Uitslagen Frits Paule Cup W Holten Holtens Nieuwsblad 13 Gelijk spel voor dames 1 HV Holten Winst voor Blauw Wit Sport Flitsend spel damesteam HV Holten Dronken Illegaal feest Uitslag thuiswedstrijd HV Holten 3 HOLTEN-De Frits Paule Cup werd bij W Holten gehouden. Dinsdag 28 oktober 2008 ;n ei it- 5e in LI- Zwaar bevochten overwinning HOLTEN - In een heuse thriller heeft W Holten zondag een zwaarbevochten overwinning behaald op Overwetering uit Olst. In een doldrieste slotfase trok de ploeg van Peter Hart- hoom aan het langste eind. Met tien punten uit zeven duels staat het vlaggenschip van W Holten op de zesde plaats. Holten kende een vliegende start in Olst. Tim Wissink liet keer op keer zijn directe tegen stander aan de linkerkant zijn hielen zien. Al na tien minuten resulteerde dit in de openings treffer van Tim Koopman. Wis sink haalde goed de achterlijn en bracht de bal hard en laag voor het doel, waarna Koop man goed voor zijn man kwam en zo de 1-0 op de borden HOLTEN - Onder ideale weersomstandigheden, een prima grasmat en een lekker herfstzonnetje, heeft Blauw Wit in de vierde thuiswed strijd van dit seizoen op het bezoekende Grolse Boys uit Groenlo een verdiende 3-1 overwinning behaald. In een matige wedstrijd bakten de bezoekers er niet veel van en creëerde Blauw Wit wel voldoende mogelijkheden voor een veel hogere uitslag doch in de afwerking werd er te onrustig gehandeld waardoor de thuisploeg het zichzelf nog moeilijk maakte doordat de score lange tijd op één doelpunt ver schil bleef staan. Blauw Wit ging in een te langzaam tempo van start om de bezoekers vanaf het begin onder druk te zetten. Al spoedig bleek dat de gasten uit Groenlo wel enkele individueel goede spelers in het team hadden maar als geheel geen team vormden om bang voor te worden. De gasten creëerden in de tiende minuut zelf de eerste kans voor Blauw Wit door de bal voor hun doel uit te verdedigen in de voeten van Re- mon die de bal direct doorspeelde naar de vrijstaande Harald Beid- man welke de doelman omspeelde en dacht simpel te kunnen intik ken. Harald had teveel ruimte nodig waardoor de Grolse Boys defen sie net op tijd ter plekke was om de bal van de doellijn te weren. Hier na regende het een handvol comers voor Blauw Wit omdat de gasten regelmatig corrigerend moesten optreden echter veel te onnauw keurig. Deze corners werden echter vakkundig door de Grolse Boys doelman weggewerkt. Halverwege de eerste helft een prima aanval over rechts waardoor Remon zomaar vrij het 16-meter gebied kon inlopen echter daar onreglementair onderuit werd gehaald. Scheids rechter M. Padberg uit Ochten wees gedecideerd naar de stip. Arjan Aanstoot haalde verwoestend uit in de linker onderhoek (1 - 0). Blauw Wit bleef de druk opvoeren maar te speel de onrustig waardoor een voorzet van rechts viaHaralddoor3 Blauw Witters in de doelmond van de gasten werd gemist. Even later de eer ste gevaarlijke aanval van Grolse Boys door het centrum. Blauw Wit verdediger Arian bracht een aanvaller uit het evenwicht en weer wees de matig leidende scheidsrechter naar de penaltystip. Het was Sacha Milutinovic die de bezoekers weer langszij bracht 1-1. Hierna golf de aanval op aanval naar het doel van de bezoekers maar door aan de noodrem te trekken of te gehaast inschieten van de thuisploeg werd het net maar niet gevonden. Vlak voor rust nam Blauw Wit een van de vele vrije trappen even buiten het 16-meter gebied. Stijn de Vrijer krulde de bal om de