«4.9S KEVERKAMP gg BISSCHOP&CO phnf Zoals Freek was was zijn uitvaart Mooie Aanbieding van de week: amaryllisbloemen O 50 3 stuks voor Prachtige Topper van de week: SkilTimia nu voor Onze najaaretreffer: Mooie winterheide Q 95 Hoveniersbedrijf 9e Tei.0548-513930 (wierden) www.vredenoT.nl DIJKERHOEK- Geert Jonkman, van Jonkman Sauzen aan de Keizers- weg, is afgelopen zater dag gekozen tot de nieu we Prins van carnavals vereniging De Fienpreu- vers. Rik Deijk is zijn ad judant. UITVAARTVERZORGING Tuincentrum - Tuinarchitectuur - Modeltu'men - Aanleg/Onderhoud - Snijbloemenstal 3 stuks vnor Open. ma. t/m vr. 8.00 -18.00 do.koopavond tot 20.00 za. 8.00 -17.00 Tel.0547-361 412 Fax 0547-364 310 Potkamp 2, 7475 TR Markelo www.hoveniersbedrijf-bloemendal.nl Holten Bathmen: Rijssen Wierden: E. Lubberding J.C. Ulfman C.J. Kreijkes J.J. Beunk-Beenakker R. Vriesema Tel. 0548 - 364300 Tel. 0548-517675 (Rijssen) „„.„„„„„J.L.f Dinsdag 18 november 2008 H12 Sausmouse en Gigantisch Met de namen Prins Sausmou se De Grote en Adjudant Gi gantisch gaan zij beginnen aan hun regeerperiode. Een Stop pelkater is veranderd in een muis. Dat was de rode draad van de verschillende hints en de eindsketch die de bezoekers van de Elfde van de Elfde avond in het Bonte Paard moesten helpen bij het raden van de naam van de Prins en zijn Adjudant. Zo kwamen een kat en een muis op, die aan het vissen wa ren. Waarbij als aanwijzing werd gegeven 'Deze muis heeft niets met de kater van doen.' Even later kwamen de kat en muis langs met een weeg schaal. 'Deze kat en muis heb ben helemaal niets met Sonja Bakker.' Later volgde nog een dronken kat en muis die zaten te drinken uit bierflesjes. 'Deze muis laat ons achter met een kater.' Uiteindelijk werden de bezoe kers verlost van hun prangen de vraag: wie wordt de nieuwe Prins, doordat het duo de zaal binnenstapte en de felicitaties in ontvangst nam. Naast de bekendmaking van de opvolgers van Prins Suvee Het nieuwe prinsenduo werd afgelopen zaterdag bekendgemaakt in Het Bonte Paard. van Pampus en Adjudant Kiki, waren er nog andere wisselin gen van de wacht. Zo nam pre sident Teun Deijk afscheid en gaf hij de sjerp door aan Erik Spenkelink. "Ik ben negen jaar president geweest en doe nu met trots een stapje terug," zei Teun. "Een bijzonder mo ment, want de vereniging be staat 40 jaar." In zijn periode is het ledenaan tal van CV De Fienpreuvers ge stegen naar een dikke 650 le den en daarmee een van de grootste carnavalsverenigin gen in de omgeving. "In 1999 kondigden we een verjonging aan en dat is gelukt." Rik Deijk nam afscheid als Veldwachter en nam plaats in de Raad van Elf. Later op de avond bleek dat hij geen stapje terugdeed, maar juist een stap vooruit: hij ontpopte zich als de nieuwe Adjudant. Nico Leeftink nam zijn taak als Veldwachter over en mocht dit tijdens de avond in praktijk brengen door als Veldwachter Kieftenbelt de opkomsten in goede banen te leiden. Jan Tuitert, beter bekend als Tuut Jan, was ooit de voorgan ger van Rik Deijk en nu Nico Leeftink. Daarna heeft hij in de Raad van Elf gezeten en in de Raad van State. Hij stopt er mee, omdat hij te weinig tijd kan vrijmaken voor zijn carna- valstaken. "Het is mijn tweede afgang FOTO: IOHAN BOUNK vanavond", zei de scheidende Prins Suvee in zijn afscheids speech. "Want ik heb vanmid dag-meegedaan aan Toppers te Paard van de jubilerende Bergruiters en ben daarbij van het paard gevallen. Ik heb nu behoorlijke