Echte Seiko bij Dollekamp De zakelijke gezinsauto. Cosmo Auto B.V. Guess-sieraden bij Juwelier Mucci De Ford C-MAX Flexifuel Titanium met Business Pack. Nu met 4.450,- voordeel. Feel the difference Almelo, Autoboulevard Twentepoort West 12, Tel. 0546 - 544 644 Rijssen, Butaanstraat 2/hoek Nijverdalseweg, Tel. 0548 - 538 638 Holten, Service-dealer Dries Willems, Keizersweg 70, Tel. 0548 - 361 900 Dinsdag 21 oktober 2008 RIJSSEN - Juwelierszaak Mucci koopt Guess. Dit staat voor jong, sieraden in goud-en zilverkleur. aan de Haarstraat in Rijssen ver- sexy en avontuurlijk. Eigentijdse Al te verkrijgen vanaf 25 euro. RIJSSEN - Juwelierszaak Dol lekamp aan de Grotestraat 38 in Rijssen verkoopt de echte Seiko horloges. Goede horlogemerken zorgen voor emotie bij de drager. Want hoe anders valt het te verklaren dat, ondanks het enorme aanbod op de markt, heel veel mensen zweren bij een echte Seiko? Om die emotionele band nog sterker te maken, heeft Seiko een nieuwe technologie ont wikkeld. Kinetic Direct Drive. Ontworpen voor een directe wisselwerking tussen drager en horloge. Zodra je begint met het op winden, gaat de wijzer direct bewegen. Bij het langzaam en kort draaien van de kroon zal de wijzer ook langzaam draai en. Wanneer er langer en met voldoende snelheid wordt ge draaid, zal de wijzer een lange re en snellere beweging langs de indicatorring maken. Het doet denken aan de toerentel- ler in een auto. Waarbij de kroon als gaspedaal fungeert. Als het opwinden wordt ge stopt, geeft de wijzer nog vier seconden aan hoeveel energie er is opgewekt. Dan zakt de wijzer naar nul om vervolgens de hoeveelheid reserve-ener gie weer te geven. De totale energiereserve van een horlo ge met KDD bedraagt maxi maal een maand. Kom zelf bij Dollekamp kijken hoe de Kinetic Direct Drive werkt. Je wilt goed voor je gezin zorgen maar ook spelen met de high tech van een zakenauto, want autorijden moet ook een feest zijn. Daarom heeft Ford nu een geweldige aanbieding: de Ford C-MAX Flexifuel Titanium met Business Pack. Dat is voordeel op voordeel. Te beginnen met een Flexifuel 1.8 motor voor de prijs van een 1.6. Uw voordeel is dan 1.400,-. Vervolgens de Titanium uitvoering die garant staat voor hoogstaande snufjes. Nu tijdelijk van 2.900,- voor 1.500,-. Dat is nog eens 1.400,- voordeel. En last but not least: een Business Pack met parkeersensoren voor en achter, Bluetooth/ Voice control en 5" navigatiesysteem met kleurenscherm. Leuke hebbedingetjes. Normaal een meerprijs van 2.150,-, nu slechts 500,-. Tel uitje winst. Wie dus nu een Ford C-MAX Flexifuel Titanium met Business Pack koopt, betaalt geen 30.400,- maar 25.950,-. Een extreem zakelijk voordeel van niet minder dan 4.450,-. Doe daarom jezelf en je gezin een plezier en ga snel naar de Ford dealer. Kijk ook alvast even op ford.nl om in de stemming te komen.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 38