•Casa Familia: vakantiepark met I eigen sfeer' voor publiek open Holtens Nieuwsblad 13 Strikte regels voor storten van grof vuil Afvalbrengpunt kan in september of oktober worden geopend Voorwaarden zijn tanbieden van asbest Wachten Definitieve invulling pas na bouwvak HOLTEN-De nieuw bouw op de Gemeente- werf in Holten verloopt geheel volgens de plan ning. Met de laatste werkzaamheden en de definitieve oplevering wordt gewacht tot na de vakantieperiode, waarna het project in septem ber/oktober klaar kan Medische diensten Weekend van 19 en 20 juli Kerkdiensten In trein genieten van de omgeving jea X Dinsdag 15 juli 2008 Grof restafval kan alleen tijdens de openingstijden op de breng- depots gebracht worden. Tegen betaling kan het worden opgehaald door het kringloop- bedrijf. Er zijn regels voor afme tingen, gewichten en verpak kingen. Voor bouw- en sloopaf val geldt een maximum van een halve kubieke meter per keer. Grotere hoeveelheden worden niet geaccepteerd. Particuliere recyclingbedrijven bieden in dit geval een uitkomst. Helemaal op schema "Het terrein is bijna klaar", zegt woordvoerder Bert Sanderman van de gemeente Rijssen-Hol- ten. "Het project loopt naar wens. We zijn nu bezig met de bestrating, maar de invulling als zodanig wordt over de bouwvak heen getild." Het nieuwe afvalbrengpunt in Holten krijgt dezelfde functie als die in Rijssen die eerder al werd geopend. De opzet is dat het ook een steunpunt wordt voor de medewerkers. "Het is de bedoeling dat je er ook een kopje koffie kunt drinken", al dus Sanderman. De werkzaam heden op de Gemeentewerf zijn in maart begonnen. "Als alles naar wens blijft verlopen is de klus binnen een half jaar klaar. Precies volgens de planning", aldus Sanderman. Afval wordt alleen geaccepteerd op vertoon van een geldige af valpas. Verder moet het afval gescheiden worden aangele verd in de soorten: hout, puin, papier, glas, wit- en bruingoed, metalen, groenafval en restaf val. Bezoekers kunnen op de werf terecht van maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 15.30 uur. Op zaterdag is de post open van 13.00 tot 15.00 uur. Klein chemisch afval (KCA) kan elke laatste zaterdag van de maand worden gestort van 13.00 tot 15.00 uur. Voor hout, puin en restafval geldt een tarief van 5,00 euro per halve kuub. Dit tarief moet contant worden betaald als er binnen één maand meer dan 1 kuub wordt gestort. Dat tarief geldt niet voor metalen, KCA, papier, wit- en bmingoed en groenafval. Deze afvalsoorten kunnen gratis worden gestort. Ook voor het tuinafval is de ge meentewerf dé plek. Restrictie is wel dat er geen vervuilde grond tussen de aarde mag zit ten en dat er geen plastic, puin, bielzen en ander afval tussen het groen aangeboden wordt. HUISARTS Maatsch. Huisarts Holten, Kei- zersw. 32, tel. 363553. Spreek uur volgens afspraak. Voor spoedeisende hulp tussen_17.00 en 8.00 uur. Centrale Huisart senpost Salland, 0570-501777. TANDARTS J. Went in Enter. Tel. 0547 381653. Bellen voor afspraak. Tent op de Borkeld-Zon. 10.00 u. Oecumenische dienst - Ester Teunissen. Hervormde Kerk, Smidsbelt - Zon. 9.30 u - ds. R.H. Boiten uit Dieren, nevendienst (PKN- dienst) en 19.00 uur - gezamen lijke dienst in De Kandelaar. Dijkerhoek/Espelo - geen dienst. Geref. Kerk De Kandelaar - Zon. 9.30 u. gezamenlijke dienst in de Dorpskerk en 19.00 u. ds. H. Gijsen (PKN-dienst). Evangeliegemeente De Loof hut (Dorpsstraat, HMV-ge- bouw), Zon. 10.00 u. Lammert Trui. Prot. gem. Okkenbroek - Zon. 9.30 u. dhr Dijkman uit Vorden. Katholieke kerk Gebouw Irene te Holten - 9.30 u. comm. WIJZIGINGEN EN AANVULLINGEN STUREN NAAR C.M. VELUWENKAMP CLAASSEN, WULP 28, 7462 ZR RIJSSEN OF E MAIL: C.M.VELUWENKAMP@PLANET.NL HOLTEN - In de maanden juli en augustus gaat treintje Bello weer rijden. Bello rijdt tussen Holten, bungalowpark Twen- haarsveld, Rijssen vice versa op maandag 21 en 28 juli en 4, 11. 