Overhangend groen collecte Nierstichting Militaire oefening Op weg naar een huurwoning www.qoedewoninqriissen.nl Op onze website www.goedewoningrijssen.nl kunt u zich ook inschrijven voor één van deze woningen De Woonkeuzebon dient uiterlijk a.s. maandag vóór 9.oo uur binnen te zijn bij: De Goede Woning, Boomkamp 16, 7661 AX Rijssen Dinsdag 2 september 2008 Woningmarkt Reageren op het woningaanbod is ook mógetijk via internet; Openingstijden: Maandag t/m Vrijdag v?n 8.00-12.00 uur en 13.00 -17.00 uur Vrijdagmiddag gesloten 13 De Goede Woning Rijssen Postbus 89, Boomkamp 16 7460 AB, Rijssen Tel. (0548)513 612 Fax(0548)540 533 www.aoedewoningriissen.nt Advertentienummer 8.18.2 Schoolstraat 68, RIJSSEN Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kate huur: Servicekosten: Centrale verw.; Zolder: Bijzonderheden: Beschikbaar ca.: seniorenwoning 2, waarvan 1 op de begane grond, dicht €420,57 22,52 combi HR-ketel met vaste trap naar 1e verdieping tussenwoning, alarmering aanwezig 01-10-2008 Geen inkomensvoorwaarden Personen vanaf 60 jaar krijgen voorrang Karet Doormanstraat 56b, RIJSSEN Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Bijzonderheden: Beschikbaar ca.: aanleunwoning De Reling 2 open €425,49 44,87 combi HR-ketel op 1e verdieping, alarmering en lift aanwezig 01-10-2008 Geen inkomensvoorwaarden Personen vanaf 60 jaar krijgen voorrang Aanvrager heeft belangstelling voor de woning(en) Adv. nr. Adv. nr. Adv Straat Straat Straat j Gegevens aanvrager Voorletters:Achternaam: (^j) Man Vrouw Straatnaam: Huisnummer: Postcode: Woonplaats: j Telefoon: Mobiel: E-mailadres: Geboortedatum: Aantal verhuizende personen: (Gezamenlijk) belastbaar jaarinkomen 2007 (Incl. meeverhuizende kinderen) Indien uw geschat belastbaar jaarinkomen van 2007 20% of meer afwijkt, dan dient u ook dit inkomen te vermelden. Geschat belastbaar inkomen 2008: Woonsituatie O Zelfstandig in koopwoning O Zelfstandig in huurwoning Gemeente Rijssen-Holten O Zelfstandig in huurwoning overig Q Starter O Inwonend bij (naam) sinds: Q Anders, namelijk Door de woonkeuzebon in te vullen doet u mee voor de woning, waarvoor u interesse heeft. Als u wilt reageren op twee of drie woningen is de volgorde van invullen bepalend voor de mate van uw belangstelling. Uw inkomen moet voldoen aan de (inkomens) voorwaarden. De bon moet juist en volledig ingevuld worden. Puntentelling Vanaf de leeftijd van 18 jaar kunt u via de woonkeuzebon reageren op woningen. Opbouw punten De puntentelling start vanaf het moment dat u voor de eerste keer reageert op een geschikte woning*. Dit kunt u kenbaar maken via een woonkeuzebon. U kunt zich ook laten registeren als woningzoekende bij ons kantoor of via de website www.goedewoningrijssen.nl. Vanaf de datum van uw eerste reactie of registratie krijgt u 1 punt per maand toegekend. Om doorstroming te bevorderen starten woningzoekenden die een huurwoning in de gemeente Rijssen-Holten achterlaten met 12 punten extra. In totaal kunt u maximaal 60 punten opbouwen. Bij elke 6e keer dat u reageert op een geschikte woning, krijgt u 1 punt extra toegekend. Geschikte woning U reageert op een geschikte woning indien u voldoet aan de gestelde voorwaarden. Ten eerste moet uw inkomen aansluiten bij de huurprijs van de aangeboden woning. Ten tweede moet u voldoen aan de criteria die bij de advertentie staan vermeld bijvoorbeeld: "minimaal 2 personen of leeftijd vanaf 30 jaar", "personen vanaf 60 jaar" of "starters". Minpunten