pijn in de rug. Dat was echt een afgang." Voor hem en Adjudant Kiki was het een erg mooi jaar. Kees Mekking van de Federatie Midden Nederland was aan wezig om Wilco Bannink een oorkonde te geven. "Vorig jaar hebben de Fienpreuvers zich aangesloten bij de federatie", zei Kees. "Daarnaast is dit een bijzondere avond vanwege het 40-jarig bestaan. Bij heel veel verenigingen mist men vak veel publiek. Daarom is het goed om te zien dat hier zoveel mensen naartoe zijn geko men." De vereniging kreeg een oorkonde uitgereikt met als tekst: 'Zorg dat je er nog 40 jaar bij doet'. Wilco Bannink kreeg ook een oorkonde, omdat hij zich ja renlang heeft ingezet voor de Fienpreuvers. Al sinds 1988 is hij lid van de Raad van Elf. Ver der was hij Adjudant van Prins Chris de Rooie Ridder. Hij is 15 jaar lid van het bestuur als se cretaris en later penningmees ter. "Een bezig baasje die zich inzet voor Keunedarp." Vol gens Kees wordt deze oorkon de maar mondjesmaat uitge deeld. Het is daarom een eer ont deze te krijgen. Een vertegenwoordiging van de Haarschool, waaronder Martin Paalman en Jan Bult, mochten de opbrengst van het Prinsraden in ontvangst ne men. De Fienpreuvers vulden dit bedrag aan tot 555 euro. "We hebben de Stichting Vrienden van de Haarschool vorig jaar in het leven geroe pen", zegt Martin. "Bedragen die ouders storten, komen ten goede aan de kinderen." Het geld van het Prinsraden krijgt ook een goede bestemming. "We willen dat gaan gebruiken voor de aanschaf van een ge luidsinstallatie." Beide functies bieden afwisseling, doorgroeimogelijkheden en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Richt je schriftelijke reactie met C.V. naar: Keverkamp, Bisschop Co t.a.v. R.G.H. Koelen, Smidsweg 11,7441 EJ Nijverdal of per e-mail naar info@kenbnijverdai.nl. ACCOUNTANCY BELASTINGADVIES Keverkamp Bisschop Co is zelfstandig opererend kantoor welke zeer dicht bij haar klanten staat. Wij denken mee met onze klanten op het gebied van administratie, bedrijfsbegeleiding, personeelszaken en fiscale zaken als verlengstuk van de ondernemer zelf ofwel wij nemen de administratieve lasten weg zodat de onderneming zich kan richten op zijn onderneming. De combinatie van mensen en cijfers staat bij óns voorop. Wij bedienen een breed scala aan klanten in het midden- en klein bedrijf non-profit organisaties en ("semi") overheden. Ter versterking van ons team zijn wij op korte termijn op zoek naar: ASSISTENT ACCOUNTANT (code ASS) Werkzaamheden Verwerken van administraties - Het samenstellen van jaarrekeningen - Voorbereiden opstellen van belastingaangiften - Opstellen van prognoses en tussentijdse cijfers Functie-eisen Een enthousiast en leergierige MBO cq HBO student Zowel zelfstandig als ook in een teamverband kunnen werken. - Flexibele werkinstelling - Goede communicatieve vaardigheden voor zowel interne als ook externe contacten Kunnen werken in een geautomatiseerde omgeving ADVISEUR MKB (code MKB) Werkzaamheden Samenstellen van jaarrekeningen Het adviseren van de cliënt - Het begeleiden van de cliënt tot het gestelde einddoel Functie-eisen - Zowel zelfstandig als ook in een teamverband kunnen werken. - Enige jaren werkervaring is een must. Flexibele werkinstelling - Beschikken over een HBO denkniveau - Goede communicatieve vaardigheden voor zowel interne als ook externe contacten - Kunnen werken in een geautomatiseerde omgeving

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 12