Harmsel Reg geland. Groen HOVENIER M/V Reggeland Groen EuröDev N 'f» gas water elektra PROJECTLEIDER/ WERKVOORBEREIDER/ CALCULATOR V/M l.v.m. toenemende werkzaamheden zijn wij met spoed opzoek naar een gemotiveerde; FUNCTIE EISEN: - MBO opleiding in de groene richting - Werkervaring in de hovenierssector - Zelfstandig, representatief, ondernemend, goede mentaliteit. - Rijbewijs B/E, spuitlicenties, VCA Schoolverlaters worden ook uitgenodigd te solliciteren. Wij bieden: - Prettige werksfeer - Goede secundaire arbeids voorwaarden - Beloning volgens VHG CAO - Zeer afwisselend werk Durf jij ons team te versterken? Stuur dan binnen 14 dagen je sollicitatie/CV naar: t.a.v. W. Bruins, Kryptonstraat 29, 7463 PB Rijssen of per email: info@reaaelandaroen.nl v/d weeK v/d me Lavendelplanten groot of klein 3 halen 2 BETALEN Hoveniersbedrijf Commercieel Technisch Project Manager - Internationaal- J Eén keer per week op vrijdag bezorgen. Leeftijd vanaf 13 jaar! Dinsdag 19 augustus 2008 12 Onze opdrach tgever Ter Harmsel is een gerenommeerd installatie bedrijf uit Rijssen en bestaat sinds 1967. Zij voeren alle voorkomen de soorten installatiewerk uit in zowel bestaande woningen als nieuwbouw-, renovatiewoningen en utiliteitsprojecten. Samen met een jong en enthou siast team van ongeveer 30 personen waarborgen zij de kwaliteit. Als totaalinstallateur werken zij zowel voor zakelijke als particuliere opdrachtgevers. The People Company begeleidt de sollicitatieprocedure voor Ter Harmsel Installatiebedrijf. Bel voor meer informatie met Judith Scholman, The People Company Rijssen: 0548-515994Je kunt direct solliciteren via www.thepeoplecompany.nl of schrijf naar: The People Company, Stationsdwarsweg 1,7461 AR Rijssen. Jouw functie Je bent verantwoordelijk voor het zelfstandig uitwerken van calculaties/tekeningen naar werkopdrachten. Ook zorg je voor de inkoop van projectgebonden materialen. Verder ben je verantwoordelijk voor de overdracht van het project aan de montage. Je hebt gevoel met cijfers en financiën en vindt het leuk om betrokken te zijn bij alle facetten van het project. Je bent verantwoordelijk voor het maken van offertes en je belt deze na. Tevens bezit je de capaciteit om een project zo goed mogelijk te laten verlopen. Je houdt overzicht op de projecten en met regelmaat controleer je de projecten ter plaatse. Wij vragen Voor deze functie zijn we op zoek naar iemand met minimaal een afgeronde MTS opleiding en je bent in het bezit van de aanvullende vakgerichte opleiding GAWALO. Je hebt ervaring met Autocad en Stabicad. Verder kun je zowel zelfstandig als in teamverband werken. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit en je bent in het bezit van een rijbewijs. Tevens ben je leergierig en ben je bereid tot het volgen van aanvullende studies. Je hebt een gezonde commerciële drive, toont initiatief en weet van aanpakken. Geen 4.95 maar r Aanleg/Onderhoud - Smjbloemenstal Tuincentrum - Tuinarchitectuur - Modeltuinen Open. ma. t/m vr. 8.00 - 18.00 do.koopavond tot 20.00 za. 8.00 - 17.00 Tel.0547-361 412 Fax 0547-364 310 Alle aanbiedingen zijn geldig van 21 t/m 27 augustus Zolang de voorraad strekt Potkamp 2, 7475 TR Markelo www.hoveniersbedrijf-bloemendal.nl EuroDev is een internationaal georiënteerd bedrijf met vestigingen in Nederland en Frankrijk. We vertegenwoordigen Amerikaanse bedrijven op het gebied van marketing en verkoop en fungeren als hun Europese kantoor. Vanwege groei zoeken wij een: Functie: Je bent verantwoordelijk voor de Europese business development voor een drietal Amerikaanse relaties. Samen bepaal je de strategie, je doet markt onderzoek, zoekt afzetkanalen, benadert potentiële klanten en bouwt een netwerk op. De functie vereist reizen op Europees niveau (30%). Zie voor de volledige vacature www.eurodev.com Reactie: Graag ontvangen we je sollicitatie binnen een week per e-mail: EuroDev B.V., tav. R. Schutte, Ninaberiaan 83, 7447 AC Hellendoorn, Tel: 0548-659000, E-mail: hr@eurodev.com ^WGGGNGRHuis-aan-huisMedia ja, ik wil «cle Weekendkrant bezorgen Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Geboortedatum: bllen kan van maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur naar telefoonnummer 053 - 484 23 24. I Of stuur de volledig ingevulde bon in een envelop zonder postzegel naar Dé Weekendkrant, htwoordnummer 97,7500 VB Enschede. Of per email: bezorgingweekendkranttwente@whm.wegener.nl

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 12