ARNOUD uitvaartcompact.nl 0.G O.7 JUWELIERSHUIS DOLLEKAMP Roerbak groenten gram Fuji appels 4x1/2 kilo Mineola's Champignons 250 gram U Litchy's de Bleek salade 79 Bildtstar 10» 69 Wij heten voortaan Uitvaart in essentie Am Enter Vers gesneden Harde zoete Vast kokende aardappels Heerlijk sappige Direct regelen PC Hooft Uitvaart Compact Roomwitte gg Uit de tapas/salade bar Heerlijke TapaS hapjes no/ op alle soorten I U /O KOnlIig DE HELE WEEKAKTIE Heerlijk zoete Salade van de week De Goorse Volkswoning en Spectrum Wonen zijn vanaf 1 januari 2009 één woningcorporatie SPECTRUM WONEN Fusie, logisch gevolg van de moderne tijd De fusie tussen de Goorse Volkswoning en 4i Spectrum Wonen is vooral logisch. Samen kunnen we meer betekenen voor huurders in dit mooie landelijke gebied waar we al werkten. Twee woning corporaties met hart voor het wonen in de plattelands- 1 gemeenten Lochem, Hof van Twente en Rijssen-Holten. Die als geen ander het gebied kennen en de mogelijkheden kunnen benutten. Grotestraat 36, 7461 KG Rijssen Telefoon 0548 - 512 358 Veel mensen die een uitvaart moeten verzorgen, hebben redenen om daarvoor alieen de essentiële diensten te willen afnemen. Met Uitvaart Compact is de dienstverlening van perfecte kwaliteit, simpel en geheel passend in de huidige tijd. Eenvoudig, puur en respectvol. Pandora ||l Tedora Esprit Charms Switch Click Boccia Diamonde Jeunesse Sueno Hot Diamonds Strong Steel Jaarstuk 2009 1 Zinzi Seiko (plus dealeijl Pulsar Lorus Esprit Danisch Design Edox (exclusief Deal Garonne Vendoux Skagen J@cques^mans' j T.W. SteefV, Bouchard Viverion staat voor Teven zoals je wilt'. Wij willen onze huurders hierin de ruimte bieden. Door verder te gaan dan het bieden van een dak boven uw hoofd. Het gaat om leven op een plek waar u zich thuis voelt. In uw woning, maar ook in uw buurt. Meer doen voor de leefomgeving, dat is één van onze belangrijkste doelen. Onze maatschappij verandert. Mensen van alle leeftijden en in verschillende persoonlijke omstandigheden willen we gewoon kunnen helpen. Met een passende woning die door de huurders naar eigen smaak aangepast kan worden. Hoe wilt u wonen? Groot, klein, comfor tabel, zorgeloos, rustig, betaalbaar, in een leven dige wijk, met zorg op maat? Op de.volgende merken 25% tot 50% korting: Police, Casip, Prisma, Boccia time, Carrera 7(2 jaar garantie, ruilen/retouffieren niet mogelijk) Zaterdag 20 december tot 2100 uur geopend Viverion is een sterke partij die, dankzij samenwerking met verschillende partners, ervoor zorgt dat u kunt wonen zoals u wil. Dankzij de fusie kunnen we waarmaken wat we zeggen: ruimte voor leven. Gegevens van Viverion Viverion Postbus 123 7240 AC Lochem TeL 088-3213210 Fax 088 - 312 32 20 Bezoekadressen Larenseweg 28, Lochem Rozenstraat 2, Goor (vanaf januari 2009) Boomkamp 20, Rijssen (vanaf januari 2009) Mm RUIMTE VOOR LEVEN Dorpsstraat, Enter 0547-38 39 17 Uitvaart Compact omvat: Op uitvaartcompact.nl kunt u zelf eenvoudig en snel een uitvaart regelen. Online dus. Op deze website heeft u steeds overzicht van de gemaakte keuzes. Met Uitvaart Compact regelt u een respectvolle uitvaart waarbij de dienstverlening is teruggebracht tot de essentie. U betaalt 1800 voor een crematie en 1900 voor een begrafenis. Daarmee regelt u het goed en kunt u rekenen op kwaliteit. UITVAART IN ESSENTIE -» Melden van overlijden -* Overbrengen van overledene Verzorgen en kleden -» Standaard kist -* Aangifte bij burgerlijke stand -» Afscheid nemen -♦ Crematie of begrafenis -» Bloemversiering -* Gedenkteken bij begrafenis -» Asbestemming bij crematie -» Service digitale rouwkaart Is Uitvaart Compact mogelijk eer) passende dienstverlening voor u, dan adviseren wij u deze advertentie uit te knippen en bij uw officiële papieren op te bergen. 250 gram 100 gram

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 4