KOOIKER M/TOMA TISE R1UQ Bestel nu online!!! Hoe? www.kooikerautomatiseringnl 00 O? -\\f> Spoedtarief rijbewijs goedkoper Teruggaaf op gemeentebelasting Wij hebben al computers v.a. incl. btw ""^Qverijssel www,kooikerautomat!seringnl Voordelig een nieuwe computer? Spoelerstraat 48 - Rljssen Tel. 0548-54 07 55 - Fax. 0548-54 07 24 lnfo@koolkerautomatiserlng.nl Tijd: 10.00 - 16.00 uur Waar: Polman stadion (Heracles) Stadionlaan 1 - Almelo Wist u dat de klikprothese in het basispakket zit en vrijwel volledig vergoed wordt? Om al uw vragen omtrent gebit en gebits verzorging te beantwoorden organiseren TPP Schultz en TPP Webbink, samen met een tandarts-implantoloog, een OPEN DAG. Tijdens deze open dag is iedereen welkom, want er is veel meer mogelijk dan u denkt. Ook mensen die al een kunstgebit hebben kunnen veel te weten komen over mogelijke ongemakken die gemakkelijk verholpen kunnen worden door het bestaande kunst gebit te rebasen en/of te slijpen. Dus aarzel niet om op zaterdag 30 augustus naar het Polman stadion (Heracles) te komen. Wij vinden het fijn u te mogen begroeten. Schultz Webbink Bekendmaking Dinsdag 26 augustus 2008 30 ■2T RIÏCCEM/ WnTTPM - Hp nnlznc- rn vnnr mppmprsnnnshllkhni I- mppmprsnonshllishoudine R1JSSEN/ HOLTEN - Wie snel een rijbewijs wil ophalen bij de gemeente, kan dat straks goed koper doen. Volgens een e- mail die de gemeente van de Dienst Wegverkeer (RWD) kreeg, is het spoedtarief name lijk sinds 1 augustus verlaagd van 40 naar 30 euro. Vanwege de zomervakantie kan de ge meenteraad hier echter niet eerder dan op 29 september een besluit over nemen. Omdat sinds 1 augustus slechts 30 euro per spoedaan vraag hoeft worden betaald aan de RWD, neemt de ge meente dit over. De raad zal dan eind september dat for meel met terugwerkende kracht gaan goedkeuren. RUSSEN/ HOLTEN - De onkos ten van het inzamelen van afval valt dit jaar lager uit. Daarom krijgen alle huishoudens in de gemeente volgend jaar een een malige korting op hun gemeen tebelasting. Het gaat om een korting van 25 euro voor een persoonshuishoudens en 35 eu ro voor meerpersoonshuishou- dens. "We hebben afgesproken om de afvalverwerking 100 pro cent kostendekkend te maken", zegt wethouder Willem ter Schure. De kosten voor volgend jaar worden echter hoger. Daar om wordt de afvalstoffenheffing naar boven bijgesteld. Een meerpersoonshuishouding gaat 8 euro meer betalen, wat uitkomt op 241 euro. Een een persoonshuishouden betaalt volgend jaar 5 euro meer: 173 euro. De verhoging heeft te ma ken met de stijgende tarieven voor stortkosten van het restaf val. Subsidiemogelijkheid voor vrijwilligerswerk in Overijssel 2009 Gedeputeerde Staten van Overijssel maken vrijwilligersorganisaties attent op de mogelijkheid om een subsidie aan te vragen voor vrijwilligerswerk dat in 2009 in Overijssel plaatsvindt. Doel van de subsidieregeling is kleine vrijwilligersorganisaties in Overijssel te ondersteunen in de kosten van bestuur, activiteiten en/of kadertraining. Vrijwilligersorganisaties kunnen een subsidieaanvraag indienen, als zij: een maatschappelijke meerwaarde hebben; ten minste op regionale schaal werkzaam zijn, dat wil zeggen in ten minste 3 Overijsselse gemeenten; statutair in Overijssel gevestigd zijn en rechtspersoonlijkheid bezitten; hoofdzakelijk in Overijssel vrijwilligerswerk verrichten; werkzaam zijn op één van de volgende terreinen: milieu, natuur, landschap, integratie, opheffen sociale achterstand, welzijn, zorg, emancipatie, sport, kunst, cultuur of educatie; niet in staat zijn zelf in de kosten voor bestuur, activiteiten en/of kadertraining te voorzien; niet over betaalde formatieplaatsen beschikken. De subsidie kan worden aangevraagd middels een aanvraagformulier. Dit aanvraagformulier is verkrijgbaar, vanaf 15 augustus 2008, via internetpagina http://provincie.overijssel.nl/e-loket Let op: in afwijking van voorgaande jaren is de indieningstermijn gewijzigd! De subsidieaanvraag dient vóór 1 oktober 2008 door de provincie te zijn ontvangen. Aanvragen die na 1 oktober 2008 bij ons worden ingediend zullen niet in behandeling worden genomen. Voor meer informatie kunt u bellen met mevrouw R. Broekhuisen (038 499 83 62). provincie €2S9f tandprothetische praktijk tandprothetische praktijk Almelo tel. 0546-568090 Nijverdal tel. 0548-622710 Rijssen tel. 0548-540505 WÊfiÊSt

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 30