home m U moet er niet aan denken... Maar het is wel belangrijk. Make a Difference Day "Een dag anders dan anders" Alle aandacht voor je eerste huis Rabobank West Twente jj Neem uw nabestaanden zorgen uit handen Nu bij een Rabobank Woongesprek tot 20% korting bij Decorette* Rabobank Joumaa Waarschijnlijk denkt u er liever niet aan. Maar toch: hebt u alles wel goed geregeld voor uw nabestaandenNaast veel verdriet komen er bij het overlijden van een naast familielid veel zaken op uw gezin af. Hoe zit het met de verzekering? Hoe is het financieel geregeld? Zaken waar u op dat moment liever niet over nadenkt. 'Veel mensen gaan er vanuit dat er vast wel iets geregeld is', aldus Josef Dogan, adviseur Verkoop Service. 'Helaas blijkt dat in de praktijk niet altijd het geval te zijn. Anderen denken het later wel te regelen, omdat het er maar niet van komt. Toch is het belangrijk stil te staan bij deze zaken en de fi nanciën goed geregeld te hebben. Dat bespaart u en uw gezin later een hoop financiële zorgen.' 'Vaak heerst er het misverstand dat alles geregeld is met de overlijdensrisicoverzekering die is afgeslo ten bij de hypotheek. Het doel van deze verzekering is om de woonlasten te verlagen zodat de nabe staanden kunnen blijven wonen. Maar de overige maandlasten gaan gewoon door en er is vanuit de overheid minder geregeld dan gedacht wordt.' Afhankelijk van uw financiële situatie en uw be hoefte kan het zinvol zijn om te zorgen voor een extra bedrag om de eerste jaren na een overlijden te overbruggen, bijvoorbeeld voor kinderopvang, grote uitgaven en vakantie. Dit kan bijvoorbeeld middels een Partner Kind Overlijdensrisicoverze- kering. Deze verzekering is onderdeel van de Inter-I polis Alles-in-één-Polis. Uw premiekorting kan hier-I mee oplopen tot 12%. Met de duoscan op www.interpolis.nl kunt u met hetl beantwoorden van een aantal vragen inzicht krijgenI in de risico's die u loopt, zodat u weet dat uw nabe- I staanden verder kunnen als u er niet meer bent. UI ontvangt tevens het praktische boekje'Als ik er nietl meer ben' met een bijdrage van de schrijver Kluun. I Wilt u meer informatie, dan staan wij graag per-l soonlijk voor u klaar. Bel voor een afspraak met éénI van onze adviseurs: (0548) 373 000 Ons woongesprek is extra aangekleed, We bespre ken niet alleen jé hypotheek, we doen ook iets vooi je inrichting. Na afloop van het woongesprek krijg je namelijk een voucher. Die geeft je tot 20% kor ting op de gehele collectie van Decorette, plus een gratis advies voor de aankleding van je eerste huis. Wil je meer nuttige tips en adviezen over het kopen van een huis, kijk dan elke zaterdag om 16.30 uur bij RTL 4 naar My First Home. De hoogste tijd nu om snel een afspraak te maken voor een woongesprek. Je wordt er altijd wijzer van! Wethouder Coes maakte van de gelegenheid gebruik om iedereen toe te spreken voordat alle vrijwilligers uitwaaiden naar de projecten. En projecten waren er. Jitske Dijkstra van stichting De Welle had bijna 30 projecten geselecteerd. De hoofdklus was dit keer het opknappen van het Openluchttheater in Nijverdal. Prachtig gelegen in het bos, maar behoorlijk verpauperd. De directies van de Rabobank en Reggesteijn, alsook wethouder Coes staken hier de handen uit de mouwen, samen met een aantal leerlingen van Reggesteijn. (0548) 373 000 Vraag naar de actievoorwaarden in één van de vestigingen van Decorette 'i In verzorgingstehuis de Blenke hebben leerlingen een pannenkoeklunch verzorgd. Deze jonge koks stonden aan een kookeiland midden in de zaal. Daaromheen lieten de bewoners het zich goed smaken aan de gezellig opgedekte tafeltjes. Er werd geschilderd en gesaust in een school en het vluchtelingenkantoor. De tuin van het Hospice werd opgeknapt en er werden natuurtafels in ver zorgingscentra ingericht. Ook bracht men met de boodschappenbuseenbezoekaanhetblikkenmuse um in Marie. Ben Beens van Rabobank West Twente één van de organisatoren van de Rabobank, is graag bereid om het een volgende keer opnieuw te organiseren. "Want het is echt een dag anders dande andere. MADD doet zijn naam eer aan."

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 20