Rabobank Het is tijd voor... Ikke Wonen op de Heriker Es? Wij zijn er klaar voor! Minder woonlasten, meer woonlusten GUUS Bankgegevens Dit najaar hield Rabobank West Twente een woonactie onder klanten en niet-klanten. Het thema was minder woonlasten, meer woonlusten. Rabobank West Twente Postbus 26 7440 AA Nijverdal www.westtwente.rabobank.nl Wilt u ook iemand uit uw omgeving verrassen? Surf dan naar de website of vul de reserveringskaart in aan de receptie van één van onze kanto ren. Reserveer op tijd, uitleen zolang de voorraad strekt.* Vraag naar de voorwaarden. Wij maken het je makkelijk én aantrekkelijk. Je krijgt een totaaladvies, een extra scherpe rente en tot 120 korting op de nodige woonverzekeringen.* Bel vandaag nog voor een afspraak en al je financiële zaken worden in één keer goed geregeld. (0548) 373 473 Vraag naar de voorwaarden. Rabobank West Twente geeft een feestelijk tintje aan de kraamtijd. Er zijn namelijk acht geboorte borden aangeschaft in de vorm van de Raborups Ikke! Deze eyecatcher kan gratis worden geleend door de ouders zelf, maar ook door familie, buren of vrienden. Met zo'n vrolijke rups in de tuin geniet de hele buurt mee van de geboorte van de kleine. Bij Wout Muller en Nicole Wansink uit Holten staat Ikke er mooi bij. Ze zijn de kersverse ouders van hun zoontje Guus. 'Opa en oma Wansink zijn bij Rabobank naar binnen gestapt en hebben geregeld dat de gifgroene rups onze tuin opfleurt!'. Uit de ingevulde antwoordkaarten is een winnaar geloot. Hierbij zijn de heer en mèvrouw Bolink uit Nijverdal in de prijzen gevallen. Zij ontvingen van Arjan Jaspers, hypotheekadviseur van Rabobank West Twente, een Nespresso-apparaat en een bloemetje. (0548) 373 000 Op 12 september ontvingen 7405 huishoudens in Holten, Markelo, Nijverdal, Hellendoorn, Wester- haar, Vroomshoop en Den Ham een brief met fol der en antwoordkaart in de bus, In de antwoord kaart kon men de eigen woonsituatie worden ingevuld. Door de ingevulde kaart te retourneren, maakte men kans op een origineel espressoappa raat van Nespresso. www.westtwente.rabobank.nl info@westtwente.rabobank.nl Onze kantoren vindt u in: Den Ham, Hellendoorn, Holten, Markelo, Nijverdal, Vroomshoop en Westerhaar

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 21