Hoeveel uitdaging kun pij aan? De Ridder hoopt op meer speeltijd en pas in 2010 betalen www-omle-wolbers.nl Werkvoorbereider/bouwcoördinator vastgoed onderhoud Dick Jol presenteert boek Feyenoord onderzoekt blessures Hengelo Beitelstraat 6 Tel.: (074) 242 15 00 - Lage aanbetaling - Geen levertijden Dinsdag 2 december 2008 30 Voor deze functie geldt: Veel ruimte voor persoonlijke ontwikkeling Dynamisch bedrijf met goede reputatie Collegiale en informele werksfeer Goede salariëring passend bij de functie Uitstekende secundaire voorwaarden GIW Klantgericht QQlBoi Bouwend Nederland m BOUWONDERNEMING ®®®B W®BJSBB§i Bouwonderneming Oude Wolbers is een vooruitstrevend en dynamisch familiebedrijf. Wij zijn sterk in de woning- en utiliteitsbouw, verzorgen renovaties en zijn specialist in het onderhouden van vastgoed voor bijvoorbeeld woningbouwcorporaties en institutionele vastgoedbedrijven. Wij zijn ambitieus en bewegen ons op innovatieve wijze in de particuliere markt. Onze goed gevulde orderportefeuille zorgt voor belangrijke continuïteit en groei. 75 jaar kwaliteit en een heldere toekomstvisie maken ons tot een moderne, toonaangevende onderneming in de regio en daarbuiten. Dat willen we blijven. Vanwege uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij een: Je hebt een aantal jaren werkervaring en bent toé aan een volgende stap in jouw carrière. Een functie met veel ruimte voor eigen inbreng en verantwoordelijkheid is jou op het lijf geschreven. Calculeren. Bewaken. Adviseren. Contacten met opdrachtgevers, experts en overheden. De werkzaamheden richten zich o.a. op verzekeringswerk, uitvoeren van dagelijks bouwkundig onderhoud en mutaties voor wooncoöperaties, vastgoedbeleggers en kleinbouw. Je overlegt rechtstreeks met de directie. Zelfstandig werken, accuratesse en klantgerichtheid zijn kernwoorden. Daarnaast ben je punctueel en werkje planmatig en resultaatgericht Wij vragen veel van je, maar daar staat van onze kant veel tegenover. Reageren? Bel vóór 15 december a.s. met Huub Munsterhuis, telefoon 074 266 1364 (tijdens kantooruren) of mail naar h.miinsterhiiis@nnde-wolhers.nl Over voormalig top-arbiter Dick Jol verscheen deze week een geautoriseerde biografie, getiteld Ik,Jol. In dit pittige boek geeft de Scheveninger zichzelf behoorlijk bloot en praat hij vrijuit over de hoog te- en dieptepunten uit zijn loopbaan. Aan bod komen onder meer het vermeende gokschandaal, zijn definitie ve breuk met de KNVB en talloze confrontaties met be kende voetballers zoals Da vid Beckham, RobertO;Car- los, Mark van Bommel, Ro nald Koeman, Youri Mulder en vele anderen. Ook spreekt Jol in het boek zijn bezorgd heid uit over het niveau van de hedendaagse arbitrage en draagt hij oplossingen aan om die te verbeteren. Afgelopen maandag werd de biografie onder grote publie ke belangstelling gepresen teerd in de Scheveningse Harbour Club. „Er was nog veel onduidelijk, onder meer over mijn afscheid ais scheidsrechter", legde Jol de reden van het boek uit. „Het werd tijd dat ik mijn mond eens opentrok." Feyenoord gaat een onder zoek instellen naar de vele hamstringblessures. De Rotterdammers, die het he le seizoen al kampen met veel blessureleed, zagen zondag in de competitie wedstrijd tegen Vitesse Tim de Cler uitvallen met een spierscheuring. „Als trainer houd je tegenwoordig je hart vast als er weer een speler naar zijn bovenbeen grijpt", zegt trainer Gertjan Verbeek. „Er sneuvelen