Derde nederlaag roor W Holten Derde plaats voor Mike Bolink Banketstaaf 1 zak pepernoten Volle winst voor Blauw Wit '66 SELECT SPORT CASUAL WINTER JACKS nu KORTING Meinders De Echte Bakker dames-, heren- en kindermaten (dus niet op ski-jacks) ïsdag 18 november 2008 H15 LTEN - Op eigen vetd heeft Holten de punten niet bin- ishuis weten te houden tegen kse Kracht uit Deventer. De de nederlaag op rij zorgt er- ir dat Holten weer in de geva- zone beland is. Het verschil t de nummer laatst is terugge- ;n tot twee punten. Het ont- rt Holten op dit moment aan sloper' voorin die de doel- ïten moet maken. [0 Knapen was in de spits ge teerd, maar is meer een mee- tballende speler dan een af- thtende spits die de hele tijd ie punt van de aanval blijft, •door waren er soms snelle (vallen, maar waren er voor doel te weinig mensen voor de eindpass zou kunnen zijn. I teveel ruimte werd er gege- 'n aan de spits van Turkse :ht en die wist wel raad met buitenkansje. De tegengoal ;de er wel voor dat Holten iets meer aandrong op de van de Deventemaren. Na bal voorlangs en een kopbal iver was het Knapen die Hol- weer terug in de wedstrijd :ht met een schitterend doel- it. Een voorzet van de rechter- bij de eerste paal werd in- uit de lucht net over de ier getikt door de oudste (pen-telg in de selectie. De ge- iaker vlak voor rust kwam :ies op tijd en leek Holten in het zadel te helpen. Nade was Holten sterker en wist ook een paar keer gevaarlijk het Deventerse doel te ver- ijnen. Freek Knapen werd benut en was meerdere malen gevaarlijk in de zestien. Daan Wissink had de grootste kans, maar de bal lag teveel on der hem, waardoor hij niet ge noeg kracht kon geven aan zijn inzet. Tom Hofman zag een schot van hem een paar centi meter naast het doel verdwijnen. De viaggenist van de opponent was zijn ploeg nog een paar keer 'behulpzaam' door veel aanval len van Holten wel of niet terecht af te vlaggen. Turkse Kracht trok uiteindelijk toch aan het langste eind. Koet sier werd omspeeld en moest lijdzaam toezien hoe de winnen de treffer in zijn 'hok' lag. Mike Bolink heeft het jeugdkampioenschap kunnen afsluiten met een podiumplek. HOLTEN - GasGas-coureur Mi ke Bolink uit Holten heeft het MON jeugdkampioenschap 65cc grote wielen 2009 weten af te sluiten op een keurige derde plaats. De 10-jarige Holtenaar wist in deze 24 wedstrijden tel lende serie de wedstrijden in Oosterhout, Horst a/d Maas, Berghem, Biest-Houtakker, Veg- hel en Prinsenbeek winnend af te sluiten.Daamaast wist hij ook in de overige achttien wedstrij den vijftien maal in de prijzen te rijden. Dus al met al kan Mike te vreden terug kijken op het sei zoen 2008. Mike bedankt langs deze weg zijn sponsoren te we ten het MXN-Segers Putoline team, GasGas importeur Off ro- adshop Oerlemans Sint Oeden- rode, AD Autobedrijf Erik Huzen Holten, Pattiserie Hoeben Lies- sel en Stef Willems en Willem ter Horst voor hun persoonlijke ad- Sinterklaas actie HOLTEN - Blauw Wit heeft ook in de vijfde thuiswedstrijd van dit seizoen de volle winst behaald. In een bij vlagen goede wedstrijd werden de Wilpenaren met een 4-1 nederlaag naar huis ge stuurd. In de beginfase zag het er be paald nog niet naar uit dat de thuisclub vrij gemakkelijk zou gaan winnen, want toen waren de gasten de toonaangevende partij zonder echter tot kansen te komen. Blauw Wit speelde onze ker, kon de bal niet in de ploeg houden, en was duidelijk zoe kende. Na die onzekere beginfase nam BlauwWit geleidelijk aan het ini tiatief over en met snel uitgevoer de aanvallen over de vleugels werd getracht tot succes te ko men. Opvallend was daarbij dat linksbuiten Stefan Aanstoot weer nadrukkelijk aanwezig was. Ein delijk liet hij weer zijn befaamde rushes zien. De middenvelders en verdedigers van Wïlp hadden duidelijk moeite met dit snelle aanvalsspel. De eerste mogelijk heid was