S9KELUK Opening Salon Looking Good I I Nieuwe kinderkledingzaak in Holten is Gewoon Leuk Voeten bij Helena in goede handen Vernieuwde zaak Bomedo Juwelier I 1/fIMVN1 KI I KI I Ki XI u-Hl m i WEK Overzicht van alle zakelijk bekekens n 5°°b uit West Twente en het Holtens nieuwsblad RIJSSEN - Dc Salon, kapsa lon aan de Julian astraat 13 in Rijssen heeft sinds juni een schoonheidsinstituut bij de zaak betrokken en afge lopen vrijdag vond de offi ciële opening plaats. De nieuwe naam luidt: 'De Sa lon Looking Good Instituut' met als slogan "Looking good, feeling better". Eigenaar Erwin Wansink was al een tijdje op zoek naar een nieuw concept wat betreft haar-, gezichts-, en lichaamsverzorging in één. "Dat geldt dus voor zowel dames als heren want ook bij de heren zie je steeds meer dat ook zij wel eens lekker verzorgd willen wor den. Op een gegeven mo ment ben ik schoonheids specialiste Els Meijers te gengekomen en het klikte meteen. Els past precies in mijn plaatje. Zij zit al een aantal jaartjes in het vak en voor haar is dit weer een nieuwe uitdaging", aldus Wansink. Els Meijer en Erwin Wansink openen De Salon Looking Good Instituut. FOTO: JtARRY BROEZt Het deel achter de kappers zaak werd erbij betrokken mm en helemaal verbouwd. Het schoonheidsgedeelte heeft nu een moderne strakke in richting en qua kleur en stijl past dit perfect bij het kap- persgedeelle. Els Meijers werkt met producten van Hannah, de basis voor huid verbetering en het Italiaanse make-up merk Pupa (dier- proefvrij). In de ruimte staan twee wel- lnessbanken. Tevens is er stoel-, vloer- en zelfs pla fondverwarming zodat de warmte als een soort deken neerkomt. De kapperszaak is geopend op maandag van 8.30 tot 18.00 uur (schoonheidssa lon alleen op maandag ge sloten), op dinsdag (en de rest van de week beiden ge opend) van 8.30 tot 21.00 uur, woensdag van 8.30 tol 18.00 uur. donderdag van 8.30 tot 21.00 uur, vrijdag van 8.30 tot 18.00 uur en op zaterdag van 8.30 tot 16.00 uur. Voor meer informatie: Www.desalonrijssen.nl. HOLTEN - De nieuwe kinder kledingzaak Gewoon Leuk aan de Kerkstraat 6a in Holten, heeft afgelopen zaterdag een druk bezochte opening gehou den. De winkel van Erika Thalen en José Müller is mooi fris inge richt met als logo een klavertje vier. dat staat voor geluk. Ont worpen door de zoon van José, Jessie. "We zaten bij elkaar om een goede naam voor de winkel te bedenken", vertelt José. "Mis schien is 'Leuk' wel wat?", bracht ze in. 'Gewoon Leuk', is leuk!", zei Erika daarna. Een uitnodigende naam. door de beide dames zelf bedacht: een goed "begin voor een nieuwe zaak. "Iets met kinderen, dat heeft ons beiden altijd getrokken", vertelt José. "Dat is dus kinder kleding geworden". De vorige eigenaar stopte met de Kindertuin, waardoor dit een mooi kans bleek voor beide da mes om de zaak over te nemen en er een eigen winkel in te be ginnen. De mannen hielpen mee om er een mooie, frisse winkel van te maken. Helemaal van deze tijd. José: "Het hele interieur is aan gepast en opnieuw gesaust en ingericht". De dames zorgden voor de in koop van hippe, modebewuste Erika Thalen en José Müller hebben afgelopen zaterdag hun nieuwe winkel geopend. FOTO: johan bolink kleding. Erika: "De maten lo pen vanaf baby tot maat 176. twaalf tot veertien jaar, maar." zeg José: "De winkel heeft een warme uitstraling gekregen en is laagdrempelig. Iedereen kan binnen komen lopen, zonder zich meteen verplicht te voelen iets te moeten kopen". Voor de kinderen is er daarnaast een mooi speelhoekje gecreëerd met-televisie. "We hebben bijvoorbeeld Re tour. Een stoer merk, dat hele maal in opkomst is bij de groter jongens en meiden", geeft José aan. Maar ook merken als 'Na me It'. 