dit seizoen nogal wat ham- stringetjes. Niet alleen bij Feyenoord, ook bij andere clubs." De Kuipbewoners willen met de hulp van fysi otherapeuten en specialis ten van het Erasmus Me disch Centrum (EMC) een onderzoek starten. Ver beek: „Daarbij willen we ook kijken naar de manier waarop we spelers terug brengen na zo'n blessure. Het is dit seizoen al een paar keer gebeurd dat een speler aan het einde van zijn revalidatieproces op nieuw geblesseerd raakte", aldus de trainer, die zelf vermoedt dat de blessures te maken hebben met over belasting. Daniël de Ridder speelt sinds dit seizoen voor Wigan Athle tic. Maar nog vaker dan hem lief is, zit hij op de bank bij de nummer elf van de Premier League. Nu de ploeg de laatste weken wat gestegen is op de ranglijst, hoopt de 24-jarige De Ridder op meer speeltijd. Tot nu toe speelde hij in acht du els, veelal als invaller. „Normaal gesproken is Wigan wel een team dat wil voet ballen", zegt de oud-Ajacied. „Maar in tijden dat het wat minder gaat en we de punten hard nodig hebben, valt trai ner Steve Bruce wat meer terug op de tactiek van lange bal len en opportunisme. Maar tegen de topclubs wil hij toch wel proberen te voetballen. De wedstrijden tegen Chelsea, Liverpool en Arsenal heb ik allemaal gespeeld. Tegen Ar senal (voor de Carling Cup, red.) was ik zelfs de beste man aan onze zijde. Dat geeft me toch wel de bevestiging dat ik goed bezig ben hier. Nu we wat geklommen zijn op de rang lijst, hoop ik meer aan spelen toe te gaan komen." De Ridder speelt sinds afgelopen zomer voor Wigan Athle tic. Hiervoor speelde hij voor het gedegradeerde Birming ham City, waar hij na het ontslag van trainer Steve Bruce weinig speeltijd meer kreeg. „Alex McLeish nam het over en onder hem heb ik nog vier keer mogen spelen. Hij zei dat hij mijn talent erkende en dat hij mij heel goed aan de bal vond, maar ik moest volgens hem in een beter voetballend elftal spelen. Hij wilde vechtvoetbal spelen. Of dat bij mij past? Niet echt, denk ik. Maar ik denk wel dat de Engelse competitie bij mij past. Het spel gaat hier zo snel, dat er veel ruimte ligt op het veld. Ik denk dat ik in niet één competitie in zoveel één-tegen-één-situaties kom." BROEKHUIS TWENTE Almelo Twentepoort West I Tel.: (0546) 85 IO 00 Oldenzaal Hamburgstraat 30 Tel.: (0541) 51 34 71 www.broekhuistwente.nl JE VOELT JE LEKKERDER IN EEN PEUGEOT. 1*1 IK.! <)l Actie is geldig bij aankoop van een nieuwe Peugeot 207 of 308 uit onze voorraad in de periode van I t/m 31 december 2008. Registratie vóór 31 januari 2009 en uitgestelde betaling tot i 1 /2010. Voor de 207 geldt een actiemaximum van 10.000,- en voor de 308 een actiemaximum van 12,000,-. Financiering verstrekt door Peugeot Finance, handelsnaam van PSA Finance Nederland B.V, Goudsesingel 136, 3011 KD Rotterdam (registratienummer AFM 12007744). Toetsingen registratie bij het BKR teTiel. Prospectus verkrijgbaar bij uw Peugeot-dealer of via www.peugeot.nl. De 207 is er vanaf 14 600,-. Gem. verbr. (afh. van type motor) 1/100 km: 4,8-7,0: km/1: 20,8-14,3; C02:I26-I67 gr/km. De Peugeot 308 is er vanaf 18.950,-. Gem. verbr. (afh. van type motor) 4,5 - 7.9; km/1: 22,2 - 12,7; COr' 120 - 188 gr/km. In genoemde consumentenadviesprijzen is de bonus-maiusregeling op basis van het energielabel verwerkt. Wijzigingen voorbehouden. Vraag uw Peugeot-dealer voor meer informatie. Direct rijden

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 30