Krant Word ook journalist! 4 Skuzzie.nl Tips Tricks Vrouwen en voetbal N Uit de agenda: encyclopedie MIJN KRANT: Disney kinder Complete serie Disney's Kids Encyclopedie Tuin- en landschapsarchitectuur |dé Weekkrant! E I NIEUWS Zelf regio kiezen 7 Deel uw Oranjegevoel metheel Nederland! Ga snel naar www.deweekkrant.n L oranje 'y bj. Hét vrouwenmagazine! BEELD VAN DE WEEK! Doe mee! Hoge hakken de baas Laat je huid stralen! ëek WGGeNeR Huis-aan-huisMedia Landelijk Plaats ■p'.-ga.f deweekkrant.nl Plaats en bekijk je eigen eindexamenfoto's op deweekkrant.nl Bezoekers van deweekkrant.nl kunnen hun eigen digitale krant samenstellen. Zo schreef een be zoeker onder de naam Vaardien Vanaf 21 juni 2008 varen tussen Strijensas en Strijen. Vaardien- sten.' De Zwart is bezig met het bouwen van een hybrideboot, een boot die zowel op een diesel motor als op een elektromotor kan varen. Vanaf volgend jaar gaat deze hybrideboot onder an dere varen tussen Strijensas en Strijen en zal een capaciteit krij gen van 52 zitplaatsen. Tevens wordt de boot zo gemaakt dat men met fiets of rolstoel zelf standig aan boord kan komen. Echter is deze boot nog in aan bouw en zal niet eerder opera tioneel zijn dan voorjaar 2009. Met ingang van zaterdag 21 juni 2008 gaat de boot op zaterdagen varen vanaf de steiger aan de Havenstraat in Strijensas om 08.30, 11.00, 14.00 en 16.00 uur. Aan het Spui in Strijen om 10.00, 12.00,15.00 en 17.00 uur. Meer lezen wat bezoekers schrijven? Ga naar www.deweekkrant.nl. *S5® ■y 'Mama, waarom is de maan rond? Waar ligt Frankrijk? Hoe werkt een computer?' Krijgt u ook zo veel vragen van uw (klein)kinderen? De Disney Kids Encyclopedie geeft het antwoord al deze en nog veel meer vragen! dé Weekkrant geeft rijf series weg van een unieke verzameling van 24 kin derencyclopedieën, rijkelijk geïllustreerd door Disney. Mickey, Minnie, Donald, Daisy, Goofy en Pluto nemen de lezer mee op een avonUiurlijke reis door de wondere wereld van de wetenschap. Ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie en maak kans op één van de rijf complete series! www.skuzzie.nl/leuke_linkswww.skuzzie.nl/winnenwww.skuzzie.nl/modewww.skuzzie.nl/jouw-lijf Wat gebeurt er in uw straat, buurt, dorp of stad? Dé Week kranten deweekkrant.nl bren gen het nieuws uit de buurt én van het hele land. Maar ook vind je in de agenda wat er zoal te doen is. In je eigen omgeving maar ook elders. Ga naar de agenda van deweek- krant.nl en geef de plaats aan waar je iets wilt ondernemen. Dicht bij huis of elders zoals in Apeldoorn in het Nationaal Mu seum Paleis 't Loo, waar een tentoonstelling wordt gehou den over 400 jaar tuin- en land schapsarchitectuur in Europa. Kijk voor alle agendaberichten op www.deweekkrant.nl. Paleis het Loo Nationaal Museum - Holland, Apeldoorn Ook op Skuzzie.nl: Columnisten Debby, Els en Valeska Leuke ideeën voor een dagje uit Meepraten op het forum Nieuwtjes op modegebied En nog heel veelmeer... Bij het zien van deze Vespa wanen we ons eventjes in het prachtige en zonnige Italië. Of beter gezegd: in het drukke verkeer van een Itali aanse stad, toeterend en lave rend tussen alle auto's door. He laas blijft het voor velen van ons bij dromen, want deze scooters kosten maar liefst 5299,- per stuk. Meer wannahaves? Winnen doe je op Skuzzie.nl! In de maand juni zijn er diverse leuke ac ties waar je aan mee kunt doen. Door een prijsvraag te beantwoor den maak je kans op o.a. een verwe narrangement of kaartjes voor de film Mama Mia: The Movie! Word lid en doe mee... Hoe je het ook wendt of keert; er gaat niks boven hakken onder een jurkje. Ze maken je benen langer en je outfit eleganter. Omdat het lopen op pumps of stiletto's niet voor ie dereen weggelegd is geeft Skuzzie.nl deze week advies over waar je op moet letten bij het lopen op deze vrouwelijke schoen. Hoe je je voelt, is vaak van je gezicht af te lezen. Heb je het druk, ben je gestresst of ga je heel veel uit? Op een gegeven moment gaat een slechte levensstijl zich aftekenen op je gezicht, in de vorm van rimpels of wallen. Skuzzie.nl geeft deze week tips om je huid weer te laten stralen! Wist u dat u op www.deweekkrant.nl heel snel naar het nieuws in uw nabije omgeving kunt navigeren? Dat kan op verschillen de manieren. Stel u woont in Woerden (postcode 3441), dan kunt u op de volgende manieren naar uw nieuws surfen: 1) Usurftnaarwww.deweekkrant.nl/woerden 2) Usurftnaarwww.deweekkrant.nl/3441 3) U surft naar www.deweekkrant.nl en klikt op het tabblad 'Zelf regio kiezen' 4) U surft naar www.deweekkrant.nl en klikt op dé juiste pro vincie in het landkaartje rechts op de pagina De meest simpele manier is om u eenmalig gratis te registreren, zodat dé Weekkrant uw postcode onthoudt en het lokale nieuws altijd makkelijk te bereiken is. Volgende week meer Tips Tricks op deze pagina. Judith Bogers bericht vanuit Spanje: 'Leve Canal Digital, anders hadden we hier in Spanje onze jon gens niet kunnen zien. Ik heb onze Spaanse boven buurvrouw onze versieringen laten zien. Ik leg uit dat in 'Holanda' nu zelfe hele straten oranje ge kleurd zijn, ze kijkt me aan en zegt: "si poco loco Holandesos".1 En Anneke Buchervond een zwerver compleet in Oranjestijl: 'Gehuld in oranje kleding en een oranje gespoten Sinterklaasbaard. De zwer ver ontlokt bij passerende mensen een glimlach. Hij heeft de grootste lol en neemt gauw nog een trekje van zijn shag met een oranje vloeitje.' ludith Bogers portretteerde man en kinderen terwijl zij in Spanje Oranje volgen. Voor het Europees kampioenschap voetbal stelde deweekkant.nl een vrouwenelftal samen om te re ageren op alle gebeurtenissen, ga naar de site en lees al hun meningen. Een voorproefje: Els Jasper- se schrijft: We zaten er klaar voor, de kamer was versierd, oranje kleding aan en zelfs de hond had een oranje sjaaltje om.'

Holtens Nieuwsblad | 2008 | | pagina 26