Nog even serieus oefenen voor de playbackshow Keune Bridgedrive langs drie kroegen Hollens Nieuwsblad Nick Simon voor tweede Keunefeesten Holten Gratis naar binnen Verkoop kaarten Krijg je geen genoeg van de Keunefeesten? Dinsdag 2 september 2008 De meningen lopen nogal uiteen: de één vindt het leuk dat Yes-R komt, de ander vindt dat nu meer iets voor kinderen van zeven en acht jaar. Sommige kinderen willen alleen maar Engelstalige artiesten horen, anderen vinden dat Jan Smit best eens terug mag komen. Maar over één ding zijn alle kinderen het eens: de donderdagavond van de Keunefeesten is gewoon hartstikke gezellig. De eerste dag van de Keune feesten is voor iedereen gratis toegankelijk. Op deze donder dag treden Yes-R en Crystal Dream op. Verder is de zaterdagmiddag gratis toegankelijk. De Hoolter Korhanen verzorgen dan het Meedeinfestijn in de tent. Lekker uit volle borst meezingen en meedeinen op Nederlandstalige liederen. Basisscholieren mogen daar naast zondagmiddag gratis naar binnen. Passepartouts en kaarten voor de vrijdagavond zijn uitverkocht. Wel is het mogelijk om nog los se kaarten voor de andere dagen afzonderlijk te kopen. Deze kos ten in de voorverkoop 8 euro per stuk. Mochten er dan nog kaar ten over zijn, dan zijn deze aan de tent te koop voor 10 euro per stuk. De voorverkoopadressen: Blokker van de Maat Foto ten Velde VW Holten Eetcafé 't Klavier Grandcafé 't Keuntje Café Jansen (Boer Biet) Café Bierlokal am Bahnhof Keunefeesten: gewoon hartstikke gezellig betreft stellen de basisschoolleerlin gen sowieso voor de dag op te split sen: een deel voor jongere kinderen en een deel voor de jeugd van 10 tot en met 15 jaar. En daarbij moet dan goed opgelet worden of er geen ou dere jeugd binnenkomt. "Die duwen ons altijd aan de kant en gaan dan vooraan staan", vinden de jonge feestbezoekers. Kim Zweers (11), Suzan Bruggeman (12), Daan Jalving (11), Tess Sche perman (10), Marissa Beldman (11), Suzanne Geerling (12) en Fleur Bloe- mendaal (11) zijn allemaal al eens naar de donderdagavond van de Keunefeesten geweest en dit jaar zijn ze er zeker weer bij. "Welke artiest er dan komt maakt eigenlijk niet zo heel veel uit, we vinden het gewoon hartstikke gezellig met elkaar", zeggen ze. Dat wil echter weer niet zeggen, dat ze geen voorkeur heb ben. Chipz! en K3, dat hoeft echt niet meer, daar zijn ze veel te oud voor. Wat dat Als die splitsing er komt, wil overi gens niemand de playbackshow mis sen: die is veei te leuk. Daar kunnen de organisatoren trouwens ook best wat ideeën uit halen; tenslotte doen de kinderen acts van artiesten die ze zelf leuk vinden. Daarbij hoeft ook niet altijd gezongen te worden. "To neel, dans of acrobaten, dat is mis schien ook wel een keer leuk. Of een talentenjacht." Ideeën te over dus. Ondanks al die uiteenlopende voorkeuren zijn de da mes en heer het over één ding hele maal eens: "De Keunefeesten is het leukste feest in Holten." De basisscholieren vinden de Keunefeesten het mooiste feest in Hotten. FOTO: )OHAN BOLINK Eigenlijk moeten ze nog we! even serieus oefenen, an ders gaat straks hun hele dans ongelijk. Maar dat is wel wat lastig, met zo'n grote groep. Suzanne Geerling (12), Laura Dommerholt (12), Robysanne van der Donk (11), Sanne Nijland (11) en Kimberly Traanman (11) staan don derdagmiddag voor de Haarschool op het podium in de feesttent om 'What Dreams Are Made Of' van Hillary Duff te playbacken. Veel bridgers hebben na de (lange) zomerstop zin in een dagje gezellig bridgen. Daartoe geven de Holtense bridgeclubs volop gelegenheid want zij houden, in samenwerking met de Keunefeesten, zaterdag 13 september de vierde Keune Kroegen Bridgedrive. In drie horecagelegenheden in het dorpscentrum van Holten wordt om 10.00 uur begonnen met deze gezelligheidsdrive. Er worden zes ronden van vier spellen gespeeld op drie ver schillende locaties. In principe wisselen alle spelers na elke ronde van locatie. Deze liggen op geringe loopafstand