Carinova Beste Werkgever 2008 Carinova Informatiebon Vrijwillige thuiszorg: Pas op voor JT nepmede- werkers! Vitaal ouder worden? Doe de gratis 60+ check Consultatiebu voor ouderen beste *e gevers samen doen, samen plezier! Bent u benieuwd naar onze diensten? Kijkt u dan op www.carinova.nl of bel met (0900) 8662 (lokaal tarief)- Cursusprogramma augustus en september 2008 8ij het Consultatiebureau voor Ouderen kunt u gratis en op eigen initiatief terecht. In het uur dat u ter beschikking staat, bespreekt u samen met de wijkverpleegkundige van Cahnova de vragen die u over uw leven heeft. Bovendien testen we uw gezondheid met een uitgebreide, verpleegkundige controle. U krijgt aan het eind van het gesprek een concreet en bruikbaar advies over gezond en prettig ouder worden. Bei de klantenservice van Carinova (0900) 8662, (lokaal tarief) en maak een afspraak voor een gratis 60+ check! fiMKids is een beweegprogramma voor kinderen met een kilootje teveel Het programma bestaat uit het stimuleren om te bewegen en uit het krijgen van meer inzicht in bewust eten. Het eerste Fit4Kids-programma is inmiddels succesvol afgesloten Na de zomervakantie start in Heino weer een nieuw programma, waarvoor ouders en hun kinderen zich nu al kunnen opgeven. Bel (0900) 8662 (lokaal tarief) of kijk voor meer informatie op carinova.nl. Knip uit, vul in en stuur in een ongefrankeerde envelop aan: Ik wil meer weten over: 0 Consultatiebureau voor ouderen 0 Personenalarmering 0 Particuliere zorg 0 Servicepakket 0 Ik wil lid worden 0 Mantelzorg 0 Overig Ik wil mij aanmelden als: 0 Alphahelpende 0 Vrijwilliger (regio Deventer, Raalte en Olst-Wijhe) Neem contact met mij op. Carinova, Antwoordnummer 1158, 8100 WB RAALTE. Naam:-- Voorletters: de heer/mevrouw Adres: +--- Postcode:-• - Plaats:,7 Telefoon: In het jaarlijkse onderzoek van Volkskrant Banen en Effectory onder 150.000 medewerkers van bedrijven en organisaties is Carinova als een van de Beste Werkgevers van Nederland uit de bus gekomen. Medewerkers van Carinova gaven hun werkgever een algemeen gemiddelde van 7,4 (landelijk: 7,3). Ook op andere onderdelen scoorde Carinova hoog: Collega's: 8,1 (landelijk: 7,6) Werkzaamheden: 7,7 (landelijk 7,3) Arbeidsomstandigheden: 7,3 (landelijk 6,6). Daarmee bewijst Carinova een goede en prettige werkgever te zijn. Getuige ook de citaten uit het onderzoeksrapport: "Het contact met de leuke en gezellige directe collega's waardoor de werksfeer goed is. De flexibiliteit die mij gegeven wordt door collega's en leidinggevenden van de afdeling waar ik werk." "De collegialiteit van mijn directe collega's! Als team samen 'de klus klaren'. Daardoor blijf ik gemotiveerd om mijn werk zo goed mogelijk te doen. "Carinova is een plezierige organisatie om voor te werken. Er is afwisseling in werk zaamheden. Carinova is een organisatie in ontwikkeling met voldoende uitdoging." Carinova mag nu een jaar lang het predicaat Beste Werkgevers voeren. Kijk voor meer informatie op www.beste-werkgevers.nl. Wilt u werken bij zo'n Beste Werkgever? Kijk dan op www.carinova.nl Werken bij. Een betere reclame voor vrijwillige thuiszorg dan een bericht uit de praktijk is er eigentijk niet. Lees de ervaringen van een student Psychologie aan de Saxion Hogeschool in Deventer (naam is bekend bij de redactie). "In eerste instantie ben ik bij Carinova begon nen vanwege mijn stage. Ik studeer namelijk HBO Psychologie aan de Saxion Hogeschool in Oeventer. Via school kwam ik te weten over Carinova Vrijwillige Thuiszorg en wat zij allemaal doen. Het leek me een goede manier om in contact te komen met veel verschillende mensen. Ik ben inmiddels al een aantal maanden bezig als vrijwilliger in de thuiszorg. Elke week kom ik bij een wat oudere man die in een rolstoel zit en samen gaan we dan wandelen. In de tijd dat ik hem heb leren kennen ben ik veel te weten gekomen over architectuur, want hij kan de mooiste verhalen vertellen over de gebouwen waar we langs komen. De wekelijkse uitjes zijn meer geworden dan alleen een stageopdracht". Meer weten over Vrijwillige Thuiszorg en hoe u - net als Brian - een verschil kunt maken? Kijk op www.carinova.nl of vraag meer infor matie met de bon. U kunt zich ook meteen aanmelden; wij nemen dan contact met u op. Cursus 'Kind en Veiligheid', Wijhe Startdatum: 26 augustus Cursus 'Kind en Veiligheid', Deventer Startdatum: 2 september Cursus 'Borstvoeding', de beste start, Deventer Startdatum4 september Themabijeenkomst 'Diabetes: verslaafd aan hypo's, kan dat?, Deventer Datum: 8 september Cursus 'Masseren, niet verleren', Ommen Startdatum: 9 september Themabijeenkomst 'Weerbaarheid', Raalte Datum: 9 september Cursus 'Babymassage', Deventer Startdatum: 10 september Cursus 'Muziek op schoot', Ommen Startdatum: 10 september Cursus 'Babymassage', Hardenberg Startdatum: 12 september Cursus 'leren masseren', Deventer Startdatum: 15 september Themabijeenkomst 'Eten, slapen, zindelijkheid', Deventer Datum: 15 september '/£■-"■ i9r5£Zf<*Ë In het werkgebied van Carinova zijn met enige regelmaat nepmede- werkers van Carinova actief. Zij zijn bijvoor beeld uit op diefstal en op uw pinpas. Let daarom op het volgende: een medewerker van Carinova kan zich altijd legitimeren met de speciale Carinova-pas; daarop staat o.a. de naam van de mede werker en zijn of haar pasfoto een Carinova-medewerker komt nooit onaangekondigd bij u aan de deur, maar altijd op basis van een van tevoren gemaakte afspraak een Carinova-medewerker zal nooit om uw bankgegevens, uw pinpas en/of uw pincode vragen. Bij twijfel kunt u altijd bellen met Carinova (0900) 8662 of met de plaatselijke politie.

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 11