'Vingino' en 'Design Heroes' hangen in de schappen. Erika: "De prijzen liggen in de middenklasse. Dus, zeker niet te duur." Maar naast kleding verkoopt Gewoon Leuk ook aparte ca deautjes. Zoals doosjes om melktandjes in te bewaren, knuffels, tutteldoekjes, fot olijstjes en muziekdoosjes. "Het is anders dan andere win kels", vinden de twee. "Origi neel in kleding en in cadeaus." Daarnaast wordt ervoor ge zorgd om de collectie voortdu rend aan te passen, zodat er tel kens weer wat nieuws hangt. Gewoon Leuk is maandags ge sloten. Dinsdags tot en met vrijdags geopend van 9.30 tot 17.30 uur en zaterdags van 9.30 tot 16.00 HOLTEN - Helena Schalk aan de Nagelhoutstraat 47 in Hol ten is sinds 2005 gediplomeerd pedicure en heeft een eigen praktijk aan huis onder de naam Pedicure Praktijk Helena. Verder vermeldt het naambord je dat ze is aangesloten bij de brancheorganisatie ProVoet. Haar klanten komen uit Holten, Markelo, Bathmen en omge ving. Ze werkt overdag op maandag, dinsdag en donder dag en de dinsdag- en donder dagavond, alleen op afspraak. In haar knusse praktijk naast het woongedeelte heeft ze de zaakjes goed op orde. Helena praat met veel enthou siasme over haar werk. "Hoe meer ik me verdiep in de voet verzorging, hoe leuker het wordt", zegt ze. Naast de dage lijks voorkomende behandelin gen van nagels knippen, lik doorns en eelt verwijderen, schimmelaanpak, esthetische nagelreparaties, ingroeiende nagels en' voetmassage, geeft de Holtense adviezen over voetverzorging en over de juis te schoenen. "Soms komen klanten schoorvoetend binnen omdat ze zelf vinden dat de voet ofwel de nagels er niet uit zien. Maar ze hebben voet klachten en komen ten einde raad bij een pedicure. Het is Helena Schalk: "Hoe meer ik me verdiep in de voetverzor ging, hoe leuker het wordt". foto: sander scheperman heel fijn om deze mensen te helpen," vertelt Helena. "Voe ten zijn immers de basis van het lichaam. Door voetklachten kun je ook andere klachten krij gen. Door pijn aan de voeten te ontzien, neemt men een ver keerde houding aan waardoor er bijvoorbeeld knie- en rug klachten kunnen ontstaan". Sinds kort hangen in de prak tijk van Helena de behaalde certificaten voetverzorging voor reumapatiënten en voet verzorging voor diabetici. Dat wil zeggen dat patiënten met reuma of diabetes verzekerd zijn van een aangepaste en zorgvuldige voetbehandeling. Diverse zorgverzekeraars ver goeden de kosten. Hoewel de studie echt niet ge makkelijk is, gaat Helena door met allerlei modules te behalen die op haar vakgebied worden aangeboden. Er is een nieuwe scholing tot medisch pedicure in ontwikkeling. "Als ik dat di ploma heb, kunnen artsen de patiënten doorverwijzen naar de pedicurepraktijk", aldus He lena. Belangstellenden die de prak tijk van Helena nog niet ken nen, kunnen gerust een af spraak maken of om informatie vragen. Telefoon: 0548-365159. In de maand maart zijn er leuke aanbiedingen voor zowel nieu we klanten als de trouwe klan ten. RIJSSEN - Bomedo Juwe lier, gevestigd aan Schild 5 in Rijssen, heeft onlangs een flinke metamorfose onder gaan. Vorige week maandag ging de winkel, na een tijdje gesloten te zijn geweest, weer open. Ten eerste is de zaak in een ruimer 'jasje' gestoken zo dat de klant nu veel meer ruimte heeft om op het ge mak rond te kijken en ten tweede is de inrichting ge moderniseerd. Het is een mooi strak geheel geworden met rustige en moderne kleuren en de sie raden staan in prachtige vi trines opgesteld. Ook de eta lage heeft een andere look gekregen. Eigenaar Frank Kuper die de zaak Bomedo twee en een half jaar geleden over nam, is zeer tevreden met het resultaat. "Het werkt nu allemaal een stuk prettiger en we kunnen de sieraden veel mooier presenteren. Het assortiment is inmiddels uitgebreid. Mensen hebben nu ook meer privacy om iets moois uit te zoeken. De werkplaats achter in de zaak is tevens vernieuwd met een authentieke uitstraling. Men kan hier zo een kijkje nemen achter de schermen". Kuper is namelijk goud- en zilver smid en ontwerpt en maakt ook sieraden. Bij Bomedo kan men naast allerlei sie raden ook terecht voor mooie Zwitserse horloges van het merk Certina en Ro- dania en voor de trendy en fashion look kiest men bij voorbeeld de sieraden van Pierre Candin. Het is zeker de moeite waard een kijkje te nemen bij Bomedo Juwelier.

Holtens Nieuwsblad | 2009 | | pagina 10