gRKELUK Nieuwbouw voor Autobedrijf Huzen Select Sport helemaal blij met nieuwe winkel Wessels Woninginrichting houdt geslaagd open huis Koedijk Mode viert tachtigjarig bestaan t E MINIMIN I KT if]'11 HjW K J- w i a TTT Overzicht van alle zakelijk bekekens van aoas uit West Twente en het Ho,tens nieuwsblad HOLTEN - Autobedrijf Erik Huzen bestaat 12,5 jaar en dat moet natuurlijk gevierd wor den. Afgelopen zaterdag 4 oktober was de zaak gesloten en ging het team, inclusief oud-perso neelsleden, de hele dag op stap. Verder doet Huzen zichzelf en zijn personeel een nieuw pand cadeau. Het begon allemaal in maart 1996 aan de Markeloseweg. „Toen werd in het bedrijf voor al gesleuteld, verkoop was geen hoofdactiviteit", vertelt Huzen. Met de komst van Vletgaars- maten moest het bedrijf - dat werkte met een gedoogvergun ning - verhuizen. Eind 2001 vestigde Huzen zich met zijn twee werknemers aan de Han delsweg. De min of meer gedwongen verplaatsing heeft hem geen windeieren gelegd: inmiddels zijn er achttien medewerkers in dienst. „Doordat er een tanksta tion en carwash bijkwamen, werd de hoofdactiviteit ook heel anders. Verkoop werd steeds belangrijker en ging van universeel naar Volvo-specia- list. Ook dat heeft een positieve uit werking gehad: we hebben een goede naam opgebouwd in de regio en bedienen ook landelij ke klanten. Dat doen we be wust. omdat we niet allemaal in de Holtense vijver moeten vis- Autobedrijf Erik Huzen is in 12,5 jaar uit z'n huidige jasje gegroeid. Daarom is het tijd voor nieuwbouw. foto: sander scheperman sen", vertelt Huzen. Vorig jaar begon zijn bedrijf met Twente lease (www.twentelease.eu) voor de zakelijke markt. Jonge importauto's, fiscaal aantrek kelijk gemaaTct. In acht jaar tijd aan de Handels weg is het bedrijf uit zijn jasje gegroeid. Met nieuwbouw op de huidige locatie hoopt Huzen zijn klanten straks nog beter te kunnen bedienen. De bestaande garage wordt Volvo-garage en er wordt een nieuwe bij ge bouwd voor 'quick-service'. „Dat is bijvoorbeeld APK. air co, uitlijnen en LPG inbouwen. Dat gaan we ook doen voor derden, dus Volvo en andere bedrijven", vertelt Huzen. Door de groei van industrieter rein Vletgaarsmaten krijgt hij steeds mee zakelijke klanten en ook daar staat service hoog in het vaandel. Het was al moge lijk om van 6.00 tot 21.00 uur auto's te halen en te brengen, maar door de nieuwbouw kan straks ook op zaterdag en in de avond gesleuteld worden. Ver der wordt het wagenpark uitge breid met huurauto's en be drijfswagens. „Zodat we altijd adequaat kun nen reageren. Als een bedrijf er achter komt dat morgen een ex tra auto nodig is, kunnen wij die leveren", aldus Huzen. In 12,5 jaar heeft autobedrijf Erik Huzen zijn sporen ver dient in Holten en de wijde om geving. „Wij zijn van plan de komende jaren op dezelfde manier door te gaan", vindt Huzen. Voor meer informatie, ook over de nieuwbouw en activiteiten, zie: www.erikhuzen.nl. RUSSEN - Select Sport heeft ruim twee weken geleden een nieuwe winkel geopend. In de onlangs gereed gekomen win kelpanden aan het eind van de Grotestraat heeft Select Sport nu een mooie, overzichtelijke sportzaak. Het adres is Grotestraat 33. di rect naast Echte Bakker Mein- ders. Er is de weken voor de verhuizing hard gewerkt om al les op tijd klaar te krijgen, maar het resultaat mag dan ook ge zien worden. Wilma van Losser van Select Sport is erg blij met de nieuwe winkel. "De ruimte is helemaal van deze tijd. We hebben een nieuw interieur en nieuwe ver lichting gekregen en dat werkt superfijn." Select Sport is in 1986 ook be gonnen in de Grotestraat, in een inmiddels afgebroken winkel pand halverwege de straat. In 1994 werd verhuisd naar een grote pand aan de Haarstraat. Omdat het huidige, nieuwe winkelpand niet op tijd klaar was, werd in augustus vorig jaar een tijdelijk pand aan de Walstraat in gebruik genomen. "We zijn nu alweer enkele we ken open en sommige klanten moeten nog wel even zoeken". Wilma van Losser: "De nieuwe ruimte is helemaal van deze tijd. FOTO: HARRY BROEZE vertelt Wilma van Losser. "We hebben een hele mooie winkel gekregen en heel veel van onze klanten zijn al komen kijken. De winkel is ook heel overzich telijk ingedeeld. Er is nu een dames-, een heren en een kin derafdeling. Verder is er een grote schoenenwand gekomen en langs de andere wanden wordt de kleding in drie ver schillende hoogtes gepresen teerd." Het assortiment sportschoenen en -kleding is uitgebreid. Bij Select Sport vindt men nu casu al kleding voor heren van de merken Gaastra. O'Neill en Twinlife. Bij de dames en kin deren is er vrijetijdskleding van Gaastra en Protest en voor kin deren zijn er ook broeken en shirtjes van Stuf En natuurlijk zijn