muur heen en helemaal achterin haalde de meegekomen ver dediger Gert-Jan Ulfman verwoestend uit en verdween de bal on houdbaar in de rechterbovenhoek (2 -1)Na rust een wissel voor Ste fan Aanstoot. Jurrian Paalman was zijn vervanger. Blauw Wit bleef komen en de gasten stelden hier weinig tegenover. Een vrije trap van Stijn werd door Jurrian hoog over gelepeld. Blauw Wit speelde net niet scherp genoeg om de tegenstander te overrompelen. Een kwar tier na rust kroop Blauw Wit zelf door het oog van de naald door slecht uitverdedigen. Gelukkig kon de goed keepende Blauw Wit doelman William het tij nog op tijd keren. Halverwege de 2e helft werd de voorsprong uitgebouwd naar een veiliger marge. Stijn ver stuurde een prima pass vanuit het midden naar de rechtervleugel waar Nick met een prima voorzet de goed mee opgekomen Harald op maat bediende. Harald schoot beheerst binnen met een strak schot in de linker onderhoek 3 - 1. De niet geheel fitte Stijn mocht hierna plaats maken voor Jurgen van Dijk. Even later mocht de van een flinke blessure bijna herstelde Jordy nog even meedoen voor de moegestreden Harald. De balvaste Jordy zorgde voor nog enkele mo gelijkheden voor Blauw Wit echter de meegekomen spitsen waren niet alert genoeg om de voorsprong te vergroten. De Blauw Wit zege is geen moment in gevaar geweest. Er was volop spanning langs de zijlijn omdat de thuisploeg zichzelf tekort deed gezien het veelvoud aan opgelegde scoringsmogelijkheden. schoot. Hierna leek Holten erop en erover te gaan, maar ver zuimde het om het overwicht uit te drukken in doelpunten. Een vrije trap op de rand zestien bracht de gastheren weer terug in het zadel. Koetsier pareerde de bal in eerste instantie, maar in de rebound werd hij toch ver slagen door de inkomende spits van Overwetering. Hierna ver anderde het open duel in een wedstrijd die voornamelijk op het middenveld werd gespeeld. Vlak voor de rust liep Arno Kna pen tegen een gele kaart op en kreeg hij van de arbiter te horen dat een tweede prent in de lucht hing. In de rust greep Harthoom dan ook in door Knapen te ver vangen door zijn jongere broer Freek. Met de snelheid van de jongste Knapen telg in de selec tie werd Holten keer op keer ge vaarlijk en liep de thuisploeg steeds meer achteruit. Na ruim een uur spelen resul teerde dit in een knap doelpunt van Hofman op aangeven van Knapen. Maar de wapperende vlaggenist uit Olst bleef met zijn vlag omhoog staan, terwijl de af trap alweer bijna genomen was. De scheidsrechter leek zijn assis tent een vermaning te gaan ge ven, maar keurde tot grote ver bazing van alles en iedereen het loepzuivere doelpunt alsnog af. Dit was de inleiding tot veel frustratie van de Holtense kant en abominabel fluitwerk van de man in het zwart. Aanslagen op de spelers van Holten werden weggewuifd en iedere aanval werd afgefloten om vermeend buitenspel. In deze fase kreeg een trouwe aanhanger van Hol ten ook nog eens een bal van de back van Overwetering van dichtbij keihard op zijn gezicht. Waarna het spel een tijdje stillag en de man verzorgd werd langs het veld. De 2-1 viel toch en de maker was de sterk ingevallen Daan Wissink. Wederom had de grensrechter zijn vlag omhoog, maar dit keer werd hij terecht wel genegeerd door zijn collega. Vlak voor tijd was het wederom een vrije trap waarmee Overwe tering een gelijkspel leek binnen te halen. Vanaf de rand zestien werd de bal hard in de lange hoek geschoten. Overwetering overschatte zich zelf