Aan de slag met Twee Vrouwen Ab Stegeman milieberichte DALZICHT NIJVERDAL Bruiloft ,,„.f 19.95 www.dalzicht.nl Brandpreventieweek lubiteum Overlijden Dankbetuiging Zoals Marianne was, was haar uitvaart D:f D Vb Makelaardij Meldlijn gemeente Gerrit en Janna Schooien - Slijkhuis Arend Jan Strokap Berend Jan Baltes jggÉ* www.vredehof.nl 0 JAN TEN HOVE Verwendag voor vrijwilligers HOTEL RESTAURANT Tel.: 0548 - 61 24 13 Openbare verkoop bij inschrijving van 1.67.10 ha Dinsdag 14 oktober 2008 Uw geboorte-, huwelijks-, jubileum- en overlijdensberichten kunt u telefonisch, per fax of e-mail aanleveren bij ons kantoor in Enschede tot maandag 09.00 uur. Voor nadere informatie over o.a. formaten en tarieven kunt u contact opnemen met onze media-adviseurs. Telefoonnummer: (053) 484 24 50 Faxnummer: (053) 484 24 63 E-mail: familieberichten@whk.wegener.nl In plaats van kaarten Op donderdag 23 oktober 2008 zijn wij 50 jaar getrouwd. Wij hopen dit samen met onze kinderen en kleinkind te vieren op zondag 2 november. U bent van harte welkom op de receptie van 14.30 - 17.30 uur, in café-restaurant '"t Bonte Paard", Deventerweg 87 te Holten. Vianenweg 134 7451 TJ Holten Zijn leven geleefd Voor een ieder die hij liefhad Zijn leven geleefd Voor wat hij dacht dat goed was Oprecht en intens Zonder uiterlijk vertoon Een heel bijzonder mens Zo was hij heel gewoon Verdrietig, maar in dierbare herinnering aan de fijne jaren die wij met elkaar in liefde en zorg hebben gedeeld, geven wij u kennis van het overlijden van mijn man en onze opa op de leeftijd van 78 jaar. D. Strokap-Nijzink Marga en Dick 11 oktober 2008 Oranjestraat 45 7461 DH Rijssen De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 17 oktober om 10.00 uur in uitvaartcentrum Het Lentfert, Lentfersweg 120 te Rijssen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de gemeentelijke begraafplaats Het Lentfert. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren voor aanvang de dienst van' 9.30 tot 9.45 uur. Dankbetuiging Hierbij willen we iedereen bedanken die op welke wijze dan ook belangstelling en medeleven hebben betoond tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn broer en onze oom Wij hebben dit zeer gewaardeerd. Mine Nikkels-Baltes Henkenïoosje He/ma en Ben José, Michel en Najomi Herman en Nanny Holten, oktober 2008 Kantoor: Van Galenstraat 18 Tel. 053 -431 23 89 Uitvaartcentrum: M.H. Tromplaan 15 Tel. 053 - 431 23 89 Stuur een Zonnebloemkaartje: een gelukwens die dubbel telt! Verkrijgbaar bij onder andere AK» kijk voor verkooppunten www.zonnebloeni.nl RIJSSEN - De biblio theek Rijssen-Holten be steedt de komende weken uitgebreid aandacht aan de actie Nederland Leest die vrijdag 17 oktober voor de derde keer van start gaat. Deze actie houdt in dat rond het boek Twee vrouwen van Harry Mulisch allerlei activitei ten worden georgani seerd. Zo lang de voorraad strekt wordt aan betalende leden van de bibliotheek Rijs- sen-Holten dit boek uitge deeld. In de boekhandel is een speciale Nederland Leest-editie te koop. Het doel daarvan is dat zo veel mogelijk mensen het boek lezen en er over dis cussiëren. Om te zorgen dat iedereen mee kan doen, is er ook een specia le versie voor laaggelet- terden en voor studenten Nederlands als tweede taal. Leerlingen van het Edu catief Centrum in Rijssen zijn speciaal uitgenodigd om vrijdag 17 oktober rond 15.00 uur een exem plaar te komen ophalen. Leerlingen van 4 havo en 4 vwo van scholenge meenschap de Waerden- borch gaan met een spe ciale scholierenversie aan de slag. Om de discussie op gang te brengen wordt maan dag 3 november in de bi bliotheek in Holten het to neelstuk Verlaten opge voerd. Dit toneelstuk is speciaal voor de Overijs selse bibliotheken ge maakt door theater Son- nevanck. Het stuk is geïnspireerd op het boek 'Twee vrouwen'. Het gaat over relaties en over het voorbij gaan daarvan. Het toneelstuk duurt ongeveer 45 minuten. Daarna wordt er onderleiding van Caro- lien Roodvoets, schrijfster en relatietherapeute, ge praat worden over het boek en over het toneel stuk. Deze avond begint om 20.00 uur. Gratis kaar ten zijn, zolang de voor raad strekt, vanaf 17 okto ber