Als dat geen heerlijk avondje wordt... Voortman Kopieercentrum Rijssen Twinkelend lichtspel Enthousiaste collega m/v élégance Voortman speelt voor Sinterklaas dit weekend! korting op de gratis gehele keuken montage Siewatic keukens f Ter versterking van ons team zoeken wij een Slanke lekkere m opgeleverd surprise voor kinderen de www.voortmankeukens.nl Kun jij goed met mensen omgaan en ben je creatief? Ben jij op zoek naar een fulltime baan? Ben jij tussen de 16 en 20 jaar? Werkomschrijving Telefoon beantwoorden. Kopieeropdrachten verzorgen en verdere voortkomende werkzaamheden. Schrijf of mail dan je cv met pasfoto naar: Kopieercentrum Rijssen Argonstraat 8 7463 PD Rijssen administratie@kopieercentrum.nl Dinsdag 2 december 2008 22 Bij deze keuken weet u precies waar u aan toe bent. De indeling is super overzichtelijk en de bergruimte is optimaal. Incl. apparatuur al vanaf 8.150,- •GESP kookklaar Vrijdag 5 december zijn wij open tot 18.00 uur. Al 35 jaar een begrip in uw regio! RUSSEN Nijverheidsstraat 40 OPENINGSTIJDEN Ma-wo 09.00 18.00 2a 09.30 - 17 00 Do en Vr koopavond tot 21.00 uur Als je kiest voor een open haard, wil je er natuurlijk zoveel mogelijk van zien. Dus niet alleen als je er recht voor zit, maar ook vanuit andere posities in de kamer. De Scenic, met aan drie kanten glas, is zo'n open haard waar dat mogelijk is. En deze Scenic heeft nu ook een grotere broer gekregen. Nog steeds met drie glazen wanden, maar met opmerkelijk veel vuur en daardoor een hogere warmteaf- gifte en dus geschikt voor de ruimere woonkamer. Meer info op dru.nl. Een ruimte komt pas tot le ven als de verlichting naad loos aansluit bij de rest van de kamer. Interieurs waar glamour centraal staat, vra- Bomen zorgen voor hoog tewerking in de tuin. Dat lukt met levende bomen veel beter dan met welke constructie ook. Een boom heeft altijd meer te bieden. En het is echt niet zo dat een hoge boom meteen ook de hele tuin in beslag zal nemen. Wie even zoekt, ontdekt hele series fantas tische mogelijkheden voor een smal opgaand silhou et. Laat de keuze dus niet beperken tot alleen klein blijvende bomen, maar vraag eens naar slanke élé gance bij de bomen voor de tuin. Bovendien maakt de wisseling van de seizoe nen die bladverliezende bomen tonen ze zo moge lijk nog aantrekkelijker, ze ker als ook de bloei opval lend is of herfstkleur een rol speelt. gen dan ook om bijzondere lichtpunten, zoals de Vene- zia. Met ontelbaar veel gla zen hangertjes van Marok kaans kristal creëert de Ve- nezia een eindeloos licht spel van twinkelingen en schitteringen. Meer informatie op cattelanitalia.com Hij heet In-Sink, hij is nieuw en hij is zo inno vatief dat hij een Design at Work Award in ontvangt heeft mogen nemen. En terecht, want deze vaatwasser is echt vol komen anders dan we gewend zijn. De In- Sink kan namelijk in de spoelbak geplaatst worden, zodat je tijdens het koken allerlei kookgerei snel kunt afwassen. De wasser be schikt over een antibacteriële spoeling en 'Flash Dry'. Het roestvrijstalen deksel biedt ook nog eens extra werkruimte. De In-Sink gebruikt 20% minder water en 30% minder energie dan een 'gewone' vaatwasser. Zie kitchenaid.nl.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 22