Wim Schoneveld 25 jaar bij Paalman Tempelman Boekenhuis Rijssen Gemeente wint prijs MKB If if if® Of Of 2.99 Waardevolle cadeau's voor de wintermaanden 1 Boerenkool >49 Verse Prei Light salade Witte kool schotel «o gram Breaburn appels Navels Erwtensoepgroente 4oograml Kreeft-cocktail salade HOLTEN/ DIJKER- HOEK - Op de mooie da tum 8-8-8 was Wim Schoneveld (43) uit Dij- kerhoek precies 25 jaar als timmerman in dienst bij aannemersbedrijf Paalman Tempelman in Holten. Lynn Austin En verder nog veel meer nieuwe en voordeel) theologie, dagboeken, leesboeken en kinderboeken! CD Dick Sanderman - Koraalbewerkingen - Bovenkerk Kampen Zeer fraai spel, en een superieure geluidsopname! 17.95 CD Jan Mulder - In concert ook op DVD ieder p/s 19.99 Een groot aanbod orgel-, koor-, klassieke en Kerst-cd's Veel Kerstkaarten (ook voordelige) met gezegende Kerstdagen enz. Uitgeverij Wieger Smeijers HENGELO/ RIJSSEN - Tij dens de Business Beurs in het Expocenter in Henge lo werd bekend dat Rijs- sen-Holten de prijs heeft gewonnen voor MK- vriendelijkste gemeente van de provincie Overijs sel in 2008. Jg 1 Jj JpÉi Enter Vers gesneden ^sl LD Harde zoet/zure Super DIKKE lekkere zoete Vers gesneden f Uit de tapas/salade bar 100 gram 1 DE HELE WEEKAKTIE Mooie Hollandse Salade van de week kilo 100 gram Maaltijd v/d/ week Dinsdag 25 november 2008 4 Maar omdat dit precies in de vakantietijd viel, werd beslo ten het jubileumfeestje op te schuiven naar afgelopen vrij dag 14 november. Wim kreeg een receptie door aannemers bedrijf Paalman Tempelman aangeboden in Het Bonte Paard voor familie, vrienden en collega's. Hij had al wel een cadeaubon ontvangen om een nieuwe fiets te kopen. Die is inmiddels gekocht en Wim is daar heel erg blij mee. Hij begon in 1983 bij Paalman ur/ciiil: ja "Geliefde vriendin" Brieven van Bait Roest aan Mientje Vrijdag A.F. van Toor, Aan armen uit gena; uit het leven van ds. A. Elshout Maarten Luther, Uw geloof heeft u behouden J.M. Venneulen, De zoon van Bomia Joh. Westerbeke, Jonge Zangers deel 8 N van der Want, Gelijkenissen in 15 bijbelstudies Willem J J. glashouwer. Waarom Jeruzalem? WJ. Kareis, Hoort dit Woord (preken Amos) C.A. van Dieren, Priesters met Mijn heil bekleen (binnenkort) A. Schreuder, Loflied op Gods welbehagen J.P. Neven, Elsje Verdoold; ui de mond der kinderen. Dagboek 'Bij het geopende Woord' slechts Thuis in de jaren '60, fotoboek 16.95. met erdee-card H. van Dam. Het Woord gaat voort Lynn Austin, Eindelijk Thuis Kristen Heitzmann, Gevarenzone Terry Blackstock, Nieuw licht Noortje van Veen, Succes, Hannah Ben de Raaf, Roofmoord bij de Rotte? A.den Uil-van Golen, De kleine edelman M.H. Karels-Meeuse, Van weefstoel naar preekstoel Bram Kasse, De slimste opa van de wereld na 31/12 6.90 nu U bent hartelijk welkom.' Entersestraat 14a Rijssen - Tel. 0548-52 03 04 - info@boekenhuisrijssen.nl 19.90 e 19.90 e io.9() 17.50 16.90 €12.50 14.90 12.90 10.00 €25.90 €22.50 €2250 €20.90 14.90 €11.75 De prijs ging voor de tweede achtereenvolgende keer naar Rijssen-Holten: ook in 2006 scoorde de gemeente het hoogst. De prijs werd in 2007 niet uitgereikt. De score werd verdeeld over een aantal aspecten van dienstverlening: snelheid van werken, communicatie, vrien delijkheid en beleefdheid, toe gankelijkheid, deskundigheid, betrouwbaarheid, begrip voor ondernemers, vergunningver lening, veiligheid en gemeen telijke lasten. Op alle onderdelen gaven de ondernemers in Rijssen-Hol ten een hoger of gelijk punten- aantal dan de gemiddelde sco re in Overijssel, maar ook in Nederland. Wethouder Willem ter Schure mocht de prijs in ontvangst nemen: bloemen en een in het gemeentehuis te plaatsen ob ject ter herinnering aan dit heuglijke feit. De prijsuitreiking is een initia tief van MKB-Nederland, sa men met het Ministerie van Economische Zaken en de lan delijke Kamer van Koophan del. Tempelman als leerling tim merman en het bevalt hem hier nog steeds uitstekend. "Ik ben er destijds een poosje uit geweest omdat ik in dienst moest maar ben wel weer te ruggekomen. Ik werk veel in de timmerwerkplaats om onder andere kozijnen en deuren te maken maar spring ook wel eens bij op de bouw", aldus Wim. Hij hoopt, bij gezondheid, dit werk nog jaren te kunnen en mogen doen. ma t/m WO SS Dorpsstraat, Enter 0547-38 39 17 300 gram 4x1/2 kilo 10 voor d Wim Schoneveld vierde zijn jubileum bij aannemersbedrijf Paalman Tempelman. FOTO: SAN- DER SCHEPERMAN

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 4