en ging hierna zelfs op zoek naar de overwinning, waardoor er veel ruimte kwam op hun speelhelft. Hofman leek matchwinner te worden toen hij alleen op de keeper af mocht gaan, maar schoot de bal op de voeten van de doelman. Zeven minuten in de extra tijd was er dan toch ge rechtigheid. Daan Wissink was wederom het goedhaantje door een vrije trap van Hofman bij de tweede paal binnen te knikken. Na meer dan honderd minuten werd er voor het laatst gefloten en konden de verdiende punten mee de bus in. HOLTEN - Het eerste damesteam van handbalvereniging Holten moest afgelopen zondag thuisspelen tegen AAC 1899. De eerste mi nuten begonnen erg flitsend. Uiteindelijk werd het gelijkspel. foto: johan boijnk HOLTEN - In een goed gevulde sporthal 't Mossink speelden de dames van HV Holten hun eer ste thuiswedstrijd in de regio klasse tegen AAC 1899 uit Arn hem. De eerste minuten begonnen erg flitsend. AAC 1899 nam aan het begin van de wedstrijd een kleine voorsprong van 0-2. Hol ten kwam beter in het spel en met 3 doelpunten van Jessica Smit kwam Holten voor het eerst op voorsprong, 3-2. Het was Holten die vlak voor rust een kleine voorsprong nam, 13- 10. AAC ook nog een keer te sco ren. De tweede helft was Holten even de draad kwijt. In de aan val werd niet verstandig ge speeld, waardoor er verdedi gend veel gaten vielen. AAC 1899 wist daar gretig gebruik van te maken. Met snelle aan vallen werd het 13-17. Daarna werd de wedstrijd wat grimmi ger. Met name AAC moest het bekopen met vele 2 minuten tijdstraffen. Ook aan de kant van Holten vielen een aantal 2 minuten waardoor zij eveneens met maar 4 speelsters in het veld stonden. Uitslag: 18-18 gelijkspel. De winnaars waren de volgen de: Inloopgroep: 1 Hugo van der Linde 12; 2 Sven Bannink 17; 3 Lars Ban- nink 17. Fgroep: 1 Lucas van Beek 37; 2 Daan Riele te 39; 3 Gijs Martens 47. E-groep: 1 Dennis Keuterman 52; 2 Joris Overmeen 62; 3 Rico den He- ijer 64. D-groep: 1 Mick Hofman 112 Daan Jal- ving 30; 3 Luc Dalemans 34. Mick Hofman was de overall winnaar, en hij heeft, net zoals vorige jaar, de wisselbeker in ontvangst genomen. De winnaars op een rij. HOLTEN - De politie contro leerde zaterdag 25 oktober om 01.40 uur op de Waagweg een bromfietser. De bestuurder bleek teveel alcohol genuttigd te hebben. Aan het politiebureau in Rijssen blies hij 0.9 promille. HOLTEN - De politie kreeg za terdag 25 oktober om 10.30 uur de melding om te gaan naar de Jeurlinksweg. Daar zou een ille gaal tentfeest worden gehou den. Er werd in een kapschuur een illegale zender aangetroffen die in beslag is genomen. HOLTEN - In de thuiswedstrijd tegen Oranjerie Wijhe 2 kende dames van handbalvereniging Holten een zwakke start. Zwak verdedigen en niet benut ten van de kansen zorgden er voor dat Holte na 15 minuten tegen een 1-6 achtertand aan keek. Daarna pakte Holten de draad weer op en met goede combi naties wisten de dames bij rust de stand om te buigen tot een 7- 6 voorsprong. Na rust verzuimde Holten door te drukken. Goede kansen wer den gemist en ook in de verde diging was Holten van tijd tot te nonchalant. Bij 11-11 kond de wedstrijd nog alle kanten op. Door een blessure van Elke Dorlas was het team even van de wijs en wist Wijhe met 11-12 voor te komen. Holten kwam echter keurig terug tot 12-12. Door een dekkingsfout scoorde Wijhe in de laatste seconde de onnodige 12-13. Holten liet daardoor onnodig 2 punten glippen.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 13