Vallende sterrenregen SELECT SPORT Absolutely Lucky weer terug Sport en vrijetijdskleding alles met stip nu 50% korting (v.d. adviesprijs) alle sportschoenen op de tafel (met stip) uitzoeken slechts 25 per paar Nieuwe artiest Elsrock rteskooB Teenageparty TT Mini-Loempia's, groente, 60x15 gr.... 2.98 Shaslicks, barbecue, rail a 9 pennen,7956.95 Patat frites, Belgisch topmerk, 2Vi kilo 2.45 Soepgroente10-mix, 2% kiio.wê 2.45 -E2ED223 MOOI WEERTIP! BARBECUE PAKKET A 13.95 APPEL- PUNTEN 4.50 Vrieskoop Diepvrieshal Holten Grotestraat 33 RIJBBEn 0548-514185 Leemspoor rijdt zaterdag Dinsdag 12 augustus 2008 REGIO - De zogenaam- goed te bekijken, de Perseïden zijn bij on bewolkt weer in de nacht Perseïden zijn meteoren af- komstig uit het sterrenbeeld van dinsdag U op Perseus. Wie een dezer dagen woensdag 13 augustus bij een heldere nacht een tijdje diepvriesproduktenu y- Bamischijven Elite, i8xi3ogr.,7*5.. 6.95 10%Vleeskroketten, 28x100 gr,ros.. 6.95 Soepballetjes, Enkco, 1 kiio, rso.... 6.50 Hamburgers Minute, iox9ogr.,ir95.3.98 Kip-Drumsticks, gegaard, 1 kilo, 8/10 st..4.95 Kipschnitzels Friki, ioxioogr.,7*5.5.95 Zalmfilet, 750 gram, 5/6 stuks, *96.-3.98 Usgezichtjes, doos a 6 stuks,27751.98 Aanbiedingen zijn geldig van 11 t/m 23 augustus2008. Uitgebreid assortiment; snacks, vlees, groente, soepen, ijs, gebak, salades, gourmet- en barbecueprodukten. 4 pers., 5 soorten vlees Doos a 10 stuks Keizersweg 50 Holten (Industrieterrein De Haar) OPENINGSTIJDEN: maandag: 13.00-17.30 donderdag: 09.00-20.00 dinsdag: 09.00-17.30 vrijdag: 09.00-20.00 woensdag 09.00-17.30 zaterdag: 09.00-17.00 Voor nog meer voordeel: www.vrieskoop.nl De aarde 'vliegt' de komende weken door meteorenstof. Hier door zijn veel vallende sterren te zien. naar de hemel kijkt maakt al een grote kans een zogenaamde val lende ster te zien. In werkelijkheid gaat het om een stof- of gruisdeeltje dat uit de ruimte de atmosfeer van de aarde binnenvalt. Dat vallen ge beurt met een snelheid van 15 tot wel 70 kilometer per secon de. Door de enorme wrijving als ge volg van die hoge snelheid, wordt de lucht voor die deeltjes samengeperst en sterk verhit. We zien dus niet het gloeiende stofdeeltje, maar de geïoniseer de lucht als het oplichtend spoor, en dat noemen we een vallende ster. Veel van het me teorenstof is afkomstig van ko meten, een ander boeiend as tronomisch fenomeen. In dit geval van de Perseïden is dat stof afkomstig van de komeet Swift Tuttle. Deze komeet werd voor het eerst onafhankelijk van your professional sportshop elkaar ontdekt in 1862 door de Amerikaanse astronomen Le wis Swift en Horace Tuttle. Het duurt ongeveer twee weken dat de aarde de stofbaan van deze komeet volledig heeft door kruist, dus zijn er in de weken voor en na 12 augustus elke nacht al wel een aantal meteo ren te zien, per uur zijn er ge middeld wel tien. Het astronomische hoogtepunt - waarbij er sprake kan zijn van een hele regen aan meteoren te gelijk - ligt echter in de nacht van dinsdag 12 en woensdag 13 augustus. Het wordt voor de liefhebbers overigens wel een latertje want vallende sterren zijn het mooist als het volledig donker is. Dat betekent dit jaar in elk geval even wachten tot na 01.00 want dan gaat de maan geheel onder. En de weergoden moeten ons