Verover een basisplaats bij FC Twente Reserveer snel uw Premium Sent! 053 - 852 55 25 Business en fun komen sa neu in een Premium Seat. Voetbal bij FC Twente moet je beleven. Dankzij de nieuwe Premium Seats in de Grolsch Veste kunt u genieten van alle competitie-, Europese-, beker- en play-off wedstrijden. U krijgt uw vaste luxe zitplaats op de Oost-tribune met een schitterend zicht op het veld. U wordt meteen teamgenoot in een aantrekkelijk zakelijk netwerk. Bovendien heeft u nog andere voorrechten, zoals toegang tot de FC Twente Lounge en restaurant. De prijzen voor de Premium Seats variëren van 1000,- tot 1500,- per jaar. Zakelijk zijn deze kosten natuurlijk fiscaal aftrekbaar. De transfer periode is al geopend! En op is op. Verover dus snel uw vaste basisplaats voor het seizoen 2008-2009. En reserveer direct uw Premium Seats: Premium Seats Johan Teesink van Het Financieel Atelier uit Hengelo (O) heeft privé al jaren twee stoelen bij FC Twente. Met twee Premium Seats wil hij nu ook zijn zakelijke relaties laten genieten van het voetbal. "Daarnaast draait het natuurlijk om netwerken en naamsbekendheid opbouwen met ons financieel plannings kantoor. Maar als trouwe Twente-fan willen we vooral onze club helpen en lol beleven aan het voetball En dat kan prima met de Premium Seats. Het is laagdrempelig: je betaalt alleen de stoel en verder geen gekkigheid. En als je wilt, kun je er met een lunch of diner toch een compleet programma van maken. Een stoel op maat dus, net als ons advies!" Postadms: Posbus 664, 7500 AN Snscbecte j T 053 - 852 5b 261 F 053 - 852 65 55 info@fctwentM www.fctwenie.nf

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 16