Kinderen weer naar school De zakelijke gezinsauto. Cosmo Auto B.V. REGIO - In het noor den startte maandag 11 augustus als eerste het nieuwe schooljaar. De weken erna volgen de re gio's zuid en midden. Openingstijden zwembaden De Ford C-MAX Flexifuel Titanium met Business Pack. Nu met 4.450,- voordeel. Feel the difference Almelo, Autoboulevard Twentepoort West 12, Tel. 0546 - 544 644 Rijssen, Butaanstraat 2/hoek Nijverdalseweg, Tel. 0548 - 538 638 Holten, Service-dealer Dries Willems, Keizersweg 70, Tel. 0548 - 361 900 Een spannende, maar ook ge vaarlijke periode voor veel kin deren. Met de landelijke cam pagne 'De scholen zijn weer be gonnen' roept Veilig Verkeer Nederland automobilisten op om de komende maanden extra alert te zijn, met als doel het aantal verkeersdoden en -ge- wonden onder kinderen terug te dringen. Na de zomervakantie moet ie dereen weer wennen aan het drukke verkeer. Kinderen zijn nog vol van de vakantie en het nieuwe schooljaar. Veel van hen lopen of fietsen een nieuwe rou te naar een nieuwe school. Au tomobilisten moeten weer wen nen aan schoolgaande kinderen in het verkeer. In deze periode zit een ongeluk in een klein hoekje. Op maandag 11 augustus vindt de regionale start van de cam pagne plaats op basisschool de Hengelose Schoolvereniging in Hengelo. Wethouder Verkeer van de gemeente Hengelo, de heer Bron, geeft de aftrap voor de kaartenactie die in het kader van de campagne in Overijssel plaatsvindt. Kinderen van de groepen 6 tot en met 8 van zo'n 95 scholen in Overijssel ver spreiden vanaf augustus in to taal zo'n 52.000 kaarten in hun eigen buurt. Op de achterzijde van de ansichtkaarten schrijven kinderen hun persoonlijke boodschap voor weggebruikers. Op deze ludieke wijze worden enerzijds automobilisten door kinderen uit de eigen buurt ge attendeerd op de campagne en opgeroepen tot veilig verkeers gedrag. Anderzijds worden de kinderen weer bewust gemaakt van hun deelname aan het drukkere verkeer na de vakan tieperiode. Naast voorlichting in het kader van de campagne 'De scholen zijn weer begonnen' en educa tie kan ook de techniek bijdra gen aan de verkeersveiligheid van schoolgaande kinderen. Dit kan door te voorkómen dat ont moetingen tussen schoolgaan de kinderen en automobilisten plaatsvinden. In de routekaart van een navigatiesysteem kan de locatie van scholen worden opgenomen. Hèt navigatiesys teem kan op basis hiervan een routeadvies geven waarbij de omgeving van scholen verme den wordt. Minder ontmoetin gen tussen automobilisten en schoolgaande kinderen zullen leiden tot minder confrontaties onder deze kwetsbare groep. Daarnaast blijft het belangrijk dat de auto's die toch nog in de buurt van een school rijden hun snelheid aanpassen naar een veilige snelheid. Rustig rijden dus! Veilig Verkeer Nederland roept fabrikanten van navigatiesyste men op om de mogelijkheden verder uit te werken en door het toepassen van deze techniek mee te werken aan het verbete ren van de verkeersveiligheid. In 2007 vielen er 21 doden en enkele honderden ziekenhuis gewonden onder kinderen van 4 tot en met 12 jaar. Eenderde van de ongevallen met kinderen gebeurt op weg van huis naar school of andersom. RUSSEN/ HOLTEN - Wegens de ZwemvierdaagSe gaan de zwembaden in Rijssen en Holten eerder dicht voor het recreatie zwemmen. Zwembaden Maandag 18 augustus t/m vrijdag 22 augustus, zwembad Holten vanaf 18.00 uur gesloten Maandag 25 augustus t/m vrijdag 29 augustus, zwembad Rijssen vanaf 17.00 uur gesloten Vrijdagavond 19 september, zwembad Rijssen gesloten. Je wilt goed voor je gezin zorgen maar ook spelen met de high tech van een zakenauto, want autorijden moet ook een feest zijn. Daarom heeft Ford nu een geweldige aanbieding: de Ford C-MAX Flexifuel Titanium met Business Pack. Dat is voordeel op voordeel. Te beginnen met een Flexifuel 1.8 motor voor de prijs van een 1.6. Uw voordeel is dan 1.400,-. Vervolgens de Titanium uitvoering die garant staat voor hoogstaande snufjes. Nu tijdelijk van 2.900,- voor 1.500,-. Dat is nog eens 1.400,- voordeel. En last but not least: een Business Pack met parkeersensoren voor en achter, Bluetooth/ Voice control en 5" navigatiesysteem met kleurenscherm. Leuke hebbedingetjes. Normaal een meerprijs van 2.150,-, nu slechts 500,-. Tel uitje winst. Wie dus nu een Ford C-MAX Flexifuel Titanium met Business Pack koopt, betaalt geen 30.400,- maar 25.950,-. Een extreem zakelijk voordeel van niet minder dan 4.450,-. Doe daarom jezelf en je gezin een plezier en ga snel naar de Ford dealer. Kijk ook alvast even op ford.nl om in de stemming te komen.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 17