er voor alle doelgroepen sportschoenen en kleding van de bekende merken Adidas. Pu- ma en Nike. Verder is er een mooie collectie badkleding voor het gehele gezin. En bij de bikini's mooie bijpassende shorts. Select sport is gespecialiseerd in sporten als voetbal, zaal- sport. running, wandelsport, fitness. Ook vindt men er veel tennisschoenen en -kleding, darts, sporttassen en is men er aan het juiste adres voor spon- sorkleding. RUSSEN - Wessels Woningin richting heeft vorige week aan de Bouwstraat open huis ge houden. "Het waren zeer geslaagde da gen en er kwamen veel belang stellenden een kijkje nemen", aldus G. Wessels. Men kon on der meer kennismaken met de nieuwste najaarstrends op het gebied van wonen. Wessels heeft een uitgebreide meubel collectie die geheel afgestemd is op de wensen van de klant. Om de nieuwste meubelpro gramma's beter te kunnen pre senteren. is er verbouwd bij Wessels. De meubelafdeling op de begane grond is grondig aangepakt. Voor belangstellen den die voordelig en goede kwaliteit willen kopen, zijn er zeer scherpe aanbiedingen op de meubelafdeling. Wessels: "Door het plaatsen van wanden worden er prachti ge sfeerkamers gecreëerd. Een doordachte meubelopstelling, fraaie kleuren en verrassende details maken het tot een com pleet geheel. De verbouwing op de eerste verdieping die twee jaar geleden plaatsvond heeft Veel belangstellenden kwamen een kijkje nemen bij Wessels Woninginrichting. FOTO: HARRY BROEZE een resultaat van ruim twintig compleet ingerichte sfeerka mers. Mede hierdoor krijgt men een totaalbeeld van hoe het bij hen in huis kan zijn. Grenzefo- ze combinaties. Alles is moge lijk, de keuze is aan de klant. De stijl van de meubelen, uit straling van het hout. accessoi res. gordijnen en vloerkleden. Mix vorm, kleur, stof en creëer een eigen stijl. Wij helpen klan ten graag bij het realiseren van hun woonwensen". Ook op het gebied van slapen is men bij Wessels op het juiste adres. De in de oude Walkerk gevestigde slaapafdeling is het afgelopen vooijaar geheel ver nieuwd. Alles wordt hier op een verras sende manier' gepresenteerd. Binnenkort wordt er een nieu we succesvolle boxspring van Auping getoond. Men kan zich hier laten advise ren over de vele mogelijkhe den. Het interieur kan compleet worden gemaakt met de steeds wisselende accessoires die te vinden zijn op de uitgebreide cadeauafdeling. Ook er is op de babyafdeling alles te vinden op het gebied van babykamers, kinderwagens, boxen en alles wat er nodig is voor de baby. RUSSEN - Koedijk Mode aan de Grotestraat houdt van don derdag 13 tot en met zaterdag 15 maart open huisdagen. Bezoekers wordt een hapje en een drankje aangeboden, en klanten krijgen een mooie at tentie. Tijdens de open huisda gen wordt aandacht besteed aan het tachtigjarig bestaan van Koedijk Mode. Deze week wordt een magazine verspreid waar niet alleen de historie van de herenmodezaak in wordt belicht, maar waarin ook aandacht wordt besteed aan de toekomstvisie van het jubilerende bedrijf. In de jaren twintig begonnen Willem en Diene Koedijk een winkel in een kamer van hotel De Kroon in het centrum Rijs- sen dat van een broer van Wil lem was. Ze verkochten er werkkleding, hoeden en petten. Willem bezocht de klanten thuis en Diene bleef in de win kel. Het ging hun goed en in maart 1928 openden ze hun winkel W. Koedijk Mode in het monumentale pand Grotestraat 25. Ook de collectie werd uit gebreid met kwaliteitsherenkle- ding. Tijdens de komende open huisdagen bij Koedijk Mode wordt aandacht geschonken aanhet tachtigjarig bestaan van de winkel. FOTO: HARRY BROEZE "In de jaren zestig namen mijn schoonouders Johan en Truus Koedijk het florerende bedrijf van de grootouders van mijn vrouw over", vertelt Lucien Brinks, die nu samen met zijn vrouw Ingrid de zaak runt. "Het op 49-jarige leeftijd plotseling overlijden van Ingrids vader in 1989 zorgde voor een grote verandering in ons leven. We waren toen net getrouwd en hadden allebei een baan. Ge dwongen door de omstandighe den besloten we om samen met Truus de zaak voort te zetten." Lucien en Ingrid hebben begin jaren negentig de zaak overge nomen. Ook werden de panden Grotestraat 21 en 23, een schoenenzaak en een slagerij, erbij gekocht zodat de winkel in 1996 flink kon uitbreiden. Waarna er diverse verbouwin gen hebben plaats gevonden om de herenmodezaak, met een oppervlakte van zo'n vijfhon derd vierkante meter verkoop ruimte, actueel en trendy te houden. Net voor de open huisdagen is de speciale Mc Gregor Corner in gebruik genomen. Hierdoor kon de Mc Gregor collectie uit gebreid worden met confectie en de Williams Formula One Team-line.

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 11