Nieuwe huisstijl voor Fietsplus Trendbed Rijssen bestaat vijf jaar Modezaak Koedijk Jan Heedt zit in nieuw jasje Bakker Van Otten viert 80-jarig bestaan uw m 11 n ess®23 a I j iOIsP A IWtHV IMI KI I M I KI" mr i RIJSSEN - Fietsplus Bloemendal is aange sloten bij de landelijke keten Fietsplus, een groep van moderne tweewielerzaken, die de consument iets bij zonder wil bieden. Niet voor niets commu niceert Fietsplus sinds dit jaar met de kreet 'Fietsplus maakt fiet sen bijzonder'. Hans Bloemendal: "Het oude logo van Fietsplus was echter niet bijzonder, herken baar, modern en fris ge noeg. Daarom is geko zen voor een logo dat dit wel in zich heeft. Dit logo in combinatie met een geheel nieuwe huisstijl, communicatie en presentatie in bele vingswerelden maken Fietsplus bijzonder". Om de daad bij het EfflË woord te voegen pakt Fietsplus uit met bij zondere acties waarvan de consument kan pro fiteren. Zowel Batavus als Ga zelle bouwde speciaal voor Fietsplus een aan tal exclusieve model len. Bij aankoop van twee Gazelle Caprice fietsen ontvangt men een Spin- der Hawk fietsendrager voor 50 euro, bij de Ba tavus Locarno met ze ven versnellingen ont vangt men gratis een fietstas ter waarde van 39,95 euro. Bij de Batavus Santia go, zeven versnellin gen, ontvangt men gra tis een 5-delige koffer set ter waarde van 169,95 euro. RIJSSEN - Mode zaak Koedijk Jan Heedt aan de Oran jestraat 143, houdt woensdag 22 okto ber tot en met zater dag 25 oktober (koopzaterdag tot 21.00 uur) een spe ciale actie. Tijdens die dagen is er een korting van 20 procent op alle dames- en herenjas sen. "Omdat de buiten kant van onze zaak in een nieuw jasje gehuld is, is dit wel een passende actie", aldus eigenaresse Jeanet Kappert. Het pand heeft een mooie nieuwe en moderne uitstraling gekregen met onder andere een nieuw logo. Met name de etala ge komt nu heel goed tot zijn recht. Bij Koedijk Jan Heedt is veel keus in dames- en heren kleding met onder meer volop keuze in jacks en wollen jas sen. Het is zeker de moeite waard om de nieuwe herfst- en wintercollectie te komen bekijken. LI II I I ir MAAKT FIETSEN BIJZONDER FOTO: HARRY BROEZE RIJSSEN - Trendbed Rijssen aan de Kryptonstraat 37 viert in mei haar vijfjarig bestaan met diverse acties. Er zijn vijf superaanbiedingen in de maand mei zoals een aanbie ding in boxsprings, verkrijg baar in diverse stof- en leer soorten. De klant bepaalt het eigen mo del wat betreft hoofd- en voe tenbord (eventueel met of zon der) of de keuze voor elek trisch verstelbaar, vrij van de grond of op de grond, elek trisch verstelbare lattenbodem met onder andere latex-, koud- schuim-, of luxe zevenzone pocketveermatras. Er zijn uiteenlopende moge lijkheden. Vanaf circa 500 eu ro is er al een complete twee- persoonsboxspring verkrijg baar. Daarnaast is er een ruime keu ze in schuimmatrassen, traag- en koudschuim en gezond heidskussens met nekonder- steuning. Deze kan men thuis uitprobe ren. "Onze producten zijn van topkwaliteit en wij proberen klanten met raad en daad bij te staan om de beste keuze te ma- Anneke Wermink: Önze producten zijn van topkwaliteit en wij pro beren klanten met raad en daad bij te staan" FOTO: HARRY BROEZE ken uit onze collectie. Een juiste combinatie uitzoeken is niet alleen een kwestie van een goede smaak maar de gezond- heid staat voorop. We nemen hier alle tijd voor en door proef liggen kan men de diver se matrassen eens uitprobe ren". aldus