anenmarkt BEZORGERS Holten Tubantia er Harmsel Ook 's avonds naar TEN BERGE Hairstylers Ben iii die topverkoper die ons team wil komen verstemen T( Mevrouw Bouwhuis Aalpolsweg 6, 7451 HK Holten, tel. 0548-3618 49 Voor opgave van uw advertentie of informatie. Bel (053)484 24 50 Wat wij zoeken is een fulltime medewerker m/v, die persoonlijke service hoog in het vaandel heeft staan. Iemand met ervaring in de mode detailhandel heeft onze voorkeur. Tevens zoeken wij nog een parttime medewerker voor 15-20 uur. Lijkt dit jou wat, schrijf een sollicitatiebrief met cv en voorzien van foto aan: SS J Leferink Schoenen BV, t.a.v. R. Koster ss J Grotestraat 182,7443 BR Nijverdal De Distributie-Organisatie van De Twentsche Courant Tubantia zoekt Leeftijd vanaf 15 jaar. In Aanmelden: E mail: bezorgers@tubantia.wegener.nl CALCULATOR M/V LOODGIETER/ CV MONTEUR M/V gas water elektra Ten Berge Hairstylers, de kapsalon aan de Dorpsstraat 156a in Enter, gaat vanaf 1 Oktober twee avonden in de week open: op dinsdag- en vrijdagavond. Zowel dames als heren kunnen tussen 17.00 en 20.00 uur zonder afspraak terecht. De avonden zijn 'puur voor knippen en kleuren', vertelt Frans ten Berge enthousiast. Daarmee speelt hij in op de actuele ontwikkelingen. Steeds meer 'tweeverdieners' willen graag 's avonds naar de kapper kunnen, zodat ze dat niet op de spaarzame vrije dagen hoeven te doen. Omdat dit vooral om een jonge doelgroep gaat, zijn het ook hoofdzakelijk de kapsters Anne en Mayke die op de avonden in de kapsalon te vinden zijn. Ze heb ben zin om deze uitdaging aan te gaan. De kapsa lon wordt zo ingericht dat de avondopenstelling zijn eigen plek aan de voorzijde van de zaak krijgt. Natuurlijk is de kapsalon ook overdag open, zoals iedereen al jaren gewend is. De kap sters gaan ook aan wedstrijden meedoen. Van de bijzondere kapsels worden foto's gemaakt die in de zaak tentoongesteld worden. Ook is er een nieuwe make-uphoek, waar mensen zich direct kunnen laten opmaken. De kapsters hebben daarvoor een speciale visagiecursus gevolgd. Ide aal in combinatie met een kapsel voor een trou werij of een andere bijzondere gelegenheid. Ten Berge Hairstylers loopt altijd voorop met de nieuwste trends. Iedereen gaat hiervoor vier keer per jaar op cursus. Vanaf Oktober zullen ze de klanten weer verrassen met de nieuwste najaars- en wintermode. Dus ze zijn volop in beweging. TEN BERGE HAIRSTYLERS Dorpsstraat 156a 7468 CT Enter 0547-381123 Ook het adres voor verkoop van professionele make-up en haarkleuring Dinsdag en vrijdag geopend vanaf 17.00 uur tot 20.00 uur Zonder afsvraak Dinsdag 14 oktober 2008 The People Company begeleidt de sollicitatieprocedure voor Ter Harmsel Installatiebedrijf. Bel voor meer informatie met Ingrid van Gelder, The People Company Rijssen: 0548-515994. Je kunt direct solliciteren via www.thepeoplecompany.nl of schrijf naar: The People Company, Stationsdwarsweg 1,7461 AR Rijssen. Jouw functie Je bent betrokken bij het verrichten van alle voorkomende loodgieterswerkzaamheden volgens de geldende voorschriften zoals dakwerk en installatiewerk. Je draagt zorg voor een goede uitvoering van het opgedragen werk en bent ervaren in het plaatsen van het sanitair en leidingwerk volgens de tekeningen. Tevens draai je mee in de storingsdienst. Wij vragen Je hebt een middelbare opleiding richting de installatietechniek met succes afgerond en je bent bij voorkeur in het bezit van de aanvullende vakgerichte opleiding GAWALO. Je hebt ervaring in nieuwbouw, utiliteitsbouw, renovaties en verbouwingen. Tevens beheers je de Nederlandse taal in woord en geschrift en ben je in het bezit van een rijbewijs. Je bent een vlotte persoonlijkheid en je vindt het leuk om je kennis te delen met anderen. DE TWENTSCHE COURANT Onze opdrachtgever Ter Harmsel is een gerenommeerd installatie bedrijf uit Rijssen en bestaat als familiebedrijf sinds 7 967, Zij voeren alle voorkomende soorten installatiewerk uit in zowel bestaande woningen als nieuwbouw-, renovatie woningen en utiliteitsprojecten. Samen meteen jong en enthousiast vakmanschapteam van ongeveer 30 personen waarborgen zij de kwaliteit. Als totaalinstallateur werken zij zowel voor zakelijke als particuliere opdrachtgevers. Jouw functie Je bent verantwoordelijk voor het zelfstandig uitwerken van calculaties/tekeningen naar werkopdrachten. Ook zorg je voor de inkoop van projectgebonden materialen en ben je verantwoordelijk voor de overdracht van het project aan de montage. Je hebt gevoel voor cijfers en financiën en vindt het leuk om betrokken te zijn bij alle facetten van het project. Je bent verantwoordelijk voor het maken van offertes en je belt deze na. Tevens bezit je de capaciteit om een project zo goed mogelijk te laten verlopen. Je hebt een gezonde commerciële drive, toont initiatief en weet van aanpakken. Wij vragen Wij zoeken iemand met minimaal een afgeronde MTS opleiding, aangevuld met de vakgerichte opleiding GAWALO. Je hebt ervaring met Autocad en Stabicad. Verder kun je zowel zelfstandig als in teamverband werken en je beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit, bezit een rijbewijs, je bent leergierig en bereid tot het volgen van studies. Belangstelling?

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 8