank kunnen we het gebak nu veel be- De bakkerswinkel van Nijkamp aan de Dorpsstraat in holten heeft een interne verbouwing ondergaan. FOTO: SANDER SCHEPERMAN ter presenteren." Nieuw is ook het zelfbedie ningsgedeelte waar de klanten zelf verschillen de broodjes kunnen pak ken. Ten tijde van de verbouwing maakte de bakkerij gebruik van het leegstaande pand van Stegeman in de Passage. Van daaruit konden de klanten van Nijkamp voorzien worden van brood en banket. Ter gelegenheid van de verbouwing heeft Nij kamp een speciale ope ningsactie bedacht die ook deze week nog geldt. Voor 7.95 euro kan een tas worden gevuld met broodjes, een brood naar keuze, een krentenslof, een appeltaarten en een kruidtaart, terwijl in de lunchroom een kopje kof fie kan worden genuttigd met daarbij iets lekkers. RIJSSEN - Wim van Brenk uit Rijssen begon onlangs een eigen bedrijf: Hove niersbedrijf Van Brenk Tuintechniek Rijssen. Zo- wél particulieren als bedrij ven kunnen voor vele groenartikelen en tuinwerk- zaamheden bij Van Brenk terecht. Het nieuwe hoveniersbedrijf biedt een volledig tuinassor- timent, waaronder ook tuin aanleg en tuinonderhoud. Het tuinontwerp wordt naar de wensen en eisen van de klant op maat gemaakt. Ver der is het bedrijf gespeciali seerd in veel soorten bomen en tuinplanten en in hel le veren en plaatsen van op maat gemaakte tuinhuisjes en speeltoestellen. Hij legt ook tuinverlichting aan, of verlichting in tuinhuisjes. Ook andere tuinartikelen als bloempotten en andere de coratiespullen, maar ook Sur Wim van Brenk legt niet alleen tuinen aan op maat ontworpen, maar maakt ook tuinhuisjes pp maat. FOTO: HARRY BROEZE tuinmeubelen kunnen gele- verd worden. Zoals bijvoor beeld de robuuste eikenhou ten tuinsets uit Hongarije. Van Brenk importeert even eens natuursteen voor straatwerk en wanden en verkoopt deze tegen scherpe prijzen. Van Brenk, die van zijn hobby zijn werk maakte, houdt van net even andere tuinen. Mensen die iets ap arts willen, kunnen gerust bij hem aankloppen. Hij is deskundig op het gebied van bomen, en november is in het hoveniersbedrijf de 'bo- menmaand'. "Dit is de beste tijd van het jaar om bomen te planten", weet hij. Op al le bomen is deze maand daarom tien procent korting. Hij levert alle soorten bo men, van klein tot groot, van bolvormen tot olijven en palmen. Meer info: tel. 0548-521034/06-11372235, e-mail: info@vbtr.nl, website www.vbtr.nl

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 14