Indien u reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert zonder geldige reden, dan worden 12 punten in mindering gebracht. Indien u reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert voor de tweede maal zonder geldige reden, dan vervallen uw opgebouwde punten. Indien u 3 jaar niet meer reageert op een woning, dan vervalt uw inschrijving en opgebouwde punten. Indien u verhuist uit uw huidige woning, dan vervallen uw inschrijving en de opgebouwde punten. Toelichting Wij gaan ervan uit dat woningzoekenden serieus op zoek zijn naar een huurwoning e_. zich niet op voorhand laten registreren voor het geval datof alleen reageren om punten op te bouwen. Daarom worden actief woningzoekenden beloond en wordt de mogelijkheid opengelaten om correcties toe te passen bij niet-serieuze reacties. Zet- en drukfouten voorbehouden RIJSSEN/ HOLTEN - Wie kent het probleem niet. Lopend over een trottoir dat belemmerd wordt door overhangend groen. Of rijdend over de openbare weg waarbij takken tegen het 'oertuig komen. Overhangende takken van bo nten en struiken mogen name lijk geen overlast veroorzaken voor weggebruikers. Om dit soort overlast te beperken is in °e Algemene Plaatselijke Veror dening (APV) hiervoor een arti kel opgenomen. 'oor de veiligheid is het soms nodig dat de gemeente u hierop aanspreekt of schriftelijk bena dert. Want beplanting in de tuin mag het uitzicht niet belemmeren, weggebruikers niet hinderen en geen gevaar veroorzaken, bij voorbeeld door een opzwiepen- de doornenstruik. De gemeente adviseert de de planten in de min te snoeien, te knotten, op te binden of te verwijderen als dit noodzakelijk is. Als richtlijn geldt een minimale hoogte van 2,20 meter boven het trottoir als criterium. RIJSSEN/ HOLTEN - Ruim 75.000 vrijwilligers van de Nierstichting gaan van 14 tot en met 20 september van deur tot deur tijdens de Na tionale Collecteweek. De Nierstichting bestaat 40 jaar en grijpt dit jubileumjaar aan om extra geld in te zamelen voor het realiseren van door braken in het voorkómen en de behandeling van nierziek ten. Tienduizenden Nederlanders hebben nieren die niet goed functioneren. Door een aan geboren afwijking, een ont steking of een nierbeschadi ging. In de campagne voor de Collecteweek staan drie nier patiënten centraal, die als geen ander weten wat het be tekent om een nierziekte te hebben. De Nierstichting roept iedereen op zich via www.nierstichting.nl als col lectant aan te melden en in de derde week van september met een collectebus van deur tot deur te gaan. RIfSSEN/ HOLTEN - Het Minis terie van Defensie houdt maan dag 1 september tot vrijdag 5 september een militaire oefe ning- De oefening vindt globaal plaats in het gebied (vierhoek) dat be grensd wordt door de gemeen ten Zutphen, Aalten, Haaksber gen en Rijssen-Holten. In principe wordt de bebouwde kom van de plaatsen in het aan gegeven gebied gemeden. Verder wordt door de oefenlei ding er alles aan gedaan om het burgerverkeer zo minimaal mo gelijk te hinderen. De oefenen de eenheid vraagt voor het ge bruik van particuliere terrei nen/objecten toestemming van de eigenaar(s)-/beheerder(s). Indien men, ondanks alle voor zorgsmaatregelen door de oe fenleiding, schade van de oefe ning ondervindt dan kan men de schade melden bij het Minis terie van Defensie in Den Haag, sectie Claims, telefoon 070-339 67 01. Voor meer informatie of klach ten, telefoon 0521-347 831.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 13