met spoed BEZORGERS m/v Tubantia Openingstijden gemeentehuis Gezond uuater voor iedereen, hoe doen uue dat toch? ii Leeftijd vanaf 15 jaar. Voor de bezorging van de dagkrant De Twentsche Courant Tubantia tel: 053-4842247 of 4842217 De Distributie-Organisatie van De Twentsche Courant Tubantia zoekt E mail: bezorgers@tubantia.wegener.nl m Aanmelden: Thuis is de vrouw de baas Dl-1 - Voortman Machines b.v. Boekhouder/Administrateur (MA/) uinsaag zy jun zuuo DE TWENTSCHE COURAN 'F RIJSSEN/ HOLTEN - Tijdens de zomermaanden gelden afwijkende openingstijden voor diverse gemeentelijke onderdelen. De bouwvakvakantie loopt dit jaar van maandag 14 juli tot en met vrijdag 1 augustus. Loket Burgerzaken Ruimte Zorg Rijssen Normale openingstijden Loket Burgerzaken Zorg Holten: Normale openingstijden Afvalbrengpunt Rijssen Normale openingstijden Afvalbrengpunt Holten Normale openingstijden, alleen het brengen van klein chemisch afval is niet mogelijk van maan dag 14 juli tot vrijdag 1 augustus 2008. Zwembaden Maandag 18 augustus t/m vrijdag 22 augustus, zwembad Holten vanaf 18.00 uur gesloten Maandag 25 augustus t/m vrijdag 29 augustus, zwembad Rijssen vanaf 17.00 uur gesloten Vrijdagavond 19 september, zwembad Rijssen gesloten Sporthallen gymnastieklokalen Van zaterdag 28 juni tot zondag 10 augustus 2008 gesloten De baas weet zijn medewerkers wel te vinden als het om delegeren gaat, maar thuis zijn de rollen omgedraaid. Uit onderzoek van Managemem Team onder haar lezers blijkt dat het cliché maai al te vaak waar is. Ook blijkt dat 'de vreemde man die op zondag hei vlees snijdt' niet meer bestaat. Verreweg de mees te mannelijke managers hebben een gezin; vat de vrouwen is een kwart singel. Maar het weri gaat bij de helft van de, vooral mannelijke, ma nagers aan de kant zodra hun kind ziek is, moei afzwemmen of optreden. WORLDWIDE QUALITY IN USED MACHINE TOOLS Wij zijn op zoek naar een: voor 32 uur per week Met relevante opleiding en ervaring, ter verzorging van de gehele financiële administratie. Uw sollicitatiebrief met CV kunt u richten aan: Voortman machines BV T.a.v. dhr. J.R. Voortman Postbus 361 7460 AJ RIJSSEN www.machines.nl Niets zo prettig als in de zomer lekker van het water genieten. Als je er even bij stil staat, is dat eigenlijk best wei bijzonder. Water moet voor mensen gezond en aantrekkelijk genoeg zijn om in te zwemmen, op te varen of aan te wonen en te werken. En water moet ook voor dieren en planten schoon zijn. Dat voor elkaar krijgen, is geen eenvoudige opdracht, zeker omdat we nu ook nog eens te maken krijgen met de klimaat verandering. Natuurlijk doen we ons best om afvalwater te zuiveren, maar op veel plaatsen zitten nog veel meststoffen in het water. In combinatie met steeds hogere temperaturen vergroot dat de kans op blauwalg en andere waterproblemen. Daarom worden er allerlei maatregelen genomen om de waterkwaliteit te verbeteren. Dat doen we in eigen land, maar er zijn ook Europese afspraken gemaakt. Veel water komt tenslotte via onze buur landen naar ons toe, dus zijn we deels afhankelijk van maatregelen die daar worden genomen. Zelf kun je ook een bijdrage leveren door bijvoorbeeld geen vervuilende stoffen (zoals verfresten) door de gootsteen te spoelen. Doe mee met de unieke waterrace: 6 augustus in Sneek Over een bijdrage gesproken. Tijdens de Sneekweek in Sneek organiseren we op 6 augustus een spectaculaire waterrace waar jij aan mee kunt doen. Testje kennis over water en race mee, want het beste team wint een fantastische wildwaterdag. Kijk voor meer informatie op www.nederlandleeftmetwater.nl. Duik daar maar eens in.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 10