Woningmarkt Woningmarkt Informatieavond ouders over SG De Waerdenborch Prijswinnaars Wedda Holterberg classic Adv.nr. 0846 SPECTRUM WONEN woonkeuzebon Tabel jaarinkomen/huurprijs vanaf i juli 2008 ■HOLTEN/ENTER-In verband met het veertigja rig jubileum van drogisterij Wedda konden de mensen een rebus uit de krant op lossen. Reageren op het woningaanbod is ook mogelijk via internet: '.m www.spectrumwonen.nl Postbus 123, 7240 AC Lochem Tel. (0573) 222 077, Fax (0573) 222 079 www.spectrumwonen.nl Openingstijden: Maandag t/m donderdag van 8.30 - 16.30 uur, Vrijdag van 8.30 - 12.30 uur De Stroekeld 9 - Rijssen Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Netto huur: Servicefonds: Centr.Verw.: Zolder: Bijzonderheden: Beschikbaar ca.: Seniorenwoning 2 dicht 435,58 3,75 ia met vaste trap Tussenwoning 2 december 2008 Personen vanaf 55 jaar kunnen reageren op deze woning. Ondergetekende heeft belangstelling voor de woning(en): Advertentienr. straat: Advertentienr. Advertentienr. En is: starter doorstromer Naam en voorletters: m/v Huidige adres: Postcode/Plaats: Telefoon: Geboortedatum: Telefoon werk. Aantal verhuizende personen: Netto huur 1 persoon tot 65 jaar 1 persoon v.a. 65 Jaar 1 tot €411,- 0 t/m 28.340,- 0 t/m 28.340,- 41 1,- tot 499,- geen inkomenseis geen inkomenseis vanaf 499,- vanaf 20.600 vanaf 18.525,- Netto huur meer personen tot 65 jaar meer personen v.a. 65 jaar tot 41 1 ,- €411,- tot €499,- vanaf 499,- 0 t/m 33.000,- geen inkomenseis vanaf 27.950,- 0 t/m 33.000,- geen inkomenseis vanaf 24.625,- (Gezamelijk) bruto jaarinkomen 2007 (incl. meeverhuizende kinderen): Indien uw huidige bruto jaarinkomen 20% of meer afwijkt, dient u ook dit inkomen te vermelden; bruto jaarinkomen 2008 bedraagt: Alleen in te vullen door doorstromers. NIET GOED INGEVULDE BONNEN WORDEN NIET GEACCEPTEERD De woonkeuzebon dient uiterlijk aanstaande maandagmorgen vóór 9.00 uur binnen te zijn bij: Spectrum Wonen, Postbus 123, 7240 AC Lochem Dunhoft, Pettinga, Schoolkate en Finke krijgen de prijzen uitgereikt door Erik Pinkert eigenaar van Drogisterij Wedda. foto: johan bolink "Vele oplossingen zijn binnen gekomen in onze winkel, klanten zowel uit Holten als ook uit Enter namen de moeite om de rebus in le leveren", zegt Erik Pinkert van Wedda. Uit de vete oplossingen heeft drogisterij Wedda vijftien prijzen verloot met als hoofdprijs een Johnny Loco fiets. Op donder dagavond 6 november vond de prijsuitreiking plaats in Holten in de winkel. Vijf prijswinnaars wa ren uitgenodigd om hun prijs in ontvangt te nemen. Schoolkate heeft een personenweegschaal gewonnen, Finke een Design sta- klok, Kay Pettinga een koptele foon (opgehaald door zijn moe der) en de hoofdprijs is gegaan naar Dunhoft. Zij was samen met haar dochter en de eerste reactie van haar was: "Wat een gave fiets mam, mag ik die hebben?" Voor de kinderen was er ook nog een kleurplaatwedstrijd. Alle kinde ren hebben een leuke attentie ge kregen welke op te halen was in de winkel. Drogisterij Wedda kijkt terug op een geslaagde jubi leumactie, en dankt de mensen voor de vele leuke en spontane reacties. Ook collega winkeliers uit beide plaatsen gaven een blijk van waardering door middel van een bloemetje. Dit werd ook zeer gewaardeerd. Erik en Dorothé Pinkert en hun teams willen dan ook iedereen hartelijk bedanken voor alle warme reacties. HOLTEN/ GOOR - Voor veel leerlingen van groep 8 van de basisscholen geldt dat zij dit jaar voor het laatst de 'grootsten' van de school zijn. Binnenkort gaan zij zich oriën teren op de scholen voor voort gezet onderwijs in de regio. Zeker ook voor ouders geldt dat zij zich bezighouden met de vraag: "naar welke school en welk soort brugklas gaat mijn zoon of dochter?" Bij deze keuze spelen bezoeken aan het open huis van de scho len voor voortgezet onderwijs een belangrijke rol. Om het kind tijdens het open huis ruimschoots in de gelegen heid te stplien de sfeer op De Waerdenborch te proeven, wordt de algemene informatie voor de ouders op afzonderlijke voorlichtingsavonden verstrekt. Tijdens deze avonden zullen onder andere Bolink, rector, en Hakkert, sectorhoofd, uitvoerig uit de doeken doen wat De Wa erdenborch het kind te bieden heeft, voor wat betreft bijvoor beeld gymnasium, technasium en leerweg ondersteunend on derwijs (LWOO)Ook krijgt men informatie over de organisatie van het onderwijs, de plaatsing in de brugklas, de doorstroming en de begeleiding. Voor de ouders van de basis scholen in Goor en omstreken is de avond op: donderdag 6 no vember om 20.00 uur in de loca tie aan de Gruttostraat in Goor. Voor de ouders van de basis scholen in Holten en omgeving zijn er twee avonden in de Haarstraat in Holten: maandag HOLTEN - Stichting Holterberg Classic houdt zondag 18 januari met de Rotaryclub Hellendoom- Nijverdal e.o. een ATB-tocht over de Holterberg. Naast een groot aantal individu ele deelnemers zullen teams van bedrijven en instellingen onder begeleiding van wieier- en sport- legendes de berg doorkruisen. De tocht wordt verreden over een parcours dat prima is beweg- 10 november om 20.00 uur, vooral bedoeld voor ouders uit Holten, Dijkerhoek, Laren, Exel, Nieuw Heeten, Okkenbroek, Nijverdal en Hellendoom; dins dag 11 november om 20.00 uur, vooral bedoeld voor ouders uit Markelo, Rijssen, Enter, Bath- men, Deventer. Leerlingen en hun ouders wor den begin januari uitgenodigd voor de open huisavond die op 30 januari in Goor en op 6 fe bruari in Holten plaats vindt. wijzerd en voorzien van materi aal- en EHBO-posten. De gehele opbrengst van het sportevene ment gaat dit jaar naar twee goe de doelen namelijk Nationaal Fonds Kinderhulp en Villa Par does. Voor algemene informatie over de toertocht kan men te recht bij; Nico van der Meer (voorzitter), telefoon: 0575- 490080 of 0548-361745, e-mail: nico.vandermeer@planet.nl

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 11