Rutterlramp wonen najaar 10 jarig bestaan jaar Kwaliteit op maat Buitengevels Schouwen Spack spuiten Elektrische kachels Hout- en gaskachels Grafmonumenten Gespecialiseerd in: Stucadoorswerk Gedecoreerde plafonds Schuur- en sierpleislerwerk geen centimeter onbenut! SIERBESTRATING TWENTE |HA ledereen heeft een eigen stijl en eigen ideeën. Dat geldt ook bij het inrichten van de woning, ledereen heeft eigen ideeën over zijn droomkamer. Daarvoor levert Parador een uitgebreid programma -n vloerdelen in verschillende formaten en afwerkingen. U kunt I kiezen uit bijvoorbeeld smalle vloerdelen, klassieke breedstrook HÉMNT Élvloerdelen, grote design vloerdelen en met ieder formaat kunt u de uitstraling van de ruimte op een bijzondere manier beïnvloeden en deze kamer een bijzondere uitstraling verlenen. stucadoorsbedrijf natuursteen schouwen haarden Kryptonstraat 25 - Rijssen Tel. 0548 - 51 91 41 info@rutterkamp.nl www.rutterkamp.nl ma./woe. 18.00-20.00 uur do.l8.00-21.00uui zot. 10.00-16.M uur Op kantoor kunt u met schuifwanden die kastruimte realiseren die aansluit bij uw behoefte en interieur. Wij zijn een bedrijf dat zich heeft gespecialiseerd in het leveren en aanbrengen van tegels, natuursteen, grindvloeren, vloerverwarming, sanitair en badmeubels, waarbij zelfs zeer specialistisch zetwerk tot de mogelijkheden be hoort. Wij verzorgen deze werkzaamheden voor zowel particulieren als bedrijven. Zakelijk en strak of liever kleurrijk en warm? U zegt het maar. Al uw spullen kunnen hun eigen plek krijgen. U bent daarbij ver zekerd van een geruisloos en soepel lopend systeem dat desge wenst ook van sloten kan worden voorzien Geïnteresseerd? Komt u dan gerust even langs in onze showroom. U kunt ons vinden op indutrieterrein De Plaagslagen. Houdt u daarbij route 42 aan. Tip Top Design biedt u eindeloos veel mogelijkheden om de schuifwandkast te creërerv die naadloos aansluiten bij uw in terieur. Er zijn decorpanelen in unikleuren. Daarnaast kunt u kie zen uit spiegeldeuren in diverse kleuren en getinte glaspanelen. Ook deuren met vakverdeling en vitrinedeuren behoren tot de mogelijkheden. TEGELWERKEN B.V. Voor al uw tegels en sanitair! Kryptonstraat 36 Rijssen tel. 0548-51 85 03 fax: 0548-54 00 57 E mail: info@dannenbergtegelwerken.nl Internet: www.dannenberoteoelwerken.nl Elsenerstraat 47a - Rijssen Tel. 0548 - 54 35 33 Fax 0548 - 54 35 34 verlichting kunstgras infraroodsauna's graszoden blokhutten tuinmeubelen sierbestrating tuinhuisjes schuttingen sierhekwerk vijvers tuinornamenten Alpha Sierbestratingen in Enter biedt u de meest uiteenlopende bestratings- en versieringsmogelijkheden voor uw tuin. Verder biedt Alpha u de mogelijkheid tot tuinaanleg Mettenkampsweg 12 Enter Tel. 0547 - 38 06 85 ot 06 - 22 09 23 70 www.alphasierbestrating.nl 'cia

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 10