Bordan Werkvoorbereider Renovatie "Bruna Waanders weer in Enterse handen!** UITNODIGING; Voor ons zijn 'cijfers TELEFONISTE/RECEPTIONISTE F'iS MENSEN Hemink Groep is op zoek naar een enthousiaste: www.heminkgroeiai.ni Wij verwachten; Wij bieden: GROEP Meesters in schilderwerk, compleet in onderhoud en afbouw Wij heten u van harte welkom op dinsdagmiddag 7 oktober a.s. tussen 16.00 uur en 19.00 uur aan de Dorpsstraat 110 te Enter, om onder het genot van een hapje en een drankje kennis te maken met de nieuwe franchise-onderneemster Helga Broeze-Tukkers, alsmede de medewerksters Frida, Mieke, Helma, Ini, Hesther, Angeliek en Nathalie. Nieuwe openingstijden (met ingang van 7 oktober 2008); Maandag t/m vrijdag: 9.00 uur - 18.00 uur Donderdag (koopavond): tot 20.00 uur Zaterdag: 9.00 uur -17.00 uur (Dinsdagmiddag gesloten vanaf 13.00 uur). In verband met een inventarisatie van de voorraad is de winkel op maandag 6 oktober a.s. gesloten. Dinsdagmorgen 7 oktober is de winkel wel geopend. Bruna Waanders Enter, Dorpsstraat 110, 7468 CN Enter, tel. 0547-381271, www.bruna.nl Dinsdag 30 september 2008 26 Powered by O JobTrack.nl Voor ons kantoor in Rijssen zijn we op zoek naar een enthousiaste Je bent het gezicht van de organisatie voor klanten en leveranciers die ons kantoor bezoeken. Je ontvangt gasten, maakt ze wegwijs en zorgt dat ze zo correct mogelijk worden geholpen. Maar door de centrale positie in het pand is jouw balie en werkplek ook een vanzelfsprekend knoop- en ontmoetingspunt voor collega's. Uiteraard verwachten we een goede telefoonstem en een servicegerichte instelling. Ook Bordan krijgt nooit een tweede kans voor een eerste indruk. En die eerste indruk van onze organisatie ben jij in veel gevallen. Behalve dat je de verantwoordelijkheid hebt voor de receptie en de telefooncentrale, zul je ook regelmatig secretariële werkzaamheden verrichten. Een goede beheersing van de Nederlandse taal ook op papier is daarom absoluut noodzakelijk. We hechten meer belang aan je praktische kwaliteiten dan aan een diploma, maar we denken dat een middelbare administratieve opleiding goed aansluit bij wat we van je verwachten. Een parttime dienstverband is bespreekbaar. Tevens is er plaats voor een SALARISADMINISTRATEUR Je gaat op onze gespecialiseerde afdeling zelfstandig de salarisadministratie voor onze klanten verzorgen. Daarom is het noodzakelijk dat je het Praktijkdiploma Loonadministratie in bezit hebt of dat zeer binnenkort haalt. De ontwikkelingen in wet- en regelgeving volgen elkaar snel op en we adviseren onze klanten dagelijks om daar zo goed mogelijk gebruik van te maken. Daarom verwachten we van jou dat je, net als wij allemaal, bereid bent om je continu bij te scholen en je kgnnis en vaardigheden blijvend uitte breiden. BORDAN BIEDT uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en uitgebreide aanvullende opleidingsmogelijkheden. Maar onze medewerkers waarderen vooral de prettige organisatie, de informele werksfeer en de intensieve contacten met klanten. Werken bij Bordan is jezelf ontplooien, vakmatig en als mens. Ben je uitgedaagd en wil je verder komen, stuur dan een sollicitatie met CV naar Bordan bedrijfsadviseurs accountants, t.a.v. Dhr. H. Kraa, Postbus 93, 7460 AB Rijssen of mail naar hkraa@bordan.nl. Wif je meer weten, dan geeft Dhr. Kraa graag antwoord op je vragen (0548 540450). WWW.BORDAN.NL INF0@B0RDAN.NL Bordan bedrijfsadviseurs accountants is met ruim vijftig medewerkers, verdeeld over vestigingen in Rijssen, Enschede en Albergen een gerenommeerd kantoor in Overijssel. De intensieve samenwerking tussen Accountants- Administratieconsulenten, belastingadviseurs, juristen en fiscalisten garandeert voor onze klanten uit het MKB en de medische sector een goed onderbouwd en persoonlijk bedrijfsadvies. Daarnaast onderscheiden we ons met uitgekristalliseerde praktische producten als Bordan salaris- en personeelsadministratie en Bordan Online. De persoonlijke relatie met iedere klant en de prettige manier van omgaan met relaties en collega's maakt Bordan bedrijfsadviseurs accountants tot een dynamisch kantoor waar cijfers wel belangrijk zijn, maar dan als gereedschappen om mensen betere kansen te bieden. Dat geldt voor klanten precies zo als voor medewerkers. Bedrijfsadviseurs Accountants Spinnerstraat 35 Postbus 93, 7460 AB Rijssen Hemink Groep in Borne is een dynamisch schildersbedrijf met ruim 200 medewerkers en diverse opdrachtgevers door het hele land. Directie en personeel streven naar het hoogste kwaliteitsniveau. Degelijk en betrouwbaar vakmanschap sta anhoog in 't vaandel. Uw sollicitatiebrief verwachten wij binnen 8 dagen t.a.v. de directie Postbus 46 7620 AA Borne Gildestraat 5 T: 074 2657080 F: 074 2668205 info@heminkgroep.nl Opleiding-/kennis niveau: MBO/HBO bouw kunde of voldoende praktijkervaring; Kennis van Autocad en het office-pakket is een pré; Opstellen en bewaken van projectbegroting; Het onderhouden van contacten met diverse opdrachtgevers; Werkgebied geheel Nederland; Een flexibele en positieve instelling. Salaris conform leeftijd en ervaring; Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals pensioen en spaarloonregeling, auto van de zaak etc.; Een positieve werksfeer met doorgroei mogelijkheden in een jong dynamisch team; Full-time functie.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 26