gunstig gezind zijn. RUSSEN - De voorverkoop voor de derde editie van het Elsrock festival is in volle gang en het speelschema staat nu on-line op www.elsrock.nl. De organisatie heeft van twee al bevestigde bands een af zegging ontvangen. Het Duit se powermetal gezelschap Brainstorm heeft wegens ziekte in de familie haar op treden in Rijssen moeten an nuleren. Vervanger is de Brit se groep The Rotted. De band, die tot voor kort onder de naam Gorerotted actief was, speelt innovatieve death metal waarbij ook punkin- vloeden de kop opsteken. Daarnaast is de zanger van Gener-c wegens poliepen op zijn stembanden niet in staat om op zaterdag 30 augustus a.s. het podium op te stap pen. De organisatie van Els rock heeft dit opgelost door de rockmetal band Krakatu uit Eibergen te contacteren. Zij zullen om 12.00 uur als eerste act het podium betre den. Vanaf het middaguur tot elf uur 's avonds zullen de volgende groepen afwisse lend op twee podia te zien zijn: Pro-Pain (USA): Deathstars (SWE); Heaven Shall Burn (D); Ancient Rites (B); Mother Misery (SWE); The Rotted (UK); Cruachan (IER); Deto nation (NL); Defender (NL); Carnal Leftovers (NL); Delu- zion (NL); Escutcheon (NL); Krakatu (NL). Het speelschema voor 30 au gustus is: 12.00 -12.25 Kraka tu; 12.30 - 13.00 Escutcheon; 13.05- 13.35 Deluzion; 13.40- 14.20 Defender; 14.25 - 14.55 Carnal Leftovers; 15.00 -15.45 The Rotted (ex-Gorerotted); 15.50 - 16.30 Detonation; 16.40 - 17:25 Cruachan; 17.30 -18.10 Mother Misery; 18.20- 19.20 Heaven Shall Burn; 19.30 - 20.20 Ancient Rites; 20.30 - 21.30 Deathstars; 22.00 - 23.00 Pro-Pain. Kaarten zijn voor 20 euro te koop via www.elsrock.nl en de volgende voorverkoop adressen: VW Rijssen, Nij- verdal, Holten, Tapperij De duizendpoot, London Mode Almelo en Zwolle, Cult Art Tattooshop Nijverdal en Po- peye Hengelo. Verder kun nen via de site van Elsrock E- tickets en gewone tickets worden besteld. Op de dag zelf zullen ook nog voldoende tickets te koop zijn. De kosten bedragen dan echter 25 euro per kaartje. Als MEN vragen heeft of in formatie over Elsrock 2008 wil inwinnen, kan men altijd contact met de stichting op nemen. Stichting Elsrock, Nieuwiandsweg 39, 7461 VP Rijssen. E-mail: info@els- rock.nl www.elsrock.nl RIJSSEN - De eerstvolgende Teenageparty vindt plaats woensdag 13 augustus. Net als de afgelopen Teenage- party's gaat het ook nu weer een ontzettend leuk feestje worden. Als het weer het toelaat kunnen de teenagers ook nog wat ex tra's verwachten. Lucky Co Teenageparty, woensdag 13 augustus, aan vang: 19.00 uur, einde; 23.00 uur. Entree: 3.50 euro in de voorver koop en 4.50 euro aan de kassa Leeftijd: 12 tot en met 15. RIJSSEN - Het Rijssens Leemspoor houdt in de maanden juli en augustus elke zaterdag een rijmiddag. Wie zin heeft in een ritje met het leemtreintje door de bos sen ten zuiden van Rijssen kan op zaterdag 16 augustus tussen 13.00 en 16.00 uur op stappen bij het parkeerter rein van het sportvelden complex De Koerbelt aan de Arend Baanstraat. De rit duurt ongeveer een uur. Spoorkaartjes kosten drie euro, kinderen tussen 0- 2 mogen gratis mee maar moeten bij volle tremen op de schoot worden genomen. In de stationsrestauratie bij de remise in het bos bij de Markeloseweg zijn frisdrank en kleine