eigenaresse Anne ke Wermink. Naast de boxsprings zijn er te vens de gewone, moderne en comfortbedden die ook wel koppelbedden worden ge noemd. Deze zijn namelijk uit- rijdbaar, er kunnen twee een persoonsbedden van worden gemaakt dat heel praktisch kan zijn voor met name senioren. Elektrisch uitrijdbaar is een mogelijkheid en men kan bij- voorbeeld een bodem kiezen voor een hooglaagbed waarop men indien nodig verzorgd kan worden. Ook is er bij Trend bed Rijssen een ruime keuze in kinder- en tienerkamers, dek bedden en bedtextiel en ook inbouwkasten zijn hier ver krijgbaar, gemonteerd en op maat geleverd. Daarnaast verkoopt men ook laminaat en vloerbedekking. In de aanbieding zijn stalen kin derbedden, nu voor 99 euro in clusief bodem. Voor meer in formatie: www.trendbedrijssen.nl De buitenkant van de zaak is veranderd. En dat wordt gevierd met flinke kortingen. FOTO: harry broeze ENTER - Patissier en Brood specialist Van Otten bestaat tachtig jaar. Reden voor Irma en Eric van Otten om de klan ten in de laatste weken van het jaar te trakteren op scherpe aanbiedingen. Elke week is er een gewild pro duct in de aanbieding en deze week wordt het spits afgebeten met een zak van tien witte broodjes. Eric van Otten runt de bakkerij aan de Dorpsstraat 106 alweer achttien jaar. In 1990 nam Eric van Otten de zaak over van zijn vader Bennie die in 1998 over leed. Op zijn beurt nam Bennie de zaak over van zijn vader, ns van Otten, die in 1928 met de bakkerij begon. De grootva der van Eric van Otten zette de bakkerij op aan de Zuiderstraat. De bakkerij verhuisde in 1990 naar de plek waar hij nu zit, aan de Dorpsstraat. In 1999 begon Eric van Otten met een tweede bakkerij aan de Grotestraat in Goor. Dat Van Otten voor kwa liteit staat is inmiddels alom bekend. Bij de jaarlijkse verkiezing tot Beste Bakkerij van Nederland behaalde Van Otten in 2005 de tweede plaats om een jaar later de eerste plaats binnen te sle pen. "Dat we in 2006 gekozen zijn tot Beste Bakkerij van Ne derland was natuurlijk een mooie bekroning", zegt Van WÊMlM. Patissier en broodspecialist Van Otten bestaat 80 jaar en dat moet worden gevierd. FOTO: harry broeze Otten. "Het is een landelijk uit geschreven prijs waar alle bak kerijen aan mee kunnen doen. Je bedrijf wordt heel kritisch beoordeeld. Mysteryguests doen verschil lende keuringen en er wordt ge keken naar zaken als het assor timent, de hygiëne, de kwali teit, het personeelsbeleid en de marketing. Je hele bedrijf wordt als het ware doorgelicht. Dus als je dan wint, dan is dat heel erg mooi. Het is echt een enorme eer", aldus Van Otten die het succes toeschrijft aan de lekkere producten van Van Ot ten. "We proberen elke dag weer lekkere producten te maken. Het klinkt misschien vanzelf sprekend, maar we doen het wel elke dag. We proberen het echt lekker te maken. Alles op smaak. Lekkere producten, daar gaat het om." Eén van de toppers van Van Otten is de Dyonaisetaart, een schuimtaart met nougat, hazel nootstukjes en slagroom die vanuit de vriezer wordt ver kocht. Ook de krentenwegge en de Louvretaart gaan als warme broodjes over de toonbank bij Van Otten die meer dan vijftig soorten brood in de schappen heeft liggen. Om het jubileum extra luister bij te zetten doet Van Otten deze week ook mee aan het Nationale Schoolont- bijt, waarbij hij de kinderen van een paar duizend broodjes voorziet.

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 12