te verkrijgen in de bi bliotheken in Rijssen en Holten. AUTOSERVICE Kryptonstraat 30 Rijssen Ind.terr. Plaagslagen - Tel. 0548-54 06 60 Zaterdags geopend tot 16.00 uur Audi A3 diesel2004 Honda Magna1983 Mini Cooper 1.31993 VWT4 2.5 dubbele cabine 2001 Renault Kangoo1999 Seat Ibiza nieuwe APK1995 Range Rover P38 4.6 1995 Range Rover 3.9 auto/div 1991 Range Rover 3.5 aut./schakel div. LPG1991 Talbot Samba Cabriolet1984 Mitsubishi Space Runner, LPG1992 Voor klein en groot onderhoud gaat u naar AUTOSERVICE JAN TEN HOVE ook uw adres voor lease RIJSSEN/ HOLTEN - In de periode van 4 tot en met 25 oktober richt de Nationale Brandpreventieweek zich op rookmelders. Naast de landelijke cam pagne, zullen de Brand weerkorpsen binnen Clus ter West Twente (gemeen ten Hellendoom, Rijssen- Holten en Wierden) ver schillende acties uitzetten om ook brandveiligheid in het algemeen onder de aandacht te brengen bij burgers en bedrijven. In de lokale huis-aan-huis- bladen binnen het cluster wordt een woordpuzzel uitgeschreven. Alle win naars ontvangen een rook melder en mogen een oe fenavond van het lokale brandweerkorps bijwonen. Daarnaast is er per ge meente een hoofdprijs. De ze prijs bestaat uit het deel nemen aan een dag (zater dag 25 oktober 2008) op oe fenlocatie Ricas te Ambt Delden. Hier zullen de win naars worden geconfron teerd met rook en vuur, een kijkje in de keuken van de brandweer dus. In het voormalige verzorgingste huis de Parkstede in Rijs sen wordt de aankomende maanden realistisch geoe fend (met rook dn vuur) door onze brandweerkorp sen. Bij één van de oefen avonden wordt ook het ge handicaptenplatform Rijs- seri-Holten uitgenodigd. Dit platform wil, net als de brandweer, mensen uit hun doelgroep wijzen op hun eigen verantwoorde lijkheid. Op deze manier wil de brandweer het plat form ondersteunen. RIJSSEN - Elke vrijwilliger is een held, die omziet naar een ander. Onder dit motto houdt de gemeente Rijs sen-Holten, samen met de Rabobank en het Service punt Vrijwilligers Rijssen- Holten, een verwendag vrijdag 12 december van 16.00 tot 20.00 uur voor alle vrijwilligers binnen de ge meente. Deze wordt gehouden in scholengemeenschap Reg- gesteyn aan de Cattelaar 2 in Rijssen. Reden is om de vrijwilligers ook eens in het zonnetje te zetten en grote waardering uit te spreken over het werk die zij voor een ander doen. Mare Lammers, bonds coach van het 'Gouden' Compleet arrangement, zeer goed verzorgd, all in Tevens trouwlocatie. Nederlands Dameshockey team en streektaaldeskun- dige Gerrit Kraa zijn de gas tsprekers. Verder zijn er demonstra ties en workshops, zoals: fotobewerking, sieraden, culinair, salsa, djembé, kin dertraktaties, bloemschik ken, schilderen, bonbons, wijnproeverij en Nintendo Wii. De middag is inclusief theater, eten en drinken. Ontmoet elkaar. Kennis en ervaringen kunnen worden uitgewisseld. Opgeven kan uiterlijk tot 1 november. Dit kan digitaal via de website: www.rijs- sen-holten.nl Maar er ligt ook een ant woordkaart klaar bij de re ceptie van het gemeente huis Rijssen, Schild 1, VIP in de bibliotheek Rijssen, Rabobank Rijssen-Entet (Boomkamp 31 in Rijssen) en Rabobank West Twente (Oranjestraat 10 in Holten) Ab Stegeman Makelaardij zal voor opdrachtgever bij inschrijving een perceel bouwland verkopen. Het perceel is gelegen aan de Pasopsweg (nabij Postweg) en valt binnen de Ruilverkaveling Rijssen. De inschrijving zal plaats hebben op dinsdag 28 oktober 2008. Nadere informatie en inschrijfformulieren zijn verkrijgbaar bij Ab Stegeman Makelaardij. Lichtenbergerweg 9, 7451 RP Holten T. (0548) 54 23 46 I. www.abstegemanmakelaardij.nl E. info@abstegemanmakelaardij.nl RIJSSEN/ HOLTEN - Bij de gemeente komen dagelijks veel meldingen binnen. Hiervoor is de meldlijn in gesteld: (0548) 854 856. Men kan de melding ook via de website doorgeven. Alle meldingen worden op één plek verzameld en van daar uit verspreid in de organisa tie. Het gaat om ruim 90 meldingen per week ofvvel HENKA WITGOED SERVICE Wij repareren al uw huishoudelijke apparatuur NU ook verkoop van 2e hands machines! Tel. 0548-62 53 36 Rijssen

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 2