versnaperingen te koop. RIJSSEN - Na een korte zomer stop is Absolutely Lucky vrijdag 5 september helemaal terug en met niks minder dan een line up waar vele liefhebbers onge twijfeld hun vingers bij gaan af likken. Absolutely Lucky heeft zich het afgelopen jaar geprofileerd als een concept waarin verschillen de dj's met gevarieerde stijlen zorgden voor een grote mix van de beste muziek. De komende editie zal nog spectaculairder worden dan de voorgaande want Absolutely Fresh Enter tainment en Lucky hebben be sloten een extra area toe te voe gen. Deze area zal compleet in het teken staan van de beste techno gedraaid door twee nieuwe residents en niemand minder dan een van de vaders van de Nederlandse Detroit techno, Steve Rachmad. Dit is echter slechts het spreekwoor delijke topje van de ijsberg want in de grote zaal zal de avond in het teken staan van heftig pom pende beats gedraaid door Ben ny Rodrigues en van misschien wel een van de grootste door braken dit jaar, uit Italië, Crookers. De avond zal om 22:00 uur wor den geopend door een jonge ta lentvolle dj die opviel tijdens zijn optreden in de talentarea, Kid Broke. Opbouwend met zijn sound die varieert van progres sive naar minimal/techno zal hij de weg vrij maken voor Ben ny Rodrigues. Degene die niet bekend is met de stijl en mix technieken van deze top dj heeft waarschijnlijk de afgelo pen jaren onder een steen gele gen. Met zijn ongekende en thousiasme weet hij uit elk pu bliek het maximale naar boven te halen. Na Benny Rodrigues die om klokslag twaalf uur zal beginnen aan zijn set is het om 01:30 tijd voor het duo dj Bot and dj Phra, beter bekend onder de naam Crookers. Hun muziek heeft onder andere house- en hip hop invloeden maar het herkenbare is dat het altijd be staat uit zware baslijnen die er voor zullen gaan zorgen dat Ab solutely Lucky het toneel zal zijn van vele dansende mensen die tot het uiterste worden gedre ven door de energie die van dit duo zal afstralen. Na Crookers is de zware taak aan Mare Vano het laatste uur van Absolutely Lucky tot een daverend einde te brengen, als er echter een dj is die je dit kan toevertrouwen is het Mare Vano wel. Interactief met MC Sherlock en de Vj Tun nelvision kun je een spektakel tot de laatste minuut verwach ten. Als je in Oost-Nederland praat over techno kom je al snel uit op de nieuwe residents van Abso lutely Lucky, Christoph Voorn en Maarten Alberti. Deze twee dj's zullen back to back garant staan voor een avond met techno zoals techno bedoeld is. Om 01:00 uur zal Steve Rachmad plaatsnemen achter de draaitafels. Op welk groot feest of festival heeft deze dj nog niet gestaan? Zoals eer der genoemd wordt hij wel ge zien als de vader van de Neder landse Detroit techno en Abso lutely Fresh en Lucky zijn dan ook trots deze dj op Absolutely Lucky te kunnen presenteren. De voorverkoop voor dit evene ment zal starten op vrijdag 1 au gustus. Kaarten kosten in voorverkoop 10 euro en aan 4 deur zal de -entree 12,50 aj° Absolutely Lucky zal beginnen om 22:00 en de leeftijdsgrens 6 21 jaar. Voor meer informal kijk op www.absolutelylucky en/of www.absolutelyffesh.nl- Voor vragen of opmerking® stuur gerust een mail naar m- fo@absolutelyfresh.nl

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 18