van el kaar in het centrum. De kosten voor deze dag be dragen 35 euro per paar. Hier voor krijgt men op de eerste lo catie koffie met cake of koek en tussen de middag een uitge breide lunch/ koffietafel. Wie mee wil doen, schrijft zich in door overmaking van het in schrijfgeld op bankrekening 3285.75.518 t.n.v. J.P. Hanen- burg in Holten onder vermel ding van de naam en adres van beide partners. De inschrijvin gen worden geaccepteerd in volgorde van binnenkomst want het aantal paren is, ge zien de ruimte bij de accom modaties, gelimiteerd tot 48 paren. Rond 16.30 uur is de prijsuit reiking en ontvangen de win naars de unieke Keune-bokaal. Om het gezelligheidsaspect te benadrukken zijn er geen geld prijzen te winnen. Nadere inlichtingen bij Anita Haan, telefoon 0548-365174 of digitaal bij Joop Vreriks: j.vreriks@gmail.com Lees dan dinsdag na het Keuneweekend het verslag in het Holtens Nieuwsblad. Thuis op de bank nog even nagenieten van het mooie feest en de herinneringen vasthouden. Geen Holtens Nieuwsblad? Bel dan nu naar 053-4842 383 of stuur een e-mail naar: abonnementen@whm.wegener.nl on neem een abonnement. Voor 49,70 euro krijg je dan een laarlang wekelijks het laatste nieuws uit Holten op de deurmat. Eigenlijk zouden Laura, Robysanne en Kimberly het nummer met z'n drieën vertolken, maar ja, als je vriendinnen vragen of ze mee mogen doen, zeg je toch geen nee? Het lied je kenden ze allemaal al uit hun hoofd voor ze begonnen met oefe nen, dus dat gaf de meiden mooi de kans er een hele dansroutine aan toe te voegen. Ze playbacken dus niet al leen, ze dansen er ook nog bij. Dat ze op het podium mogen staan donderdagmiddag is een hele presta tie. Eerst moesten ze de beste van hun eigen klas worden en dat ging maar net. De juf kon echt niet beslis- sen: er moest zelfs van beide groep jes een tweede optreden aan te pas komen. De dames mochten uiteinde lijk de klas vertegenwoordigen op het creapodium, omdat ze beter play backten dan de andere groep en het is tenslotte een playbackshow. Op dat creapodium moesten de dames vervolgens de beste acts uit de ande re klassen verslaan. Als prijs mogen ze - onder toeziend oog van alle 350 andere basisscholieren uit Holten - hun nummer nog één keer op het podi um doen. En dat vinden de dames leuk. "Het is ons laat ste jaar, dus het is extra leuk dat je het afscheid in de tent mag doen", zeggen ze. Geen van de meiden heeft namelijk ooit in de tent gestaan, al hebben ze het allemaal eerder geprobeerd. Dit jaar is het dan eindelijk gelukt. Donderdag staan ze samen met 36 andere deelnemers - in totaal tien optredens - op het grote podium. Wie wil komen kijken hoe de dames het er vanaf brengen, moet tussen 13.45 en 15.00 uur in de feesttent op Kalfstermansweide zijn. Nick Simon staan de vrijdags van de Keunefeesten op het podium. Het opmerkelijke succesverhaal van het Volendamse duo Nick Simon bereikt een aantal diverse nieuwe ijk- punten. Het debuutalbum Nick Simon staat meer dan honderd weken in de al- bumlijsten en nog steeds ontdekken nieuwe muziekliefhebbers deze veel zijdige cd. Ruim 85.000 exemplaren zijn er al van verkocht, voor een de buut zeker opmerkelijk. Het in september verschenen tweede album 'Vandaag' heeft inmiddels de grens van de honderdduizend ver kochte exemplaren doorbroken. Het Volendamse duo Nick Simon staan vrijdagavond in de tent. Sinds de release ervan staat 'Van daag', met daarop naast de huidige single 'Rosanne' ook de hitsingles 'Kijk Omhoog' en 'Pak Maar M'n Hand', vrijwel onafgebroken in de al bum top tien. De single 'Rosanne' is veelvuldig op de radio te beluisteren en op televisie zijn Nick Simon nadrukkelijk aan wezig als muzikale gasten in shows als 'Mooi Weer de Leeuw', 'Life Cooking', bij Ivo Niehe en Robert Jensen. Daarnaast krijgen zij onder steuning vanuit TMF via het pro gramma 'Reaction' en de in Florence geschoten videoclip die op rotatie staat.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 21