voor Jurrian Paalman, doch hij mikte vanaf de rand van het strafschopgebied net over. Even later leek Blauw Wit wel de score te openen, toen Jordy Kamphuis na goed voorberei dend werd van Harald Beldman een vrije schietkans kreeg vanaf ongeveer 12 meter van het doel, doch hij gleed ongelukkigerwijs uit met zijn standbeen toen hij wilde uithalen, waardoor zijn in zet vaart mistte en een gemakke lijke prooi werd van de Wilp- goalie. Even later pareerde deze doel man knap een schot van Stijn de Vrijer. De openingstreffer hing voor de thuisclub duidelijk in de lucht, doch de grootste kans was onverwacht voor de gasten. Na een snelle counter over rechts was er een misverstand in de Blauw Wit-verdediging. Doel man William Kolkman kwam nog wel zijn doel uit, doch was te laat De Wilp-aanvaller lobte de bal over William, doch gelukkig voor Blauw Wit belandde de bal op de buitenkant van de paal. Geschrokken van deze kans voor de Wilpenaren maande aanvoer der Arjan Aanstoot zijn man schappen tot een grotere inzet En met succes, want in de 28e minuut was het raak, daarbij ge holpen door de tegenstander. Harald reageerde heel alert op een uittrap van de doelman naar zijn rechtsback. Deze voelde zich daardoor zo opgejaagd dat hij bal aan Harald verloor, die vervol gens vrij op het doel kon afgaan en snoeihard en laag raak knalde (1-0). BlauwWit wilde meer, ken de daarna een heel goede fase met een hoog tempo en geva rieerd aanvalsspel. De Wilp-ver- dediging wankelde, doch kon met kunst- en vliegwerk en ten koste van nogal wat hoekschop pen en vrije trappen een grotere achterstand voorkomen. De be zoekers hadden voorts in die fase pech dat hun aanvoerder en laat ste man zich geblesseerd moest laten vervangen wat duidelijk ten koste ging van de zekerheid van hun verdediging. BlauwWit pro fiteerde daar uitstekend van. In de 39e minuur werd Stefan op links goed aangespeeld door Stijn, Stefan omspeelde enkele tegenstanders. Vervolgens leek hij te gaan voorzetten, waar de doelman ook rekende, doch hij mikte beheerst de bal in de verre hoek (2-0). De eerste treffer voor Stefan in dit seizoen. Een belang rijk doelpunt zo kort voor rust, maarhetzouvóórhet rustsignaal nog mooier worden voor de thuisclub. In blessuretijd kreeg Blauw Wit nog een hoekschop, deze werd weggekopt door een Wilp-verdediger echter precies voor de voeten van Stijn die di rect de opkomende Jurrian be diende die zich geen moment bedacht en van 20 meter de bal fraai en onhoudbaar in de bo venhoek mikte (3-0). De Holtenaren wilden voor eigen publiek in de tweede helft graag nog een goed vervolg geven aan de wedstrijd. Zij moesten eerst echter het initiatief aan de bezoe kers laten, doch de Blauw Wit- verdedigers Arian Vorkink, Arjan Aanstoot, Remon Muller en Am- oud Beldman waren hun tegen standers vrijwel altijd de baas. Met nog een half uur te spelen kwam Maarten Kruimelaar in het veld voor de moe gestreden Stefan. Blauw Wit kreeg geleide lijk aan weer grip de wedstrijd, vooral ook door het goede spel van de middenvelders Jurrian, Stijn en Nick, die mooie duels uitvocht met zijn geroutineerde tegenstander, Han Piels. Blauw kreeg enkele mogelijkheden om de score te verhogen, doch slor dig spel was er de oorzaak van dat dit niet lukte. Tot de 76e mi nuut toen Jurrian over rechts goed doorging, op tijd afspeelde naar Harald, die vervolgens be heerst en onhoudbaar zijn tweede treffer scoorde (4-0). Het sierde Wilp dat het bleef strijden voor een beter resul taat. Eerst strandde een poging daartoe nog op de pal, doch in de 81e minuut werd toch de verdiende eer gered toen Wil liam kansloos was op een mooi indraaiend schot in de boven hoek van Piels. your professional Grotestraat 33 RIJSSEfl 0548 - 51 41 85 sportshop Almelo - Markelo - Nijverdal - Rijssen - Wierden

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 15