18 en 25 augustus. Een ritje met Bello is een mooie kans eens op een ontspannen manier van de landelijke omgeving te genie ten. Voor de kinderen is een rit je met Bello genieten geblazen. Wie mee wil rijden moet vooraf reserveren. Dat kan bij de VW Holten, telefoon 0548-36 15 33 of Twenhaarsveld, telefoon 0548-36 14 58. eei oor het aanbieden van asbest de afvalbrengpunten heeft gemeente een aantal regels opgesteld. Deze luiden als volgt: nie HOLTEN - Het nieuwe vakan- tiepark Casa Familia Salland is onlangs in gebruik genomen. SGP-ffactievoorzitter ir. B.J. van hou ^er^'es verrichte de openings- Ujj handeling, waarna de bezoe- ee[. kers het park en de woningen er. tonden bezichtigen. n|| In het najaar van 2007 is Casa t tot Familia begonnen met de ver- pen- ^00P van 39 traditioneel ge- aties touwde (en nog te bouwen) ani- stenen recreatiewoningen. Het park is gelegen op een bosachti- 80 locatie aan de Vianenweg in en Wten. Inmiddels kan Casa Fa- hun tolia Salland -de eerste gasten nge- omvangen. Rijs- Het park ligt aan de rand van de ;kse- Hallandse Heuvelrug. Dit gebied n. In kenmerkt zich door schitteren- eden tonatuur, vele fiets- en wandel- /ordt paden en cultuurhistorisch erf- ■oute goed. Casa Familia zorgt op professio- Alleen asbest van huishou- delijke oorsprong wordt geac cepteerd. Dat houdt in dat er geen golfplaten kunnen wor den aangeboden. je hoeveelheden boven de tien 45 kilo worden geacht niet van M huishoudelijke oorsprong te je. zijn en moeten bij een sloop- tcl. bedrijf worden aangeboden. ,jf Asbest moet in handzame ha pakketjes, verpakt in dubbel, doorzichtig plastic worden aangeboden. Het asbest moet door de aan bieder zelf worden gelost, op teen dopr de werfbeheerder aan te geven plaats. Destructiemateriaal (kadavers van huisdieren, slachtafval, op bedorven vlees et cetera) kan aai door particulieren op de ge- ter meentewerf Rijssen, tijdens de ens reguliere openingstijden, wor- ei den aangeboden, ark Hieraan zijn geen kosten ver- leffl bonden. Destructiemateriaal i d( mag niet in de grijze of groene on container worden gedepo- zii' neerd. 3 ui nele wijze voor verantwoorde vakanties in eigen kring. Op de parken (Voorthuizen, Salland en Sauerland) gelden parkre- gels, die zorgen voor de 'eigen' sfeer. Daarbij valt te denken aan bijvoorbeeld de zondagsrust. Ook vinden bezoekers van de parken in Nederland diverse re formatorische kerken in de om geving. Een vakantieverblijf kopen vormt een goede investering voor de lange termijn. Voor de financiering hiervan biedt Casa Familia in samenwerking met een financieel intermediair di verse maatwerkoplossingen. Ook kan het vakantieverblijf dienen als investeringsobject. Dit is zeker aantrekkelijk. HOLTEN - De werkzaamheden op de Gemeentewerf zijn in maart begonnen. Het project ligt exact op schame. Momenteel wordt de bestrating aangelegd. Met de invulling wordt gewacht tot na de bouwvakvakantie, waarna het afvalbrengpunt eind september of be gin oktober kan worden opgeleverd. toto: sander scheperman Casa Familia verhuurt de va kantiewoningen, voor de eige naren, ook aan geïnteresseer den uit de doelgroep. Casa Familia zorgt op professionele wijze voor verantwoorde vakanties in eigen kring. FOTO: JOHAN B01.INK

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 13