Het gemak van alles onder één dak! DAINNEINBERG Boek nu uw weekend Scheveningen met bijna 50% korting Samen klaar voor 2009. I TEGELWERKEN B.V. Voor al uw tegels en sanitair! as h Mijn Makelaar Rijssen Mijn My pot he e k Jan Kamp Boomkamp 35-37, Rijssen Reünie tijdens Fiv 50+ beurs Maandag 29 december 2008 pagina 14 Uitgezonderd nieuwe collectie en accessoires Grotestraat 2 - Rijssen - Tel. 0548-512216 Voor het grootste voordeel in de regio. VERZEKERINGEN Klas 4 van de Aloysius ULO in Enschede uit 1962. Wie herkent zichzelf of klasgenoten? En wie lijkt het leuk om tijdens de fiv 50+ Beurs met deze oude klasgenoten herinneringen op te ha len? Meld u dan aan voor een heuse reünie! HENGELO - Tijdens de fiv 50+ Beurs in het Expo Center in Hengelo kan niet alleen wor den genoten van onder meer de nieuwste producten en ac tiviteiten, maar kunnen be zoekers ook herinneringen ophalen aan vroeger tijdens een heuse reünie! Iedereen die wel eens een schoolklas, een sportteam, een scoutinggroep of een andere groep terug wil zien, hoeft slechts een foto van de groep te sturen. Dat kan per post naar Wegener Huis aan huisMedia, tav Eric Jan Dijks, Postbus 692, 7500 AR in Enschede. De foto per e-mail sturen kan ook: ej.dijks@whm.wegener.nl. Vergeet niet uw adresgegevens te vermelden en om welke groep het precies gaat. Eric Jan bellen voor vragen kan op 053- 4842284. Enige voorwaarde is dat de meeste klasgenoten vóór 1958 geboren moeten zijn. De gestuurde foto's komen dan op www.deweekkrant.nl te staan. Personen die zicJtzelf herkennen en in contact willen De fiv 50+ Beurs vindt plaats van 29 januari tot en met 1 fe bruari in het Expo Center in Hengelo. De beurs speelt in op het feit dat 50-plussers een sterk groeiende doelgroep vormen. Er zijn liefst 1,5 mil joen 50-plussers in Overijssel Gelderland en Drenthe en met hun stijgende koop kracht vormen ze dé doel groep van de toekomst. Op deze beurs valt van alles te doen en te beleven zoals tallo- Kryptonstraat 36 Rijssen tel. 0548-51 85 03 fax 0548-54 00 57 E-mail: info@dannenbergtegelwerken.nl Internet: www.dannenbergtegelwerken.nl U bent met al uw vragen van harte welkom in onze showroom. Onze medewerkers staan u graag terzijde met vragen over: natuursteen vloerverwarming sanitair badmeubels wand en vloertegels Onze showroom bevindt zich op industrieterrein De Plaagslagen (route 42) te Rijssen. Ont- z. Openingstijden U0K-S (Wonds Maandag t/m donderdag geopend van 10.00 tot 12.30 en van 13.30 tot 20.00 uur. Donderdag koopavond tot 21.00 uur. Vrijdag 10.00 tot 12.30 en van 13.30 tot 18.00 uur geopend! Zaterdag doorlopend geopend van 10.00 tot 16.00 uur. WGGGNGR huis-aan-huiskranten komen, kunnen zich dan op geven voor de reünie. In een speciaal gedeelte van het Expo Center vinden dagelijks de reü nies plaats. De geregistreerde reünisten ontvangen voor twee personen 50 procent kor ting op de entreeprijs en twee consumpties gratis. ze workshops, proeverijen, kookdemonstraties en er is veel aanbod van producten en diensten. Er hebben zich al vele stand houders aangemeld voor de fiv 50+ Beurs, niet alleen uit Nederland maar ook uit Duitsland en België. Wie ook een plekje wil als standhou der, kan daarvoor een e-mail sturen naar info@fivbeurs.nl of kijk op www.fivbeurs.nl. Kom deze winter naar Scheveningen en overnacht in één van de Beleef Scheveningen hotels met een flinke korting. De hotels zijn het Badhotel Scheveningen, het Carlton Beach Hotel Scheveningen/ Den Haag, het Bilderberg Europa Hotel Scheveningen en het Steigenberger Kurhaus Hotel. Geniet van de natuurlijke omgeving en de gastvrije sfeer. Ervaar het adembenemende zicht op zee en de cultuur uit vervlogen tijd met stijl, luxe en service van hoog niveau in de hotels. Maak gebruik van het veelzijdige recreatieve aanbod en de trendy uitgaansgelegenheden als Fortis Circustheater, Holland Casino Scheveningen, Pathé Cinemas, Kuur Thermen Vitalizee, Crazy Pianos. En eet sma kelijk in de vele gezellige restaurants en sfeervolle strandpaviljoens... Kortom, beleef Scheveningen met dé Weekkrant en geniet van het beste van twee werelden: de rustgevendheid van de bruisende branding en het levendige centrum van koninklijk Den Haag. Boek nu uw winterweekend in één van de Scheveningen-hotels v.a. 93.50 of bezoek www.beleefscheveninaen.nl/weaener en boek rechtstreeks uw weekend Scheveningen! Het winterarrangement bestaat uit: - twee overnachtingen in een tweepersoonskamer in een van de vier hotels - een uitgebreid ontbijtbuffet - één drie-gangen diner - entree Holland Casino Deze speciale aanbieding is te boeken vanaf 93.50, boekbaar op basis van beschikbaarheid en tot en met 31 maart geldig.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 14