Computercursussen van start KOMPACTOR Uitslagen Eendracht Rondweg onnodig voor Holten Puzzel Petra Kolkman wint Sintactie Holtens Nieuwsblad HOLTEN - In week vier zullen er in dorpshuis de Boschkamp een aantal nieuwe computercursus sen van start gaan. Onder meer Windows XP, Word en omgaan met de computer INTERN TRANSPORT Perfecte regeling van warmte en licht, het hele jaar door Duette® Shades Wessels Woninginrichting wonen - slapen - verlichting - cadeau - baby Bouwstraat 29 7462 AX RUSSEN Maandag 29 december 2008 pagina 9 HOLTEN - De uitslagen van de onderlinge competitie van de schietvereniging De Eendracht. Geweer klasse A: 1W. Paalman, 163; 2. G.J. van Aefst, 149. Opgelegd 55-plus klasse A: 1. G. Haverslag, 190; 2. W. Leeftink, 178; 3. G. Schuppert, 184. Klasse B: 1. J. Nijendijk, 172; 2. J. Paalman, 168; 3.]. Klooster, 167; 4. H. Kevelham, 165; 5. B. Paal man, 154. Pistool: 1. H. Paalman, 166; 2. A. Schuppert, 156. Geknield: 1. D. Overmeen, 71; 2. Reinaardus, 68. De cursus Windows XP start maandagmorgen 19 januari. Windows is het besturingspro gramma van de computer, en in deze cursus leert men hiermee omgaan. Documenten opslaan in eigen aangemaakte mappen, en hoe dit terug te vinden is. Ook de beginselen van Paint, Wordpad en de rekenmachine komen aan bod. De cursus start maandag 19 ja nuari van 09.30 tot 11.30 uur. De overige data zijn: 26 januari, 9 februari, 23 februari, 2 maart en 9 maart. De kosten voor de cursus be dragen 90 euro voor zes lessen inclusief een lesboek. Öe cursus Kennismaken met de computer start maandagmid dag 19 januari. Deze uit vier lessen bestaande cursus is bedoeld voor die men sen die nog geen enkele erva- ring met de computer hebben. De computer wordt letterlijk van binnen en buiten bekeken, en na deze cursus zal men de voordelen zien van het werken met een computer. Deze cursus start maandag 19 januari, van 13.30 tot 15.30 uur. De overige data zijn: 26 januari, 2 februari en 9 februari. De kos ten bedragen 47.50 inclusief een lesboekje. Op vrijdagmorgen 23 januari gaat er een cursus Word van start. De mogelijkheden van dit tekst verwerkingsprogramma zullen stap voor stap uitgelegd wor den. Tekstopmaak, afdrukmogelijk- heden, paginaopmaak en in voegen van plaatjes zijn een aantal van de mogelijkheden die behandeld zullen worden. De cursus Word start vrijdag 23 januari, van 09.30 tot 11.30 uur. De overige data zijn: 30 januari, 6 februari, 13 februari, 27 febru ari en 6 maart. De kosten bedragen 90 euro voor zes lessen inclusief een les boek. Voor meer informatie of opga ve: telefoon: 0548-36 27 55 va- nerven@socuweholten.nl Het kantoor van de stichting is gesloten tot en met zondag 4 ja nuari. DOOR LEZER ALBERT VAN DE MAAT 'Vrijdagavond wandelde ik vanuit het centrum van Holten naar huis door de Beukenlaan. Uit de gezellige drukte, driehonderd meter verder door een prachtige laan die men bijna nergens tegenkomt, de berg op. De enk is zo waardevol voor Holten en het is jammer dat er Holtenaren zijn die dat niet beseffen. Ik bedoel niet alleen de noordelijke enk. Maar ik zou hetzelfde gevoeld hebben, als mijn huis aan de zuidkant van Holten had gestaan, met de Lookerenk. 'Tachtig procent van alle Holtenaren willen een rondweg', schreeuwt de krantenkop. Op welke gegevens zijn die beweringen gestoeld. Welke bedoelingen zitten erachter en welke mensen doe je een plezier met die rondwegen? Toch niet de Holtenaren en ook de winkeliers in het centrum niet. Die hebben belang bij een snelle afwikkeling van het intern verkeer. In gang gezet met het H.JWans- inktracé en de Zilverzandwegoplossing. Afgesproken is daarbij, dat deze oplossing na een periode zal worden bezien en indien nodig naar verdere oplossingen zal worden gezocht. Mijn bedoeling is niet een actiecomité op te richten. Laat de gemeenteraad, die wij gekozen hebben, zijn plannen afmaken. Daarvoor zijn ze gekozen. Als u hetzelfde gevoel als ik wilt ondergaan, ga dan in de schemer boven aan de Beukenlaan of bij de bank op de Zuurberg staan. Luister naar het geluid van de midwinterhoorn. Die roepen, schreeuwen naar u: "Niet doen!, Niet doen!, Niet doen!, Niet doen!' HOLTEN - Uit handen van Mark van de Maat van Blokker Van de Maat, ontving Petra Kolkman uit de Schepenen straat een goed gevulde mand ter waarde van 100 euro. Dit was de hoofdprijs van de Sin tactie die onlangs in deze krant werd gehouden. Hierbij moesten Sinterklazen uit ad vertenties bij elkaar worden gezocht. Ondanks dat hier en kele fouten in waren geslopen, heeft Petra de puzzel goed op gelost en afgemaakt met de slagzin: 'De Sint koopt in Hol ten zijn cadeaus, want daar slaagt hij grandioos!' FOTO: JOHAN BOUNK Geïnteresseerd? Voor nadere inlichtingen over deze functies kun je contact opnemen met de heer P. van Schaik, telefoon 0546 - 47 37 70. De sollicitatie met CV kun je sturen naar: Kompactor B.V. t.a.v. de directie Plesmanweg 6 7602 PE Almelo www.luxaflex.nl Of mailen naar: info@kompactor.nl Eén elektro specialist m/v Eén onderhoudsmonteur m/v Functie omschrijving: De functie bestaat uit het zelfstandig uitvoeren van alle voorkomende werkzaamheden aan diesel, LPG of electro heftrucks. Je bent in staat om geheel zelfstandig complexe reparaties uit te voeren op mechanisch, hydraulisch en elektrisch gebied. Ben jij: Geïnteresseerd in motor techniek en wil je sleutelen? Een zelfstandige werker en goed in het oplossen van technische vraagstukken? Vlot, doelmatig en in staat mee te denken. Werkje klant en servicegericht? In het bezit van rijbewijs BE Kundig en heb je al werkervaring met toegepaste elektronica en hydrauliek? Wat wij je bieden: Een uitdagende en zelfstandige functie binnen een klein en enthousiast team. Kompactor kenmerkt zich door een prettige en collegiale werksfeer, korte lijnen en ruimte voor eigen initiatief. Er wordt je een bovengemiddeld salaris geboden evenals uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en goede opleidingsmogelijkheden. Kompactor B.V. is als exclusieve Nissan dealer van intern transport middelen voor Oost Nederland al bijna 40 jaar een begrip in de regio. Ter versterking van onze buitendienst zijn wij op korte termijn op zoek naar:

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 9